در مورد ایت الله بروجردی قضیه چیه ؟ میشه بگید که ایشون زنده هستند یا نه ؟ میگن در زندان

آیا امام سجاد(ع) در واقعه کربلا بیمار بودند و اگر بودند کیفیت بیماری چگونه بوده است؟
تعداد مذاهب اسلام چند فرقه می باشد و هر مذهب چگونه شکل گرفته است و اسلام که فقط یک شاخه
در بحثی مطرح شد که امام علی(ع) بنا به گفته پیغمبر عظیم الشأن(ص) از جهاتی نسبت به بعضی
چرا عایشه بعد از پیامبر(ص) به مخالفت با علی(ع) برخاست؟ آیا می توان ذکر کرد که علت پیدایش
در مذهب اهل تسنن هیچ مرجع تقلیدی وجود ندارد و قیاس می نمایند که قیاس خطاست. می توانید
چرا وقتی که اسم امامان می آید کلمه «علیه السلام» رو میگم؟ یا برای امام زمان ارواحناه
Accessing static class variables in C++?
What is the exact definition of instance variable?
Java Generics Wildcarding With Multiple Classes
How can I get the class object, when I only know the classname at runtime
Get an object properties list in Objective-C
In which order should classes be declared in C++?
JarScan, scan all JAR files in all subfolders for specific class
How to “scan” the full list of currently-installed VCL components
Is it legal to stub the #class method of a Mock object when using RSpec in a Ruby on Rails application?
C# class objects

در مورد ایت الله بروجردی قضیه چیه ؟ میشه بگید که ایشون زنده هستند یا نه ؟ میگن در زندان
    در مورد ایت الله بروجردی قضیه چیه ؟ میشه بگید که ایشون زنده هستند یا نه ؟ میگن در زندان هستند و .... آیا این صحت دارد یا خیر؟ قضیه نامه آیت الله بروجردی به ایت الله سیستانی چی بوده است ؟ لطفا من رو روشن کنید و از من خیلی از بروجردی ها شنیده ام مگر اینها خاندانشان از علما بوده اند؟

پاسخ :


اگر انسان با دیدن چیزی شهوتی شود و آبی از وی خارج شود آیا غسل واجب می شود؟

1:آیا در موقع بستن نماز باید «الله اکبر» را با صدای بلند بگوئیم به طوری که بغل دستی ما

اگر منظور از آیت الله بروجردی ، کاظمینی بروجردی هست ، در این زمینه واقعیت از این گونه می باشد:

اگر صفوف نماز جماعت نامرتب و ناقص باشند آیا در نماز اشکال ایجاد می شود؟
کاظمینی بروجردی , که یک روحانی نمای کم سواد و فریبکار هست , خود را به طور جعلی نوه آیت الله «بروجردی» مشهور معرفی می کرد و حال اونکه تنها یک تشابه اسمی با ایشان دارد.


آیا در هنگام ایستادن سر نماز پاها حتما باید کمی فاصله داشته باشند یا اینکه جفت بودن
این فرد با هستفاده از عوام گرایی هایی که جدیدا به اون دامن زده شده، با ادعای ارتباط با غیب و امام وقت توانسته بود، مریدانی در اطراف خود جمع کند.


اگر قسمتی از پوست بدن را بکنیم و از بدن خون نیاید آیا آن پوست نجس است؟
وی از مدتی پیش با برنامه ریزی و حمایت تبلیغاتی رسانه های خارج از کشور با ادعای ارتباط با امام وقت، دادن اذکار عجیب به امت و ادعای حل مشکلات اونان و ادعای رهبری دین سنتی و مکاتبه با سران کشورهای اروپایی و غربی و هم چنین پاپ و مصاحبه با رادیو و رسانه های خارجی سعی در ایجاد آشوب و جنجال و بزرگ نمایی خود داشت .


اگر در هنگام مسواک زدن از دندان خون بیاید و آن خون با آب دهان و خمیر دندان مخلوط شود


بعد از ترک عمل استمنا و انجام ندادنش چه قدر طول می کشه تا عوارضش از بین بره؟ کی زمان
وی در ادعاهای کاذب خود مدعی شد که نوه آیت الله العظمی بروجردی هست در صورتیکه سپس دستگیری سطح پایین علمی و نسب واقعی اش برملا شد.


بعضی ها دلیل برتری دین زرتشت دین سابق ایران به اسلام را در این می دانند که برای زنان
اوج فعالیتهای تبلیغاتی کاظمینی بروجردی و همراهانش در مهرماه سال گذشته(1385) اتفاق افتاد و به سرعت فروکش کرد.

