Prince of Persia


Prince of Persiaاین بازی شاید آغازگر سه گانه ی جدیدی از سری PoP در نسل جدید بازیها باشند. چیزی که مسلم است اینست که با سه گانه ی قبلی PoP دخلی ندارد اما هنوز سازنده ی آن یوبی سافت مونترال است. تاریخ انتشار بازی هنوز نامعلوم است و شاید تا 2 سال دیگر(با توجه به وقت ساخت و سال مالی) باشد.
 • دنیای فاسد، احتیاجی به شفا دارد.
 • محیط بازی بیشتر به داستانهای "هزار و یک شب" شهرزاد قصه گو نزدیک شده، و از واقعیات زمینی داستان کاسته شده و به قالبی شاعرانه افزوده شده است.
 • پلیر برای شفای دنیای فاسد، باید "نورهای خیر" رو آزاده سازد که انوار را به آسمان شلیک و از بدی و فساد رها میسازند. درست مثل بازی Okami که آماتورسو، منشع تمام خوبیها درخت نگهبان هر منطقه رو شفا میداد تا شیطانها از آنجا برهند.
 • وقتی که منطقه ای از فساد رهایی میابد، میان پرده ای نمایش داده نشده و پلیر میتوانید در حین راه رفتن، تغییرات ناشی از رستن فساد، مانند تغییر رنگ آسمان و بازسبزی گیاهان را مشاهده کند.
 • یوبی مونترال قصد ساخت یک Assassin's Creed جدید را ندارد، بلکه قصد آنها یک PoP اصیل است.
 • دو خدای خوبی و بدی، هرمز و اهریمن(خدا و شیطان در دین زردشت). اهریمن در جعبه ای در اعماق بیابان اسیر شده، و بعد از قرنها آزاد میگردد و مشکل ساز میشود. حال آنجاست که پرنس ما باید وارد صحنه شود و خطای بوجود آمده را درست کند.
 • اسکلت بازی آزادانه، و بیشتر شبیه LOZ: Orcania of Time است، با قالبی کلاسیک.
 • باسها و پلیر میتوانند از پیش زمینه ی بازی استفاده کنند. در عکسی میبینیم که یکی از باسها پرنس را به دیوار فشار داده و قصد خفه کردن وی را دارد وباس دیگی نشان میبینیم که وی را به هوا انداخته.
 • نقشه ی بازی بیشتر خیالی(نه تخیلی) گردیده است، در حالی که در اوایل مانند Assassin's Creed بود.(پارس کجا یورشلیم کجا)
 • بازی دارای راههای فرعی فراوانی برای رسیدن به مقصد است، و دیگر مانند سری قبل نیست که تنها یک راه برای رسیدن به هدف پیش رو باشد.
 • پرنس میتواند با دستکش مخصوصش هر دیواری را بگیرد و برود، بازی بیشتر عمودیست تا افقی.
 • برای حرکت دادن پرنس، امکانات بیشتری را دارا هستیم.
 • باسهای بازی برای خود داستان و شخصیتی دارند، درست مانند بازی Metal Gear Solid. باسهای کمتری در بازی هست، اما هریک ازآنها شخصیتی دارد، مثلا یکی بدون آگاهی و بی تفاوت قصد کشتن شما را دارد و دیگری بر ضدمیل خویش.(فکر کنم منظورش از این نکات بیشتر بازی MGS بوده باشه. یعنی همه ی باسها رو دیدن؟)
 • در حال حاظر 140 نفر در حال کار روی بازی هستند، و البته نیروی بیشتری خواهد آمد و بیشتر از نیرواهی مجرب پروژه های متفاوت خواهند بود.


درمود مورد اهریمن و هرمز، در آیین زردشت دو برادرن. شخصی که فرزند میخواست، هزاران سال قربانی کرد، و در آخر در صحت کار خود مشکوک شد. از هزار سال قربان وی نطفه ی هرمز و از یک لحظه شک وی، نطفه ی اهریمن در شکم همسر مرد بسته شد. مرد فرمانراویی زمین را به هرمز که پاک سرشت بود داد و اهریمن که بدسرشت، بر ضد اون بر آمد.

---
امروز هم تریلر تصویری بازی منتشر شده که میتونید از زیر دانلودش کنید:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم 12 مگ-احتیاج به Quick Lunch دارید.Prince of Persia Prince of Persia Prince of Persia Prince of Persia Prince of Persia

مقاله ی زیر نوشته ی havas_1980 همکار عزیز انجمن بازیهاست:


از آغاز آفرینش, روشنایی و تاریکی همیشه وجود داشته اند.
اما این تعادل ازلی بزودی به پایان رسید...


Prince of Persia


مشاهده سایز کامل>>
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سازنده:
Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft

طراح: Thomas Delbuguet
تهیه کننده: Ben Mattes
کارگردان: Jean-Christophe Guyot
آهنگ سازان: Inon Zur و Stuart Chatwood

سری: Prince of Persia
موتور: Scimitar (بعد از ارتقا با نام Anvil شناخته می شود)

پلتفرم: PC ,PlayStation 3 ,Xbox 360
تاریخ انتشار: December 9, 2008 - آمریکای شمالی
December 5, 2008 - اتحادیه اروپا

ژانر: Fantasy Action Adventure
مد: Single-Player
درجه: ESRB: Teen - آمریکای شمالی
PEGI: 12 - اتحادیه اروپا

رسانه ها: Blu-ray Disc ,DVD
ورودی ها: Keyboard ,Gamepad و Mouse

سایت: Prince-of-Persia.Ubi.com


سیستم مورد نیاز:


MINIMUM

OS: Windows XP/Windows Vista
CPU: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
RAM: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista
Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)
DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)
DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
Hard Drive Space: 8 GB
Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1600/1650-1950/HD 2000/3000 series NVIDIA GeForce 6800/7/8/9 series


مزایا:

یک قهرمان جدید - استاد آکروباتیک, استراتژی و تاکتیک های مبارزه, چابکترین جنگجوی زمان و انجام دهنده بی نقص ترکیبات آکروباتیک. این جنگجو بایستی از تمامی مهارتهای جدیدش به همراه یک سیستم مبارزه جدید و کامل برای نبرد با خادمان فاسد اهریمن استفاده کند تا سرزمین را از تاریکی نجات و روشنایی را برگرداند.

یک سفر حماسی جدید - عزیمت برای تجربه دنیای فانتزی جدید در ایران باستان. هنر داستان سرایی قوی که به طرفداران ژانر اکشن/ماجرایی تقدیم میشود و تجربه ایی که با بهترین فیلم های هالیوود رقابت می کند.

یک ساختار دنیای باز جدید - برای اولین بار در عنوان محبوب Prince of Persia - حالا شما این آزادی را دارید که تصمیم بگیرید چگونه در یک ماجرای غیر خطی سیر کنید. بازیکنان تصمیم خواهند گرفت تا چگونه خط داستانی را از طریق انتخاب مسیرشان در دنیای باز معلوم کنند.

یک همراه جدید - بزرگترین متحد تاریخ در قالب Elika ظاهر می شود, یک دوست با هوش مصنوعی قوی که Prince را در نبردش برای نجات دنیا همراهی می کند. او دارای قدرت های جادویست که با بازیکن در مبارزه, صحنه های آکروباتیک و حل معما ها متقابلا اثر می گذارد.

همه گونه تازگی برای نسل بعد - انتشار برای کنسول های نسل بعد, استفاده از موتور اختصاصی Ubisoft به نام Anvil که در ساخت Assassins Creed از آن استفاده شد.


داستان:

ماجرا از یک Prince of Persia (شاهزاده پارس) جدید شروع می شود که در اول کار یک سرگردان, یک خانه بدوش, در حال بازگشت به زادگاهش با خورجینی پر از طلا ست که از ماجراجویی قبلیش به دست آورده است. او قصد دارد که این ثروت را صرف خوشگذرانی کند. اما به طور ناگهانی با طوفان شن مواجه می شود. بعد از اینکه طوفان فروکش می کند او خود را در یک باغ افسانه ای زیبا پیدا می کند که در مرکز آن یک درخت به نام درخت زندگی برنامه گرفته است.

Prince و دختری به نام Elika (الیکا), که خادم Ormazd (اهورا مزدا), خدای باستانی خوبی و نور می باشد, در این وضع نامساعد همدیگر را پیدا می کنند و تصمیم می گیرند به همدیگر کمک کنند. آنها به مرکز باغ حرکت می کنند ولی به محض رسیدن, با نابودی درخت زندگی و آزاد شدن Ahriman (اهریمن), خدای باستانی بدی و تاریکی, مواجه می شوند.

گفته می شود که قبلا Ahriman, از روی حسادت و دشمنی, دنیا را در تاریکی و فساد فرو برد و باعث شد که برادرش Ormazd نسبت به اعمال او واکنش نشان دهد. سرانجام Ormazd بر Ahriman چیره شد و او را به همراه خادمانش در درخت زندگی زندانی کرد که از آن زمان ده هزار سال گذشت. Ahriman بعد از آزادی, به کمک تاریکی و بدی شروع به نابودی سرزمینها می کند. Prince با کمک Elika در مقابل فساد Ahriman, متحد شده, و تلاش می کنند که او را به عقب رانده و دنیا را از تاریکی پاک کنند...


