امکانات Galaxy S5 را بر روی گوشی خودتان تجربه کنید


امکانات Galaxy S5 را بر روی گوشی خودتان تجربه کنیدامکانات Galaxy S5 را بر روی گوشی خودتان تجربه کنید
به گزارش جی‌اس‌ام آریا، سامسونگ امکان تجربه استفاده از پرچمدار خود را بر روی سایر گوشی ها فراهم کرد.

سامسونگ امکان استفاده و امتحان کردن گلکسی S5 را از طریق بسیاری فروشگاه‌ها و نمایندگی‌ها در بازارهای منتخب فراهم کرده است که آمریکا و سوییس آغازگر آن بوده‌اند. با این وجود برای اغلب ما که امکان امتحان مستقیم این پرچمدار را نداریم، سامسونگ نرم افزاری را با نام Galaxy S5 Experience منتشر کرده که به معرفی تعاملی گلکسی S5 و ابزارهای پوشیدنی سامسونگ می‌پردازد.

امکانات Galaxy S5 را بر روی گوشی خودتان تجربه کنید


البته نباید انتظار داشته باشیم که این برنامه تجربه‌ای نزدیک به گلکسی S5 را برایمان نمایان سازد. این اپلیکیشن در حقیقت بیشتر شبیه به یک ارائه و معرفی قدم به قدم از ویژگی‌های موجود در گوشی‌ هوشمند جدید سامسونگ است که شامل دوربین، اپلیکیشن S Health، حالت ذخیره باتری Ultra Power و ... می‌شود. نکته قابل توجه اینکه ممکن است در استفاده از این برنامه با توجه به انتشار تازه‌ آن شاهد باگ یا مشکلات کوچکی نیز باشید.

شما می‌توانید نرم افزار تجربه کاربری گلکسی S5 را از این لینک از طریق گوگل پلی دریافت کنید یا منتظر ارائه آن در مارکت‌های ثانوی نظیر بازار باشید. برای اجرای مناسب این اپلیکیشن، لازم است گوشی‌ هوشمند شما به اندروید 4.0 یا بالاتر مجهز باشد و حداقل وضوح 480x800 پیکسل آن را همراهی نماید. یک گیگابایت حافظه رم و یک گیگاهرتز توان پردازنده نیز ضروری است. به این مسأله توجه داشته باشید که نرم افزار یاد شده بر روی دستگاه‌های تبلت به خوبی عمل نخواهد کرد.

گلکسی S5 پرچمدار در 11 آوریل ( 22 فروردین) بصورت جهانی در اغلب بازارها عرضه خواهد کرد.94 out of 100 based on 54 user ratings 1204 reviews