در این حال جرج بوش مدتی پیش در حمایت از به اصطلاح آیت الله کاظمینی بروجردی سخنانی در دفاع از آزادی مذهبی و حقوق فردی ایراد کرد.


سید حسین کاظمینی بروجردی با تبلیغات و چاپ عکس خود در کنار مرقد حضرت امام موسی کاظم علیه السلام و مقبره پدر و پدربزرگش در بروجرد اونها را در روستاها و شهرستانها توزیع می کرد.

برای حضور امت در جلسات سخنرانی اش از پول صدقات اتوبوس تهیه می کرد و به شدت در تلاش برای تشکیل جلسات پرجمعیت تر و شلوغ تر بود.


بروجردی با تکیه بر بیان اغوا نماينده خود توانسته بود عده ای از امت ساده و ناآگاه را در اطراف خود گردآورد.

وی مدعی رهبری اسلام سنتی و دین سنتی شده بود.

حمایت و رسانه های خارجی و ماهواره ها از وی باعث توهم رهبری و مرجعیت در وی شده بود.

در این بین ارتباطات خاص و بعضا مسئله داری که از اون سوی مرزها با وی بربرنامه می شد باعث شد تا نوعی خود شیفتگی سیاسی و دینی در هدایت یک انقلاب و براندازی جمهوری اسلامی در او ایجاد شود.


او شعرها و دعاها را در آهنگهای مختلف می خواند و با اظهارات عجیب و غریب عناصر غیرمذهبی و ناسالم را در اطراف خود جمع کرده بود.

وی از مطالعهصحیح قراون و مفاتیح الجنان عاجز بود.


در فیلم های ویدئویی که خود از خود تهیه نموده اکثرادعیه را هم از لحاظ لفظی و هم از لحاظ معنوی غلط می خواند.

وی در جلسات محاکمه انگیزه خود را قدرت طلبی و سوء هستفاده از سادگی امت می داند.

وی تاکید می کند :« وقتی امت جاهل به من سواری می دهند چرا سوار نشوم ؟ »
سرانجام به دنبال انحرافات فکری و مذهبی و تهدید امنیت و نظم عمومی توسط نامبرده ،دادسرای ویژه روحانیت حکم دستگیری وی را صادر کرده بود اما به دلیل اون که نیروی انتظامی قصد تشویش در اذهان عمومی را نداشت به وی مهلت داده بود، اما در چند شب به دلیل امتناع و مقاومت شدید و تحریک هواداران فریب خورده خود به درگیر شدن با نیروی انتظامی , مریدان و هواداران این فرد اقدام به ایجاد نوعی حکومت نظامی در خیابان های اطراف منزلش ایجاد شد نیروی انتظامی در جهت کنترل نظم شهر وارد عمل شد.

به دلیل در این حادثه 9 نفر از امت گروگان گرفته شده و دو نفر از ماموران هم با گلوله مجروح شدند که نهایتا با دستگیری حدود بیش از 300 نفر و از جمله خود این فرد و انتقال اونها به زندان اوین غائله خاتمه پیدا کرد.

و اعدام وی نیز صحت ندارد .این واقعیت امر بود و حال اون که دستگاههای تبلیغاتی وابسته به بیگانگان که در ضدیت اونان با اسلام اصیل شکی نیست ، به شدت بر بزرگ نمایی، شایعه پراکنی و تخریب وجه نظام اسلامی پرداختند و کانون باصطلاح مدافعان حقوق بشر ، رادیو دولتی انگلیس ، رادیو فردای ساوقت جاسوسی آمریکا (سیا)هم از کاظمینی بروجردی حمایت گسترده ای کردند.
و بالآخره اینکه نامبرده پس از رسوائی و شکست در برنامه های شوم خویش با مظلوم نمایی نامه هایی به برخی مراجع ارسال نمود هرچند به دلیل روشن شدن واقعیات ، از سوی هیچ یک از علما و مراجع عظام تقلید کوچکترین دفاعی از وی انجام نشد.
کاظمینی بروجردی در اخرین جلسه دادگاه خود را فریب خورده ضد انقلاب خارجی دانست وتاکید کرد نوری زاده بارها با وی تماس گرفته و وی را تحریک به هستقامت کرد و فرمود : « اگر مدت کمی مقاومت کنی ناتو به ایران حمله می کند و کار اونها تمام می شود و تو می شوی رهبری دینی » حتی خانمی از رادیو سوئد زنگ زد و ضمن تبریک فرمود هیچ روحانی به اندازه تو روی کره زمین معروف نشده هست.