داستان از زبان الیکا:

از آغاز آفرینش, روشنایی و تاریکی همیشه وجود داشته اند.
اما این تعادل ازلی بزودی به پایان رسید...
میل اهریمن برای سلطه بر آن داشت تا فسادش را آزاد کند
تاریکی سرارسر سرزمین را به شکل سایه در بر گرفت

تعداد اندکی توانستند در مقابل تاریکی که با ویرانی همراه بود ایستادگی کنند
که به واسطه سپاه مرگبار اهریمن در هم شکسته شدند
و روحیه های تضعیف شده و قلب های تاریکتر
به آسانی بوسیله دادن قول تحت فرمان برنامه گرفتند...
قدرت های نامحدود در اختیارشان گذاشته شد و آنها فاسد شدند...
اینها انتخاب شدند تا سپاه هرج و مرج را برای آخرین حمله در مقابل نیروهای باقیمانده اهورا مزدا همراهی کنند.

اما در تاریکترین زمان ها اندکی نور هم می تابد و با خود امید می آورد.

در یک حرکت بسیار سخت, اهورا مزدا همزادان تاریکی را با زندانی کردن در یک پرستشگاه باستانی مغبون کرد
جایی که هیچ کسی جرات ندارد در آن اسیر باشد...
درخت زندگی

در یک بیابان فراموش شده شن, دیگر صدای اهریمن هرگز شنیده نمی شد.
برای نگهبانی این زندان ابدی, یک قبیله از جنگجویان انتخاب شدند با این ماموریت که هیچ کدام از متحدان شب نتوانند خدای تاریک را آزاد کنند

10,000 سال سپری شد و این وظیفه به فراموشی رفت.

اسم من الیکاست.
من آخرین نفر از این قبیله جنگجویان بزرگ هستم.

ما در انجام وظیفه کوتاهی کردیم...
اینک تاریکی از میان شکاف های درخت زندگی بیرون زد
و خدایان ما رو بسوی سرنوشت مان رها کردند.
هیچ کسی نیست که حالا به ما کمک کند...

لطفا...
کمک...


گیم پلی:

بازی با آلوده شدن تمامی سرزمین ها بدست اهریمن و ظهور لکه های سیاه و تاریکی در دنیا آغاز می شود و هدف اینست که بازیکن هر ناحیه را به وسیله شکست دادن نگهبانانی که در آنجا گماشته شده اند پاک کند. گیم پلی Prince of Persia شبیه به سه گانه Sands of Time می باشد اما بازی غیر خطی ست و بازیکن می تواند هر قسمت از دنیا را که شامل چهار سرزمین بوده و هر سرزمین به ناحیه هایی تقسیم شده است, در هر وقت که بخواهد, جستجو کند که این عمل به وسیله انتخاب مقصد از روی یک نقشه انجام می شود و امکان جا به جایی میان ناحیه های بهبود یافته و پاک شده وجود دارد. بعد از رسیدن به نقطه مشخص شده و پاک سازی محیط توسط کاراکتر پشتیبان یعنی Elika که به صورت روشن و سبز شدن محیط جلوه می کند, ذرات نور به نام Light Seed در همان ناحیه ظاهر می شوند که جمع کردن تعدادی از آنها باعث باز شدن قدرت های جادویی دیگر برای Elika ست.

سیستم سلامتی بازی متفاوت از آن چیزی است که در سه گانه Sands of Time وجود دارد. هیچ گونه راهی برای مردن در این بازی نیست چون نوار سلامتی برای بازیکن وجود ندارد و همیشه Elika, که نقش بسیار مهمی در گیم پلی بازی ایفا می کند شما را از هر گونه خطر حفظ می کند. برای مثال اگر Prince در هنگام پرش اشتباه کند, قبل از مرگ, Elika او را می گیرد و به نزدیکترین بلندی قبل از مرگ برمی گرداند.

همراه Prince یعنی Elika می تواند حرکات مبارزه زیادی انجام دهد و هم به صورت ترکیبی با او عمل کند. اگر Prince در هنگام مبارزه افت کند, Elika از او محافظت می کند تا Prince, انرژی خود را باز یابد. او حتی در صحنه های آکروباتیک هم شرکت دارد. او به Prince کمک می کند تا پرشی بلندتر از پرش معمولی بتواند انجام دهد. او در صحنه های آکروباتیک همانند Prince به روانی حرکات را انجام می دهد. هنگام حل معماها, Elika نقش خود را به خوبی انجام می دهد. اگر Prince نداند که کجا باید برود, Elika مسیر صحیح را به او نشان می دهد.

سبک مبارزات در بازی, متفاوت از سبک مبارزات سه گانه Sands of Time می باشد. مبارزات به صورت یک به یک انجام می شود و شبیه به سبک مبارزه در سه گانه Sands of Time که با گروهی از حریفان انجام می شد نیست. با این وجود سیستم قفل کردن بر روی اهداف هم وجود ندارد و دوربین بهترین زاویه را برای دیدن حریف در اختیار بازیکن برنامه می دهد. Prince یک شمشیر دو لبه را در اختیار دارد اما همچنین از یک دستکش جوشن به عنوان سلاح دوم استفاده می کند که با کمک آن می تواند در مقابل حملات حریف دفاع کند. این سلاح ها در طول بازی ثابت خواهند بود و دیگر تنوع انتخاب سلاح مانند سه گانه Sands of Time وجود ندارد که همین امر باعث ایجاد تمرکز در نحوه مبارزات می شود.

در وضعیت مبارزه, سه حالت سلامتی وجود دارد; تندرست, تضعیف شده, شکست خورده. وقتی Prince در حالت تندرست برنامه دارد, او سریع و پر نیرو ست وقتی که حمله می کند. وقتی که حریف به Prince حمله می کند, او به حالت تضعیف شده می رود و در این حالت در صورت حملات پیاپی حریف, بیشتر آسیب پذیر می شود. در صورتی حریف ضربه مهلک بر Prince وارد کند, او در حالت شکست خورده برنامه گرفته و بر روی زمین دراز می شود. در این هنگام Elika به کمک Prince آمده و حریف رابه عقب می رانند تا Prince به حالت تندرست برگردد و در همین حین حریف هم سلامتی خود را باز می یابد.

عناصر آکروباتیک در مقایسه با سه گانه Sands of Time تغییر زیادی ندارد با این تفاوت که Elika کمک و پشتیبان در این صحنه هاست. Prince علاوه بر داشتن توانایی دویدن بر روی دیوارها, بالا رفتن از دیوارها و پرش از یک دیوار به دیوار دیگر و ... همانند قبل, توانایی های جدیدی هم را دارد. توانایی تاب خوردن به وسیله حلقه های آویخته شده به دیوارها و سقف ها و دویدن بر روی سقف به کمک همین حلقه ها از جمله توانایی های جدید اوست. همچنین او در هنگام پایین آمدن از دیوارها از دستکش برای کم کردن سرعت استفاده می کند و این امکان را دارد که به صورت مارپیچ این عمل را انجام دهد. همچنین در هنگام لیز خوردن در سراشیبی این دستکش باز هم به کمک او می آید.


مراحل ساخت:


ساخت Prince of Persia دقیقا بعد از انتشار Prince of Persia: The Two Thrones شروع شد. در 21 سپتامبر 2006 دلیلی مبنی بر ساخت بازی به واسطه پخش یک فایل RAR به حجم 2 گیگابایت در اینترنت شامل Artwork های بازی فاش شد و Ubisoft هیچ توضیحی در اینباره نداد. همچنین در 23 ژانویه 2008 تعدادی Screen Shot از بازی در اینترنت پخش شد که دوباره از سوی Ubisoft توضیحی ارائه نشد. همان موقع مجله Nintendo Power نام این بازی را Prince of Persia: Ghosts of the Past عنوان کرد.

در 1 آوریل 2008 شرکت Ubisoft دامین princeofpersiaprodigy.com را که دلیل بر ساخت بازی بود باز کرد. در می 2008 شرکت Ubisoft ساخت بازی را رسما تایید و اعلام کرد که سعی می کند بازی برای زمستان 2008 منتشر کند. سازندگان اعلام کردند که قالب کلی گیم پلی بازی همانند سه گانه Sands of Time شامل پلتفرمینگ (حرکت از نقطه ای به نقطه دیگر بدون حل معما و مبارزه), حل معما و مبارزه دست نخورده باقی مانده است و توازن میان این سه عامل مهم در طول بازی بربرنامه ست.

بازی از نسخه به روز شده Scimitar Engine که در ساخت بازی Assassin's Creed از آن استفاده شد, بهره می برد. سازندگان از یک ورژن به روز شده برای ساخت بازی استفاده کردند زیرا این اجازه را می داد تا بتوانند در بازی محیط باز بیشتری را نمایش دهند. آنها همچنین سبک گرافیکی پویایی را شبیه به Cel-shaded ولی با جزییات بیشتر برای این بازی انتخاب کردند.


شخصیت ها:

Prince - یک کاراکتر جدید و متفاوت از کاراکتر اصلی سه گانه Sands of Time می باشد. او یک شخص کاملا معمولیست و هنوز یک Prince نیست. الهام برای ساخت این کاراکتر از ماجراجو هایی مثل Sinbad از Arabian Nights و Han Solo از Star Wars و Aragorn از سه گانه فیلم The Lord of the Rings گرفته شده است.

