اخباری جدید از موتور fifa 14 و خبری بد برای pc باز ها


اخباری جدید از موتور fifa 14 و خبری بد برای pc باز هااخباری جدید از موتور fifa 14 و خبری بد برای pc باز ها
ما میدانیم که محتوای Ultimate Team یه محتوای انحصاری برای Xbox One هست و بر اساس قرارداد قبلی که بین مایکرو سافت و EA منعقد شده است محقق شده است . خبر های جدیدی برای ورژن PC هست که بیشتر مردم مایل به شنیدن این اخبار نیستند .

کسانی که نمایش معرفی Xbox One را تماشا کردند مشاهده کردند که EA بر روی صحنه امد و موتورignite engine را نشان دادند .ignite engine یه موتور جدید هست که نمایشی قدرتمند در بازی هایی مانند FIFA 14 ,Madden ,NBA LIVE و UFC دارد . این موتور از کمپانی مرحوم THQ گرفته شده است .

EA گفته ignite همراه با سیستمی شبیه هوش انسان خواهد امد که اجازه میدهدکه انیمیشن ها همراه با محیط ها 10 برابر دقیق تر و زیبا تر بشوند .همچنین اضافه کردند AI ( هوش مصنوعی ) ورزشکارا در تخمین و محاسبه نسبت به موتور قبلی 4 برابر سریعتر شده است و این قابلیت ها هنگام بازی بر روی نسل فعلی ثبت شده اند .

اخباری جدید از موتور fifa 14 و خبری بد برای pc باز ها

خبر های بالا خیلی خوشایند طرفدار های FIFA هستند اما نا امیدی و ناراحتی برای فن های PC این بازی هست زیرا EA اعلام کرده این موتور ignite و قابلیت هاش برای PC عرضه نمیشود و فقط مختص PS4 و Xbox One هست اما EA اعلام نکرده است چرا این موتور برای PC عرضه نمیشود و عرضه نشدنش کاری عجیب است زیرا مهندسی کنسول های نسل بر اساس pc و مشابه pc هست و کار سختی برای عرضه بر pc نیست .

موتور بازی سازی PES14 هم مشخص شد FOX ENGINE است که میتونه رقیب جدی برای فیفا باشد و رقابت این دو را پس از چند سال دوری PES نسبت به سطح فیفا جذابتر کند .83 out of 100 based on 43 user ratings 743 reviews