بخشی از اعترافات وی را می خوانید:
مثلا روی چیزهای الکی و غیر مهم مانور می دادم من تقویم چاپ می کردم عکس مرقد حضرت امام کاظم را میگذاشتم کنار مقبره پدر و پدربزرگم و پدرش که در بروجرد مدفون اند.

به عنوان کاظمی بروجردی می خواستم یک جوری تبلیغ کنم بعد اونها را برسونم به اجدادم یا مثلا خمین که فرزند 27 امام سجاد (ع) بودنم را توی تیتراژ وسیعه با عکس های خودم چاپ کردم بعد فرمودم ببرند توی دهات ها و شهرستانها طوری شده بود که وقتی می فرمودند فلانی اینجا برنامه داره جمعیت فوج فوج می آمدند .

می فرموده پول رفت و آمدها و اتوبوس را از محل صدقات جمع آوری کنید و اگر هم کم می آمد خودم می دادم و همه اینها از روی هوای نفس بود را داشتم جمعیت جلسه من اینقدر زیاد شود که بین میدان انقلاب و آزادی امت جمع بشن و برنامه اجرا کنم اگر شما جلوگیری نمی کردید، یقینا جلسه بعدی ام که سیزده رجب بود این اتفاق می افتاد یعنی جوری می شد که هستادیوم ها جا نداشت.

تزم این بود واقعا من الان نگاه می کنم درسته لذت می بردم و من تو اعترافاتم فرمودم وقتی درآخرین منبر در هستادیوم شهید کشوری و رفتم روی سن نشستم اون ته سالن را که دیدم سیاهی می زد سرم گیج رفت اون غرور نفسانی مرا گرفت فرمودم خوب الحمدلله آدم شدیم این مملکت کسی با دست خالی بدون روزنامه بتونه این جمعیت را جمع کند.


وی در جواب به این سوال که جمعیت به فرض جمع شوند شما که معلومات کافی را نداشتید، میگوید: خوب من که بحث علمی نمی کردم این اسلام سنتی را این آخری ها در آوردم.

نمی فرمودم میخواهم اسلام شناسی بگم نیم ساعت دعا و توسل میخواندم دعا را دیکلمه وار میخوندم قسمتی از زبور، خودم هم شعر می سرودم.

صوت خوبی هم داشتم و در آهنگ های مختلف می خوندم خلاصه یک کاری می کردم بیشتر لات ها و بدحجاب ها جذب می شدند به خاطر چی به خاطر اینکه به اینها می فرمودم بیاند حاجت بگیرند کمتر هیاتی ها و مسجدی ها می آمدند و از بس که روی اینها روانشناسی کار می کردم و روی مخشان، اینها میخکوب می شدند بلد بودم مخ بتکونم به قول امروزی ها ترید کنم به طوری که افراد انتظار نداشتند من هستاد دانشگاه یا ...

باشم انتظار یک دعاخوان پیشرفته را داشته باشند به دعا نویس مثلا کشوری یا یک چیز گسترده تر.


وی در پایان با ابراز ندامت مجدد ابراز می دارد: کار تخصصی که در حد من نبود نمی بایست می کردم حالت جنون پیدا کرده بودم الان من فکر می کنم که از نظر ایمان، علم و عقل از هر سه تهی هستم من حتی روخوانی قراون و مفاتیح الجنان را خوب بلد نیستم از اشتباهات خودم از پروردگار طلب عفو می نمایم.

اشتباه مقاومت در برابر جلب، اشتباه و نادرستی نامه به سران خارجی، مصاحبه با رسانه های خارجی به زشتی کشاندن صدها نفر و خانواده ام را قبول دارم و روی اون توبه می کنم و از حضرت صاحب الامر و رهبر نظام مقدس اسلامی هستدعای بخشش و اغماض برای خودم و خانواده ام و این گرفتاران و بندگان ضعیف النفس که در برابر القائات نفسانی ناتوانیم، را دارم و اینکه بشری جایزالخطا هستم ،مستدعی گذشت و عطوفت می باشم .
جهت مشاهده اعترافات نامبرده به آدرس اینترنتی ذیل مراجعه نمایید:
http://www.irdc.org/news.asp?id=2056

برگرفته از پرسمان

پرسمان در تاریخ 21 اسفند ماه سال 1389 در ساعت 05:57 ب.ظ به این سوال جواب داده هست.


76 out of 100 based on 66 user ratings 616 reviews