او بشدت یک جنگجوی باهوش و چابک و شمشیر زنی قابل است و در اول بازی تمامی توانایی های خود را به همراه دارد. او لباسی با رنگ آمیزی قرمز و آبی بر تن دارد و مجهز به شمشیریست که در دست راستش و دستکشی ست که در دست چپ اوست. دستکش برای او حکم سلاح دوم را دارد که همچنین می شود به وسیله آن در مقابل حملات حریف دفاع کرد.

Elika - یک کاراکتر کمکی ست برای Prince که به طور حقیقی احساس یک کمک کننده و دوست مفید را نشان می دهد و هیچ گونه سنگینی را برای او به دنبال ندارد. Elika یک نوآوری بزرگ برای این بازی را شامل می شود که قدرتهای کنترل زمان Prince در سه گانه Sands of Time را در اختیار دارد. الهام برای ساخت این کاراکتر از کاراکترهای حمایت کننده ای مثل Elizabeth Swann از سه گانه فیلم Pirates of the Caribbean و Padmé Amidala از Star Wars و Arwen از سه گانه فیلم The Lord of the Rings گرفته شده است.

Elika در قالب یک متحد فوق العاده توصیف می شود و یک کاراکتر حامی قوی می باشد. او Prince را در طول بازی همراهی می کند و مبارزه و حل معما به کمک او انجام میشود. او یک خادم اهورایی می باشد که حرکات ویژه ای را
با Prince به صورت ترکیبی انجام داده و از توانایی های جادویی خود استفاده می کند تا به Prince در جهت رسیدن به هدفش کمک کند. او همچنین این توانایی را دارد که به Prince راه صحیح را نشان داده و مسیر حرکت او را روشن کند.


گویندگان:


Nolan North .... در نقش Prince

تاریخ تولد: 1970
محل تولد: نیوهیون, ایالت کونکتیکت, ایالات متحده آمریکا

Thomas Delbuguet, طراح بازی در جریان E3 2008 عنوان کرد که گوینده Prince کسی جز Nolan North نیست, کسی که نقش Nathan Drake در Uncharted: Drake's Fortune را ایفا کرد و Nolan North برای این کار بهترین گزینه بود.
او یکی از ستاره های سینما و گوینده ایی حرفه ایست و به کمک او, Prince همانند Nathan Drak, کمی بذله گو خواهد بود. همچنین Nolan North در در دیگر محصول Ubisoft یعنی Assassin's Creed نقش گویندگی Desmond Miles را بر عهده داشت که یکی از بهترین بازیهای Ubisoft به شمار می رود.

قسمتی از کارنامه این گوینده:

Assassin's Creed - محصول 2007 .... در نقش Abbas / Desmond Miles
Call of Duty 2 - محصول 2005 .... در نقش گروهبان Randall
Marvel: Ultimate Alliance - محصول 2006 .... در نقش Moon Knight / Hawkeye / Ghost Rider
TMNT - محصول 2007 .... در نقش Nightwatcher / Raphael
Uncharted: Drake's Fortune - محصول 2007 .... در نقش Nathan Drake
Unreal Tournament III - محصول 2007 .... در نقش BishopKari Wahlgren .... در نقش Elika

تاریخ تولد: 1977
محل تولد: هویسینگتون, ایالت کانزاس, ایالات متحده آمریکا

قسمتی از کارنامه این گوینده برای بازی ها:

Dead or Alive Xtreme 2 - محصول 2006 .... در نقش Niki / Kasumi
Devil May Cry 3: Dante's Awakening - محصول 2005 .... در نقش Lady
Devil May Cry 4 - محصول 2008 .... در نقش Lady
Ninja Gaiden II - محصول 2008 .... در نقش Sonia
Soulcalibur III - محصول 2005 .... در نقش Setsuka
Soulcalibur IV - محصول 2008 .... در نقش Setsuka


آهنگسازان:


Stuart Chatwood

تاریخ تولد: 1969
محل تولد: فلیت وود, انگلستان

کارنامه این آهنگساز برای بازی ها:

Prince of Persia: The Two Thrones - محصول 2005
Prince of Persia: Warrior Within - محصول 2004
Prince of Persia: The Sands of Time - محصول 2003Inon Zur

تاریخ تولد: 1965
محل تولد: اسرائیل‌

قسمتی از کارنامه این آهنگساز برای بازی ها:

Fallout 3 - محصول 2008
Crysis - محصول 2007
Company of Heroes: Opposing Fronts - محصول 2007
Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - محصول 2006
Prince of Persia: The Two Thrones - محصول 2005
Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault - محصول 2005
Syberia II - محصول 2004


عکس های بازی:


مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: مبارزه با Hunter (شکارچی) - Compass, قدرت تعیین جهت الیکا - Rebound, قدرت جهش الیکا
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: Light of Ormazd, نور اهورا مزدا, قدرت پاک شدن زمین - Roofrun, توانایی دویدن بر سقف - Gripfall, توانایی پایین آمدن با چنگ زدن
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: Wallrun, توانایی دویدون بر روی دیوار - مبارزه با Swordsman (شمشیر زن) - Slide, توانایی سر خوردن
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: مبارزه با Watchman (نگهبان) - مبارزه با Warrior (جنگجو) - مبارزه با Alchemist (کیمیاگر)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلرهای بازی: انتشار - داستان


Launch Trailer

SD Size: 18.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 54.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Story Trailer

SD Size: 49.2MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 141.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع:

EN.Wikipedia.org/Wiki/Prince_of_Persia_(2008)
Prince-of-Persia.Ubi.com
PrinceofPersia.Wikia.com
Gamespot.com/PC/Action/PrinceofPersiaWorkingTitle/index.html
GameTrailers.com/Game/6739.html


پروفایل havas_1980
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Prince of Persia Prince of Persia Prince of Persia Prince of Persia Prince of Persiaکدام بازی یا بازی ها باب میل و سلیقه شما نیست و راضیتان نکرد؟

1:معرفی بازی های دونفره در PC

2:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان مرسی بابت تاپیک و مطالب و شرمنده بابت پاک شدن تاپیک قبلی...
دوستان از این به بعد دیگه کسی تاپیک راجع به پرنس جدید نزنه چون این تاپیک تاپیک اصلی خواهد بود.


Vertigo
اون قبلی رو هم بستم.
ممنون و موفق باشید


G-Force

3:

فرمودم از تعداد پستهام کم شده ها.


Return to Mysterious Island 2 Mina's Fate
حالا فهمیدم که چرا کم شدند.


Sherlock Holmes Vs Arsene Lupin
ممنون فیشر جان که فراخوان نمودی.


James Cameron's Avatar: The Game


Mortal Kombat: Shaolin Monks

4:

PoP جدید بصورت Open-World خواهید بود.
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مجله ی Edge ماه قبل فراخوان داشته بود که این ماه، پیشنمایش و اطلاعات جدیدی را از PoP نسل جدید بروز خواهد داد، و در شماره جدید بقول عمل شده و ما مطلب را در زیر برنامه میدهیم.(البته من خلاصه ترجمه کردم چون بعضیاش توی پست اول هست.)

هستدیوی سازنده ی بازی، یوبی سافت مونترال همان هستدیوییست که سه گانه ی قبلی، Sands of Time را ساخته، و انجین بازی، انجین Anvil یعنی همان انجینیست که در Assassin's Creed(حسن بن صباح در اورشلیم) با اون ساخته و پرداخته شده هست، اما در گرافیک بازی، اجحافی بسیار با Assassin's Creed وجود دارد.

جلوه های تصویری بازی بیشتر شبیه به انیمه های ژاپنی مانند پرنسس مونُکه، و بازیهایی مانند Okamiـست، همانطور که Mickael Labat، کارگردان تصویری بازی اظهار میدارد.

وقتی که از ارتباطات بازی با سه گانه ی قبلی سوال میشود، کارگردان یعنی Ben Mattes هیچ جای تفکر باقی نمیگذارد.

به اظهار وی، Sands of Time مرده و رفته، و شما حتی در نقش یک شاهزاده نیستیم، بلکه یک ماجراجوی گمشده در صحرا هستید."ما شروعی دوباره را در دنیای قبلی رقم زده ایم، ما میخواستیم چیز جدیدی را با حفظ وجه قبلی ارایه دهیم." وی میگوید" ما به بسیاری از چیزهای رویایی روبرو هستیم"

بازی در جنگ بین دو خدا، اهورای مزدا(هرمزد-هرمزی که الان میگیم) و اهریمن(در اصل انگرومنیَ) هست، خدای خوبی در مقابل خدای بدی.

اهریمن، نیروهای اهریمنی خود را آزاد ساخته و پرنس باید دنیا را نجات دهد.

بازی Open-world هست، اما نه کاملا بصورت سندباکس واقعی، کارگردان ادامه میدهد: ما خواستیم که بازی را از حالت خطی در بیاوریم، و پیشروی در کار باعث شد که بازی کاملا Open-World شود."پلیر میتواند انتخاب کامل کند، کی کجا باشد، از کجا به کجا رود، و کی با چه کسی بجنگد."

سیستم کمبات و درگیری بازی، بصورت تن بتن هست، و پلیر در هر بعد فقط با یک آدم بد میتواند درگیر شود.

متّز میگوید"“We really want to play off the strategic advantages of the environments."(معنی 10 وجهی میده)

هر جنگ در بازی مانند جنگ با یک باس هست، "حس رودرویی با یک دشمن قدرتمند که با شما تخاصم کامل را دارد و باید از تمام هستراتژیهای خود در برابر او هستفاده کنید."شاید شما وی را نکشید، بلکه وی را از پای درآورید و بروید و بعدا با او درگیر شوید"

بازی PoP نسل جدید امسال برای PC، PS3 و X360 می آید، همچنین یک بازی متمم برای DS، که به فرموده ی سازندگان نه پس پرداخت هست، نه پیش پرداخت و نه یک پورت بازی(چه قدیمی و چه همین بازی)

5:


6:

مرسی عزیز بابت زحمت ترجمه مطلب بالا...

خیلی جالب بود
با این صحبت ها تا حدودی میشه دنیای بازی رو تصور کرد...


7:

برای PS3 کی میاد ؟
این بازی با بازیه assasins creed ربطی نداره ؟

8:

بله برای PS3 هم منتشر میشه.
این بازی هیچ ربطی به Assassin's Creed و سری سه گانه Prince of Persia از لحاظ داستانی نداره و کاملا جدیده.


9:

یه پیش نمایشی ریویویی چیزی نبود بذاری یه 4 تا عکسی , اسکرین شاتی چیزی.....


10:

برای Pc نمیاد؟

11:

آدرس تریلر بازی در پست اول موجود هست.
عنوان جدید Prince of Persia برنامه هست زمستان 2008 برای پلتفرمهای PC ,PS3 و X360 منتشر شود.


12:

پس پست شماره 1و2 چین!!!!!!!!!
عکس هم منتشر نشد
برای Pc نمیاد؟
این بازی برای PC,Xbox360 و PS3 همينطور نسخه ايشان»ه اي براي Nintendo DS منتشر خواهد شد

پست هموقت با هوس...


13:

تاریخ انتشار بازی برای Ps3 کیه ؟

14:

انتشار هر سه نسخه در آخر 2008 برنامه ريزي شده .


15:

من هرسه تا پرنس بازی و تموم کردم ولی سوالی که همیشه از این بازی در ذهن منه اینه که چرا شاهزاده ایرانی؟ یوبی سافت شرکت آمریکایی چرا شاهزاده ایرانی انتخاب کرد ؟
واقعا پرنس شاهزاده ایران؟
تو قسمت سوم پرنس مثل اینکه بر میگرده به شهرش که شهر مورد حمله اون موجودات برنامه گرفته اون جا یعنی خاک ایران؟
اگر میشه داستان سه قسمت پرنس کامل برام بگید

16:

سلام
مجله ی Edge در کمال سوادت توی تایتل مجله شون نوشته بودن Prince of Persia The Arabian acrobat Returns

و چندتا عکس از سازنده ها و بازی که تکرارین گذاشته بودن...

این عکس دسته جمعیشون شاید جالب باشه:
(من موندم این همه مادینه توی جمع چیکار میکنه؟)

17:

چه بی معنی...
ممنون بابت عکس...خب بالاخره لازمه

18:

یعنی میخوان نسخه 4 رو بگن این پرنس ما عربی بوده ؟
من نمیدونم آمریکایی هها چی تو عربای سوسمارخور دیدن که تو ما ندیدن.

چشم آمریکایی ها دربیاد که ببینن ایران قبلا چی بود و چه تاریخی داشت .


19:

دوست عزیز! تا جایی که من میدونم شرکت سازنده این بازی یوبی سافت مونترال که شعبه کانادایی یوبی سافت به حساب میاد و سازنده هم که یوبی سافت و مرکز اصلیش تو فرانسه هست.
پس فکر نمیکنم با یک بازی آمریکایی طرف باشیم!

20:

البته درسته که به آمریکا مربوط نیست ولی خوب پول اعراب رو دیدن و جنگ و دعواهاشون با ایران

تو قسمت سوم پرنس مثل اینکه بر میگرده به شهرش که شهر مورد حمله اون موجودات برنامه گرفته اون جا یعنی خاک ایران؟
خاک ایران که بود.اما شهر به روایتی من شنیدم بابل بوده که تو عراقه فعلیه.وقتی شهری بوده بابل!!

21:

می خواستنم یک تاپیک جدید بزنم ولی Page 1 را که خوندم نزدم حالا نمی دونم sam fisher جان هر کاری دوست داری بکن عزیز.
Ubi Soft نسخه جدید را با نام Prince of Persia : Heir Apparent معزفی کرد که Fall 2008 عرضه می شود.
در این بازی :
1.

Elika که Female Character این بازی هست برنامه هست انقلابی در نقش Supporting Character بوجود آورد.
2.

برنامه هست فضاهای بیرونی بیشتر از فضاهای داخلی هستفاده شود .برخلاف سری قبل.
3.

گرافیک بازی Cell-shad هست.
حالا معلوم نیست به سر Prodigy چه آمد؟ آیا اون پروژه جداست؟فعلا معلوم نیست...
منبع Actiontrip و Filefront

22:

پس پست شماره 1و2 چین!!!!!!!!!
عکس هم منتشر نشد
برای Pc نمیاد؟
این بازی برای PC,Xbox360 و PS3 همينطور نسخه ايشان»ه اي براي Nintendo DS منتشر خواهد شد

پست هموقت با هوس...


23:

تاریخ انتشار بازی برای Ps3 کیه ؟

24:

انتشار هر سه نسخه در آخر 2008 برنامه ريزي شده .


25:

من هرسه تا پرنس بازی و تموم کردم ولی سوالی که همیشه از این بازی در ذهن منه اینه که چرا شاهزاده ایرانی؟ یوبی سافت شرکت آمریکایی چرا شاهزاده ایرانی انتخاب کرد ؟
واقعا پرنس شاهزاده ایران؟
تو قسمت سوم پرنس مثل اینکه بر میگرده به شهرش که شهر مورد حمله اون موجودات برنامه گرفته اون جا یعنی خاک ایران؟
اگر میشه داستان سه قسمت پرنس کامل برام بگید

26:

سلام
مجله ی Edge در کمال سوادت توی تایتل مجله شون نوشته بودن Prince of Persia The Arabian acrobat Returns

و چندتا عکس از سازنده ها و بازی که تکرارین گذاشته بودن...

این عکس دسته جمعیشون شاید جالب باشه:
(من موندم این همه مادینه توی جمع چیکار میکنه؟)

27:

چه بی معنی...
ممنون بابت عکس...خب بالاخره لازمه

28:

یعنی میخوان نسخه 4 رو بگن این پرنس ما عربی بوده ؟
من نمیدونم آمریکایی هها چی تو عربای سوسمارخور دیدن که تو ما ندیدن.

چشم آمریکایی ها دربیاد که ببینن ایران قبلا چی بود و چه تاریخی داشت .


29:

دوست عزیز! تا جایی که من میدونم شرکت سازنده این بازی یوبی سافت مونترال که شعبه کانادایی یوبی سافت به حساب میاد و سازنده هم که یوبی سافت و مرکز اصلیش تو فرانسه هست.
پس فکر نمیکنم با یک بازی آمریکایی طرف باشیم!

30:

البته درسته که به آمریکا مربوط نیست ولی خوب پول اعراب رو دیدن و جنگ و دعواهاشون با ایران

تو قسمت سوم پرنس مثل اینکه بر میگرده به شهرش که شهر مورد حمله اون موجودات برنامه گرفته اون جا یعنی خاک ایران؟
خاک ایران که بود.اما شهر به روایتی من شنیدم بابل بوده که تو عراقه فعلیه.وقتی شهری بوده بابل!!

31:

می خواستنم یک تاپیک جدید بزنم ولی Page 1 را که خوندم نزدم حالا نمی دونم sam fisher جان هر کاری دوست داری بکن عزیز.
Ubi Soft نسخه جدید را با نام Prince of Persia : Heir Apparent معزفی کرد که Fall 2008 عرضه می شود.
در این بازی :
1.

Elika که Female Character این بازی هست برنامه هست انقلابی در نقش Supporting Character بوجود آورد.
2.

برنامه هست فضاهای بیرونی بیشتر از فضاهای داخلی هستفاده شود .برخلاف سری قبل.
3.

گرافیک بازی Cell-shad هست.
حالا معلوم نیست به سر Prodigy چه آمد؟ آیا اون پروژه جداست؟فعلا معلوم نیست...
منبع Actiontrip و Filefront

32:

اقا داستان این سه قسمت رو ندارید

33:

سلام
به نظرتون به عنوان تاپیک چیکار کنم؟ الان اسم بازی فراخوان شده اما فکر نکنم اون، اینی که هست باشه...

در هر صورت از سم فیشر میخوام که Prodigy رو برادارن ممنون تا ببینم فرق این دو معلوم میشه یا نه.
پرویوهای جدید هم دارن میاند منتظر باشید.


34:

تو فهرست انجمن نامشو Prince of persia 4 [Working Title] دادم.
فعلا اسمشو میذاریم نسل جدید Prince of Persia
خوبه؟

35:

همون working title بهتر نبود؟
--------
من یکم گیج شدم؟یعنی می خوان دو تا بازی بدن؟تقریبا غیر ممکنه!!

36:

ممنون سم عزیز فکر عالی ایه تا شایعه تایید شه و تکلیف Prodigy عوض شه.
امکانش هست، Prodigy برای کنسولهای دستی باشه.


37:

اقا داستانش توی کلیک بودش من خواستم امروز براتون بزارم جام جم داون بودش
برای همه ی پلتفرم ها هستش
و داستانش متفاوت از سری قبل هست

38:

کلیک هم تقریبا همون چیز هایی رو نوشته بود که محمد اینجا نوشته
از اینجا کپی می کنن منبع هم نمی زنن
در کل امیدوارم شاهزاده فارسی بازی کنیم نه عرب.


39:

خوب مثل اینکه قضیه اسم هم حل شد و Ubisoft فراخوان نمود که " Heir Apparent" اسم اصلی بازی نیست و این صرفا یک اشتباه بوده که از نام Article Game Informer برداشت شده بوده که خوده Game Informer هم این اسمو از تو سایتش برداشته.پس شدفعلا هنوز همون Prodigy....


40:

Screenshot های دیگر از PoP جدید :


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

41:


42:

يعنی اسم نسخه اول از اين سری سه گانه Prodigy هست ؟

از تاريخ انتشار بازی هم اطلاعاتی نداريد ؟

43:

اقا داستان این سه قسمت رو ندارید

44:

سلام
به نظرتون به عنوان تاپیک چیکار کنم؟ الان اسم بازی فراخوان شده اما فکر نکنم اون، اینی که هست باشه...

در هر صورت از سم فیشر میخوام که Prodigy رو برادارن ممنون تا ببینم فرق این دو معلوم میشه یا نه.
پرویوهای جدید هم دارن میاند منتظر باشید.


45:

تو فهرست انجمن نامشو Prince of persia 4 [Working Title] دادم.
فعلا اسمشو میذاریم نسل جدید Prince of Persia
خوبه؟

46:

همون working title بهتر نبود؟
--------
من یکم گیج شدم؟یعنی می خوان دو تا بازی بدن؟تقریبا غیر ممکنه!!

47:

ممنون سم عزیز فکر عالی ایه تا شایعه تایید شه و تکلیف Prodigy عوض شه.
امکانش هست، Prodigy برای کنسولهای دستی باشه.


48:

اقا داستانش توی کلیک بودش من خواستم امروز براتون بزارم جام جم داون بودش
برای همه ی پلتفرم ها هستش
و داستانش متفاوت از سری قبل هست

49:

کلیک هم تقریبا همون چیز هایی رو نوشته بود که محمد اینجا نوشته
از اینجا کپی می کنن منبع هم نمی زنن
در کل امیدوارم شاهزاده فارسی بازی کنیم نه عرب.


50:

خوب مثل اینکه قضیه اسم هم حل شد و Ubisoft فراخوان نمود که " Heir Apparent" اسم اصلی بازی نیست و این صرفا یک اشتباه بوده که از نام Article Game Informer برداشت شده بوده که خوده Game Informer هم این اسمو از تو سایتش برداشته.پس شدفعلا هنوز همون Prodigy....


51:

Screenshot های دیگر از PoP جدید :


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

52:


53:

يعنی اسم نسخه اول از اين سری سه گانه Prodigy هست ؟

از تاريخ انتشار بازی هم اطلاعاتی نداريد ؟

54:

چرا عکس ها اينجوريه ؟

يعنی گرافيک بازی واقعاً اينجوريه ؟

اميدوارم اينجوری نباشه ! اينها که بيشتر شبيه کارتونه تا بازی !

55:

فعلا اسم بازی به تایید Ubisoft نرسیده و عنوان Prodigy ثابت نیست.
انتشار بازی برای زمستان 2008 برنامه ریزی شده.
چرا عکس ها اينجوريه ؟
يعنی گرافيک بازی واقعاً اينجوريه ؟
اميدوارم اينجوری نباشه ! اينها که بيشتر شبيه کارتونه تا بازی !
خیر ...

گرافیک بازی به این صورت نیست.

این عکسها Artwork هستند نه Screenshot.


56:

نه گرافیک بازی همینطوریه.

شاتها ریل تایمه.


57:

سلام havas جان دوست خوبم
در PM که برات فرستادم فرمودم الان چندین سایت فرمودند بازی CELL SHADE هست منم امیدوارم که اینطور نباشه خبرها و ترجمه حرفها که از خودم نیست از سایت های معتبری هست ( که شاید سوتی هم بدند) ثانیا مریض نیستند که چندین Art work بدند ولی یک Screenshot ندند؟همه سایت ها اینارو با نام Screenshot نه Art work بیان کردند.Lets hope they wrong .


58:

گوشه عکس اول و دهم کلمه Artwork به چشم میخوره...

عکس شمشیر هم مشخصه که Artwork هست.


59:

از آخر چی شد ؟

ArtWork يا Screenshot ?

يه منبع درست و حسابی برای تائيد اين موضوع بديد

60:

خوب اون 3 تا که به قول شما مشخصه Artwork هست ولی کلش که نیست.


61:

سلام
تریلر جدید رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید...

مثل تریلر اول هست و چیزی از بازی نشون نمیده.

Speed Art Trailer 2: Elika

15MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

62:

خب مثل اینکه اسم بازی هم دیگه معلوم شده و همون Prince of Persia: Heir Apparentهستش یا فارسیش این طور که ما معنی کردیم وارث آشکار
این هم از تمام اسکرین شاتهای بازی که فکر کنم چندتاش توی عکسها نبود.
63:

دوست عزیز! لطفا این پست رو ویرایش کنید و آدرس عکس ها رو اصلاح کنید چون واقعا این پست بد جور دیده میشه.
...

همیشه قبل از زدن "ارسال جواب", با زدن "مشاهده بحث" پست خود رو چک کنید.


64:

چرا عکس ها اينجوريه ؟

يعنی گرافيک بازی واقعاً اينجوريه ؟

اميدوارم اينجوری نباشه ! اينها که بيشتر شبيه کارتونه تا بازی !

65:

فعلا اسم بازی به تایید Ubisoft نرسیده و عنوان Prodigy ثابت نیست.
انتشار بازی برای زمستان 2008 برنامه ریزی شده.
چرا عکس ها اينجوريه ؟
يعنی گرافيک بازی واقعاً اينجوريه ؟
اميدوارم اينجوری نباشه ! اينها که بيشتر شبيه کارتونه تا بازی !
خیر ...

گرافیک بازی به این صورت نیست.

این عکسها Artwork هستند نه Screenshot.


66:

نه گرافیک بازی همینطوریه.

شاتها ریل تایمه.


67:

سلام havas جان دوست خوبم
در PM که برات فرستادم فرمودم الان چندین سایت فرمودند بازی CELL SHADE هست منم امیدوارم که اینطور نباشه خبرها و ترجمه حرفها که از خودم نیست از سایت های معتبری هست ( که شاید سوتی هم بدند) ثانیا مریض نیستند که چندین Art work بدند ولی یک Screenshot ندند؟همه سایت ها اینارو با نام Screenshot نه Art work بیان کردند.Lets hope they wrong .


68:

گوشه عکس اول و دهم کلمه Artwork به چشم میخوره...

عکس شمشیر هم مشخصه که Artwork هست.


69:

از آخر چی شد ؟

ArtWork يا Screenshot ?

يه منبع درست و حسابی برای تائيد اين موضوع بديد

70:

خوب اون 3 تا که به قول شما مشخصه Artwork هست ولی کلش که نیست.


71:

سلام
تریلر جدید رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید...

مثل تریلر اول هست و چیزی از بازی نشون نمیده.

Speed Art Trailer 2: Elika

15MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

72:

خب مثل اینکه اسم بازی هم دیگه معلوم شده و همون Prince of Persia: Heir Apparentهستش یا فارسیش این طور که ما معنی کردیم وارث آشکار
این هم از تمام اسکرین شاتهای بازی که فکر کنم چندتاش توی عکسها نبود.
73:

دوست عزیز! لطفا این پست رو ویرایش کنید و آدرس عکس ها رو اصلاح کنید چون واقعا این پست بد جور دیده میشه.
...

همیشه قبل از زدن "ارسال جواب", با زدن "مشاهده بحث" پست خود رو چک کنید.


74:

طي مصاحبه سايت videogamer با Ben Mattes (از سازندگان بازي) مشخص شد كه بازي در كريسمس امسال و براي PC,Xbox 360,PS3 منتشر خواهد شد.و يه نسخه متفاوت براي كنسول DS
و بازي بر پايه Assassin's Creed game engine طراحي خواهد شد.

متن كامل مصاحبه:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

75:

خوب دوستان آخرین Screen ها رو ببینید و حالشو ببرید :
عکس ها با اندازه مناسب و کیفیت و حجم خوب برنامه داده شده اند !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با اینکه سل شیدینگ هست زیاد هم بد نیست !!! اینطوری هم یجورایی باحاله !!!
اون یارو دخرته هم مثل اینکه تو بازی همراهیت می کنه !!!

76:

جديد ترين ايشاندئو از بازي:


HD....25MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
SD...8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

77:

بابت اسکرین شاتها ممنون به نظر بازی جالبی میاد

78:

ببخشید این Cell -shading چه تاثیری داره ..یعنی چه جوریه و چه فرقی با بقیه داره

79:

میبینید در اسکرینشاتها.
در این تکنیک کاری میشه انیمیشن ساخته شده، شبیه نقاشی به نظر برسه و اینکار رو با حذف لایتینگ انجام میدند.
نمونه ی بارز یک Cel-Shaded VG (درستش هم Cel هست نه Cell) بازی ای مثل Okami هست.
البته اوکامی از تکنیک سل شیدینگ هستفاده نبرده بود برای محیط اما برای کاراکترها چرا.

اما مثل اینکه این Pop(از پرنس مراکش بگمی درستتره) جدید کلا روی انجین AC این تکنیک رو سوار کردن و روی این بازی پیادش خواهند کرد.


80:

یعنی این گرافیک بازیه یا موقته؟نگو که اینجوریه!!سل شیدینگ!!

81:

این عکس ها را خودم از دمویی که گرفته بودم گرفتم
این هم لینک دمو
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب بریم سر عکس هااین هم موجودی که داره از زیر گلها بیرون میاید


این هم دفاع کردن پرنس را نشون میده

این هم یه نوع از دشمن ها

این یکی داره میگه هیولاهای بزرگی تو این بازی هست که پرنس تا زیر زانوش هست

این یکی را من نفهمیدم پرنس هست یا دشمن

این هم ویژگی جدید پرنس که صحنه اهسته میشه و پرنس میتونه جاخالی بدهاین یکی هم اسمش Elika هست که قراره به پرنس کمک کنه
تو این عکس معلوم میشه که الیکا داره با ناز راه میره و بعد یه حاله ای از نیرو دورش میچرخه
و بعد منفجر میشه و بعد میره به کمک پرنس
و در این عکس های پایئنی نشون میده نوع مبارزه پرنس و الیکا
این یکی عکس که فوق العاده هست
پرنس و الیکا دست همدیگر را گرفتن و با هم تو هوا چرخ میزنند
و موقع فرود با شمشیر بر روی سر دشمن فرود میاید

امیدوارم از این عکس ها لذت کافی را برده باشید
دیگه ببخشید عکس ها زیاد بودن

82:

از عکسا معلومه که گرافیک بازی خیلی پیشرفت کرده.


از شما هم ممنون mojtaba007

83:


عزیز ممنون بابت توضیحاتت.اما یه سوالم راجع به موتور بازیها داشتم.اشکال نداره همین جا بپرسم

84:

طي مصاحبه سايت videogamer با Ben Mattes (از سازندگان بازي) مشخص شد كه بازي در كريسمس امسال و براي PC,Xbox 360,PS3 منتشر خواهد شد.و يه نسخه متفاوت براي كنسول DS
و بازي بر پايه Assassin's Creed game engine طراحي خواهد شد.

متن كامل مصاحبه:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

85:

خوب دوستان آخرین Screen ها رو ببینید و حالشو ببرید :
عکس ها با اندازه مناسب و کیفیت و حجم خوب برنامه داده شده اند !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با اینکه سل شیدینگ هست زیاد هم بد نیست !!! اینطوری هم یجورایی باحاله !!!
اون یارو دخرته هم مثل اینکه تو بازی همراهیت می کنه !!!

86:

جديد ترين ايشاندئو از بازي:


HD....25MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
SD...8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

87:

بابت اسکرین شاتها ممنون به نظر بازی جالبی میاد

88:

ببخشید این Cell -shading چه تاثیری داره ..یعنی چه جوریه و چه فرقی با بقیه داره

89:

میبینید در اسکرینشاتها.
در این تکنیک کاری میشه انیمیشن ساخته شده، شبیه نقاشی به نظر برسه و اینکار رو با حذف لایتینگ انجام میدند.
نمونه ی بارز یک Cel-Shaded VG (درستش هم Cel هست نه Cell) بازی ای مثل Okami هست.
البته اوکامی از تکنیک سل شیدینگ هستفاده نبرده بود برای محیط اما برای کاراکترها چرا.

اما مثل اینکه این Pop(از پرنس مراکش بگمی درستتره) جدید کلا روی انجین AC این تکنیک رو سوار کردن و روی این بازی پیادش خواهند کرد.


90:

یعنی این گرافیک بازیه یا موقته؟نگو که اینجوریه!!سل شیدینگ!!

91:

این عکس ها را خودم از دمویی که گرفته بودم گرفتم
این هم لینک دمو
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب بریم سر عکس هااین هم موجودی که داره از زیر گلها بیرون میاید


این هم دفاع کردن پرنس را نشون میده

این هم یه نوع از دشمن ها

این یکی داره میگه هیولاهای بزرگی تو این بازی هست که پرنس تا زیر زانوش هست

این یکی را من نفهمیدم پرنس هست یا دشمن

این هم ویژگی جدید پرنس که صحنه اهسته میشه و پرنس میتونه جاخالی بدهاین یکی هم اسمش Elika هست که قراره به پرنس کمک کنه
تو این عکس معلوم میشه که الیکا داره با ناز راه میره و بعد یه حاله ای از نیرو دورش میچرخه
و بعد منفجر میشه و بعد میره به کمک پرنس
و در این عکس های پایئنی نشون میده نوع مبارزه پرنس و الیکا
این یکی عکس که فوق العاده هست
پرنس و الیکا دست همدیگر را گرفتن و با هم تو هوا چرخ میزنند
و موقع فرود با شمشیر بر روی سر دشمن فرود میاید

امیدوارم از این عکس ها لذت کافی را برده باشید
دیگه ببخشید عکس ها زیاد بودن

92:

از عکسا معلومه که گرافیک بازی خیلی پیشرفت کرده.


از شما هم ممنون mojtaba007

93:


عزیز ممنون بابت توضیحاتت.اما یه سوالم راجع به موتور بازیها داشتم.اشکال نداره همین جا بپرسم

94:

تمام اسکرین شات ها+ آرت ورک های بازی با کیفیت بالا:

95:

ادمه پست قبل...


96:

سری آخر...


97:

به پست های دوست عزیزمون اضافه کنم که : اولین اینترویوهای بازی !!!
قسمت اول :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قسمت دوم :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

98:

سلام
پسر عجب چیزی هست این بازی راستی تو بعضی از عکسها شخصیت اصلی این بازی بی شباهت به پرنس قبلی نیست در هر حال دارم به حرفی که سازنده بازی زده بود در مورد گرافیک و سبک گرافیکی ان می رسم فرموده بود بازی با فانتزی هست اما به واقعیت خیلی نزدیک!!!

99:

حسین جان شخصیت کارکتر پرنس همون شخصیت سری قبلی بازیه ؟

100:

دوستان الان که بحث گرافیک مطرحه یه سوال برام هست راجه به موتور بازیها با اینکه ربطی به این تاپیک ندارهولی جاییم نبود بپرسم..سوال از این قراره مگه Unreal Engine موتر بازی نیست؟؟(من نمیدونم).

چون اول بازی هایی متل انریل تورنومنت...مدال ایربورن...گریز اف وار...

اولشون مینویسه پاور بای انریل انجین اما...وقتی خود بازیرا نگاه میکنی مثلا تو همین سایت نوشته موتو این بازی ( یه اسمیه) فلان بازی( یه اسم دیگه) اما اول همشون مینویسه پاور بای انریل انجین....................چه جوریه؟؟

101:

صفا جان اگه اشکال نداشته باشه جواب سوال شما رو من میدم ...

خیر کاراکتر Prince جدید به هیچ وجه کاراکتر Prince سری سه گانه نیست و داستان این بازی هم هیچ ربطی به اون داستان نداره.
دوستان الان که بحث گرافیک مطرحه یه سوال برام هست راجه به موتور بازیها با اینکه ربطی به این تاپیک ندارهولی جاییم نبود بپرسم..سوال از این قراره مگه Unreal Engine موتر بازی نیست؟؟(من نمیدونم).

چون اول بازی هایی متل انریل تورنومنت...مدال ایربورن...گریز اف وار...

اولشون مینویسه پاور بای انریل انجین اما...وقتی خود بازیرا نگاه میکنی مثلا تو همین سایت نوشته موتو این بازی ( یه اسمیه) فلان بازی( یه اسم دیگه) اما اول همشون مینویسه پاور بای انریل انجین....................چه جوریه؟؟
بازی Assassin's Creed به کمک Scimitar Engine ساخته شده و این موتور پس از به روز رسانی (که با نام Anvil Engine هم شناخته میشود) برای ساخت بازی Prince of Persia نسل جدید هستفاده میشه.


102:

ممنون

این نشستم همه دموهاش و دانلود کردم

به نظر جالبی میاد

103:

Prince of Persia

من فقط دارم نظرم رو درباره ی این سری، از روی عکس ها و تیزر آخر این بازی میگم.
اینطور که از تصاویر و تیزر معلومه محیط های بازی باز تر و روشنتر هستند و این خودش یه نقطه قوت برای این بازیه.
تعدادی از دوستان در مورد گرافیک بازینظر داده بودند من به دسته از کاربران میگم که هیچوقت گرافیک یه بازی رو از روی تیزر ها و تصاویری که قبل از انتشار بازی پخش میده مد نظر برنامه ندهند.

به قول مهدی اینها فقط واسه ی مشتری جمع کردنه.

خوب یا بد بودن گرافیک یک بازی رو باید از محیط داخل بازی تشخیص داد که اون هم فقط از راه بازی کردن و یا دیدن فیلمی که نشون میده یه نفر داره پرنس رو بازی میکنه و اونو کنترل میکنه تشخیص داد.
و اما تیزر ...
تیزر از نظر گرافیکی خوب کار شده ولی از نظر موسقی نمیتونه هیجان توی بازی رو روی تماشاگر دو چندان کنه.

البته کوتاه بودن وقت تیزر هم در این تاثیر گذاری نقش داره.
از اون دوست عزیزی هم که تصاویر تیزر رو برنامه داده بود ممنونم و باید بگم در آخر تیزر عجله کردید.


شما فرمودید که پرنس شمشیرش رو بر سر اون جونوره میزنه ولی توی تیزر همچین چیزی نشون نمیده.
من بهتون میگم چه اتفاقی افتاد:
به تصویر زیر نگاه کنید، وقتی پرنس هنوز توی هواست اون جونوره شمشیرش رو باز میکنه و بالای سرش میگیره و شمشیر پرنس به شمشیرش اثابت میکنه.

جرقه های این ضربه و همچنین شمشیر دشمن توی تصویر دوم مشخصه:فلش آبی، لبه های شمشیر دشمن و فلش قرمز نور و جرقه برخورد رو نشون میده:پس هنوز دشمن زنده هست و بازی ادامه دارد ...

.


هنوز نظر دادن در مورد این بازی خیلی زده و باید استقامت کرد و تیزرهای بعدی رو ببینیم
روز خوش
104:

تمام اسکرین شات ها+ آرت ورک های بازی با کیفیت بالا:

105:

ادمه پست قبل...


106:

سری آخر...


107:

به پست های دوست عزیزمون اضافه کنم که : اولین اینترویوهای بازی !!!
قسمت اول :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قسمت دوم :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

108:

سلام
پسر عجب چیزی هست این بازی راستی تو بعضی از عکسها شخصیت اصلی این بازی بی شباهت به پرنس قبلی نیست در هر حال دارم به حرفی که سازنده بازی زده بود در مورد گرافیک و سبک گرافیکی ان می رسم فرموده بود بازی با فانتزی هست اما به واقعیت خیلی نزدیک!!!

109:

حسین جان شخصیت کارکتر پرنس همون شخصیت سری قبلی بازیه ؟

110:

دوستان الان که بحث گرافیک مطرحه یه سوال برام هست راجه به موتور بازیها با اینکه ربطی به این تاپیک ندارهولی جاییم نبود بپرسم..سوال از این قراره مگه Unreal Engine موتر بازی نیست؟؟(من نمیدونم).

چون اول بازی هایی متل انریل تورنومنت...مدال ایربورن...گریز اف وار...

اولشون مینویسه پاور بای انریل انجین اما...وقتی خود بازیرا نگاه میکنی مثلا تو همین سایت نوشته موتو این بازی ( یه اسمیه) فلان بازی( یه اسم دیگه) اما اول همشون مینویسه پاور بای انریل انجین....................چه جوریه؟؟

111:

صفا جان اگه اشکال نداشته باشه جواب سوال شما رو من میدم ...

خیر کاراکتر Prince جدید به هیچ وجه کاراکتر Prince سری سه گانه نیست و داستان این بازی هم هیچ ربطی به اون داستان نداره.
دوستان الان که بحث گرافیک مطرحه یه سوال برام هست راجه به موتور بازیها با اینکه ربطی به این تاپیک ندارهولی جاییم نبود بپرسم..سوال از این قراره مگه Unreal Engine موتر بازی نیست؟؟(من نمیدونم).

چون اول بازی هایی متل انریل تورنومنت...مدال ایربورن...گریز اف وار...

اولشون مینویسه پاور بای انریل انجین اما...وقتی خود بازیرا نگاه میکنی مثلا تو همین سایت نوشته موتو این بازی ( یه اسمیه) فلان بازی( یه اسم دیگه) اما اول همشون مینویسه پاور بای انریل انجین....................چه جوریه؟؟
بازی Assassin's Creed به کمک Scimitar Engine ساخته شده و این موتور پس از به روز رسانی (که با نام Anvil Engine هم شناخته میشود) برای ساخت بازی Prince of Persia نسل جدید هستفاده میشه.


112:

ممنون

این نشستم همه دموهاش و دانلود کردم

به نظر جالبی میاد

113:

Prince of Persia

من فقط دارم نظرم رو درباره ی این سری، از روی عکس ها و تیزر آخر این بازی میگم.
اینطور که از تصاویر و تیزر معلومه محیط های بازی باز تر و روشنتر هستند و این خودش یه نقطه قوت برای این بازیه.
تعدادی از دوستان در مورد گرافیک بازینظر داده بودند من به دسته از کاربران میگم که هیچوقت گرافیک یه بازی رو از روی تیزر ها و تصاویری که قبل از انتشار بازی پخش میده مد نظر برنامه ندهند.

به قول مهدی اینها فقط واسه ی مشتری جمع کردنه.

خوب یا بد بودن گرافیک یک بازی رو باید از محیط داخل بازی تشخیص داد که اون هم فقط از راه بازی کردن و یا دیدن فیلمی که نشون میده یه نفر داره پرنس رو بازی میکنه و اونو کنترل میکنه تشخیص داد.
و اما تیزر ...
تیزر از نظر گرافیکی خوب کار شده ولی از نظر موسقی نمیتونه هیجان توی بازی رو روی تماشاگر دو چندان کنه.

البته کوتاه بودن وقت تیزر هم در این تاثیر گذاری نقش داره.
از اون دوست عزیزی هم که تصاویر تیزر رو برنامه داده بود ممنونم و باید بگم در آخر تیزر عجله کردید.


شما فرمودید که پرنس شمشیرش رو بر سر اون جونوره میزنه ولی توی تیزر همچین چیزی نشون نمیده.
من بهتون میگم چه اتفاقی افتاد:
به تصویر زیر نگاه کنید، وقتی پرنس هنوز توی هواست اون جونوره شمشیرش رو باز میکنه و بالای سرش میگیره و شمشیر پرنس به شمشیرش اثابت میکنه.

جرقه های این ضربه و همچنین شمشیر دشمن توی تصویر دوم مشخصه:فلش آبی، لبه های شمشیر دشمن و فلش قرمز نور و جرقه برخورد رو نشون میده:پس هنوز دشمن زنده هست و بازی ادامه دارد ...

.


هنوز نظر دادن در مورد این بازی خیلی زده و باید استقامت کرد و تیزرهای بعدی رو ببینیم
روز خوش
114:

Prince of Persia First Lookبله Prince of Persia بازي محبوب Ubisoft برگشته .

بازي جديد از موتور ارتقا يافته Assassin's Creed هستفاده ميكنه .

و بازي داستان پرنس جديد و يك داستان كاملا متفاوت به نمايش خواهد گذاشت .

Sands of Time .

فرح و همگي رفتند و جاي خودشون به بازي دادند كه از لحاظ داستاني بسيار جذاب تر هست و همينطور داراي يك Game Play كاملا جديد هست دادند .

اگه شما يكي از علاقه مندان به The Sands of Time بوديد نگران نباشيد ! Ubisoft هيچ وقت اين franchise خراب و كثيف نميكنه .

Montreal team كاري كرد كه قسمت جديدمتفاوت 3 قسمت قبلي اين مجموعه باشه .در اصل اگر چه پرنس قدرت وقت خودش رو از دست داده اما ايشان از لحاط حركات اكروباتيك بسيار پيشرفت كرده هست .

سيستم كمبت و مبارزه بازي كاملا عوض شده و بازي كاملا open world هست و محدوديت بازي هاي قبلي رو نداره .

اما شايد Prince of Persia به يك بازي open world تغيير پيدا كرده باشه و از موتور Assassin's Creed هستفاده كنه اما نه اين يك بازي شبيه سازي شده از رايشان AC و به قولي clone شده نيست .

اين بازي يك Prince of Persia جديد براي نسل جديد هست كه اين وطر كه به نظر مياد داراي يك تحول بسيار زياد و عالي شده هست .
وقتي كه بازي شروع ميشه قهرمان ما يك پرنس و نجيب زاده نيست بلكه يك فرد ولگرد و علاف هست و در يك صحرا سرگردان شده و به دنبال ماجرا جايشاني هست .

هنگامي كه ايشان به دنبال خر فراري خود هست طوفان شن اتفاق ميافتد و ايشان در اين بين گير مي افتد .

وقتي كه اين طوفان تمام ميشود پرنس ناگهان خودش در ميان يك واحه پيدا ميكنه .

باغ بهشت جايي كه پرنس به اونجا رسيده .

در اين باغ محصور شده ( حصاركشيده ) درخت زندگي (The Tree of Life ) وجود داره .

در وقت هاي دور بين دو برادر كه هر دو خدا بودند جنگي در گرفت .

اهريمن كه خدا بدي و تاريكي بود و فساد و تباهيThe corruption) رو در سرزمين خودش گسترش دادو برادر ايشان اهورا مزدا كسي كه خداي خوبي هست و در نهايت بر برادر خود پيروز ميشود .

اهريمن و نيرو هاي ايشان در درخت زندگي اون باغ حصار دار به تله مياندازه.

ايشان ( اهريمن )براي 200 نسل در اون مكان زنداني بود .

تعداد زيادي جنگجو از باغ و درخت زندگي محافظت ميكردند اما رفته رفته تعداد انها كم شد تا تقريبا 0 رسيدند .

لحظاتي سپس اينكه پرنس ميرسه .

شاهد نابود شدن درخت زندگي هست ,.

عملي كه باعث ميشه اهريمن ازاد شود .

خبر خوب اينه كه حصار هاي واحه اين قابلتي داره كه اهريمن هنوز درون خودش نگه داري كنه اما نيرو هاي ايشان توسط يك شكاف به ارامي در حال خارج شدن و رفتن به دنيا هستند و به زودي اهريمن ازاد ميشه و دنيا غرق تاريكي خواهد شد مگر اينكه پرنس و همراه مرموز ايشان Elika اين قدرت داشته باشند كه نيرو ها رو به درون باغ دوباره هدايت كنند .همه چيز هاي شيطاني و خطرناك موجود در دنيا هست .اون شكل دشمنانتون به خود ميگيره و به شكل تله هايي برنامه ميگريد كه سعي به ميكنند به زندگي پرنس خاتمه دهند .

اين دفعه شمشير هاي اره اي و تله هاي شاخ شاخي وجود نداره .

فقط The corruption وجود داره يك مايع سياه هست كه وقتي كه پرنس بازي ميكنيد مدام تغيير ميكند .

ممكنه اين مايع سياه به شكل گودالي ايجاد شود كه اگه در اون بيفتيد و سقوط كنيد پرنس كشته ميشود.

ممكنه هست در حالي كه در حال رد شدن هستيد شما رو به دام بيندازه و بگيره و يا ممكنه به تو سرايت كنه و يا يه دفعه از يك ديوار بيرون بزند .

تنوع corruption چيزي هست كه Ubisoft فعلا سعي در پنهان نگه داشتن اون دارد .

اما قابليت تغيير corruption در بازي بستگي به نوع بازي شما دارد .

اين واحه براي شما نقش يك قطب و مركز در جهان بازي ميكنه .

از اونجا ميتونيد به جاهاي مختلفي در بازي برايشاند .

شما خودتو انتخاب ميكنيد كه در كدوم محيط براي بار اول نجات دهيد .

بين انتخاب ها فرق هاي زيادي هست .در اول corruption داره خيلي كم و به سختي منتشر ميشود .

پس اولين جايي رو كه شما ميرايشاند تا نجات دهيد يك سري تله وجود داره كه شما رو وادار به يك سري حركات اكروباتيك ميكنه كه چيزه خاصي نيست .

هر چي مناطق بيشتري رو ارم ميكنيد سواراخ هاي باغ هم برزگتر ميشوند و corruption در زمين هايي بيشتري پيش ميرود .

هر چه مناطق بيشتري ازاد و پاك سازي ميكنيد باعث ميشود كه چگالي corruption در مناطق باقي مانده بيشتر شود .

چون كه تصميم اينكه شما كجا رو در دنيا نجات دهيد ترتيبي كه عمل ميكنيد باعث تغيير در بازي شما ميشود .

شما و دوستتون ممكنه هر دو در حال بازي باشيد در حالي كه در دو جهت كاملا متضاد بازي رو شروع كرديد بنابراين تجربه شما از بازي كاملا متفاوت و منحصر به فرد ميباشد مثلا يكي از Boss هايي كه شما با اون مواجه ميشيود وقتي كه ميميريد مقداري تله هاي corruption به سمت دنيا هايي كه نجات پيدا نكرده رها ميكند .

اين تله براي بقيه بازي باقي ميماند و وقتي ناپديد ميشه كه اون منطقه ازاد و پاك سازي شود .

وقتي كه در اول بازي با يك غول طرف ميشايشاند تله هاي اون براي تمام طول بازي باقي ميماند و مشكلات شما رو بيشتر ميكنه پس بهتره كه اخر كار به سراغ اون بريد تا تله هاي مزاحم شما نشهبه خاطر اينكه corruption مدام در حال تغيير شدن هست ممكنه در يك منطقه چند بار رد شايشاند و هر بار چالش هاي كاملا متفاوتي در اونجا داشته باشي .

يكي از نكات منفي درست كردن يك بازي Open - World اين هست كه ممكن هست عقب گرد هاي متعددي داشته باشي .

اما در Prince of Persia مطمئن باش كه رد كردن يك منطقه در ساعت اول بازي خيلي فرق با وقتي داره كه شما در ساعت 4 هم از همان منطقه رد شايشاند.
.
يك سري نقاط چشم انداز وجود داره كه در اين ارتفاعات شما يك ديدي از زمين بازي پيدا ميكنيد .

ازاين نقاط ميتونيد به سادگي ببنيد كجا ها نجات پيدا يافته و كجا ها تحت سلطه corruption هست استقامت كنيد .

فكر نكيد اين نقاط هم مثل Eagle Eye در Assassin's Creed هستند .

ايم مثل اين نيست كه دربالاي كليسا بشيني و در پايين خودت خيابان نگاه كني .اين مثل اينه كه بري در دامنه تپه اي بايستي و به دشت نگاه كني

با اينكه ما چيز خيلي زيادي از Prince of Persia نديدم اما همين فهميدم كه همانند Assassin's Creed يك بازي open world هست .

چيزي كه شما در حال حاضر ميدونيد اينه كه شما يك پرنس داريد كه داراي حركات اكروباتيك هستثنايي هست و هدفش اينه كه تمام قدرتاشو از اول تا اخر بازي امتحان كنه .

پرنس ميتونه از ديوار راه بره از رايشان اون تاب بخوره و هر حركت هوايي كه شما از اين مجموعه انتظار داريد انجام بده

پرنس يك دستكش اهني ميپوشه كه داراي انگشتاني پنجه مانند هست و اين وسيله فقط براي مبارزات نيست و پيوسته در حركات اكروباتيك شما تاثير زيادي داره .

پرنس به وسيله اين چنگك ميتونه به ديوار اايشانزون شه و به ارامي پايين بياد .

شما در هنگامي كه به وسيله چنگك به ديوار اايشانزان هستيد تماما حركات عرضي بو سيله اون انجام ميدهيد .

شما ميتوانيد به وسيله چنگك از تله هاي corruption جا خالي و فرار كنيد و شما هر وقتي كه خواستيد ميتوانيد از ديوار اايشانزان شايشاند اما چيزي كه خيلي اين مهره ارزشمند كرده وقتي كه شما پرش ميكنيد و موق نميشودي و در حال سقوط هستيد كه اين چنگك شما رو نجات ميدهد
حركات اكروباتيك تنها نصف معما هاي شما ميباشد و خب شما همواره بايد مبارزه كنيد .

تايشان POP نسل قبل شما حدود دوجين دشمن مبارزه ميكرديد كه در اين شماره قاعده به طور كلي تغيير كرده و شما در اين زيمنه كاملا با يك POP جديد روبرو هستيد و طبق چيزي كه ما ديدم تغييرات همگي براي بهتر شدن مبارزات بود

پرنس ما در اين بازي يك شمشير بلند و باريك در دست راست خود و يك دستكش اهني { چنگك } در دست چپ خود داره و اينها اسلحه هاي پرنس در اين بازي هستند ولي قبلش بايد بگم كه پرنس اصلا اسلحه خودشو در بازي تقايشانت نميكنه و اصلا اين بازي از اون سري بازي هايي كه فكر ميكنيد نيست !!داستان درباره يه صحرا گرد كوچ نشين هست كه به يك قهرمان بزرگ تبديل ميشه و بازي بيشتر درباره پرنس تا لوازم الات در دسترس ايشان !

اين دفعه مبارزات خيلي فرق ميكنه .

شما تايشان بازي هيچ وقت توجه كنيد هيچ وقت بيشتر از يك دشمن نخواهيد ديد هيچ وقت !!مبارزات هميشه به صورت تن به تن و 1به 1 خواهد بود .

اما اين دفعه دشمنان شما خيلي باهوش تر هستند نكته جالب اينه كه دشمنان در بازي به اندازه پرنس در مبارزه مهارت دارند و بعضي وقت ها حتي بيشتر !!! مبارزات سينمايي در بازي حس يك بازي مبارزه اي به شما القا ميكنه و اونها خيلي قايشان هستند و خيلي اوقات اين مبارزات مهارتهاي پرنس با شمشير ميسنجد .

ما ديدم كه پرنس با يك شكارچي در حال مبارزه بود (Hunter ) .

شكارچي موجوداتي ترسناك همراه با دستاني بريده شده و كريه هستند كه توسط corruption به وجود امدند .

شكارچي ها در بيشتر اوقات جلايشان حملات مستقيم پرنس گارد ميگيرندو و به قولي اين حملات بلاك ميكنند .

شكارچي پرنس به سمت ديوار هل ميده وسعي ميكنه ضربه سنگيني به ايشان بزنه پرنس هم ايشان رو هل ميده و سعي ميكنه ازادتر باشه .

هردو اينها به قفل كردن شمشيراشون در مقابل هم ادامه ميدهندهر دكمه اي مثل يك حمله عمل ميكند و ميتونه شما رو متهي به يك كمبو بكنه .

به جاي اينكه مثل God of War كمبو هاي شما به صورت ارم .ارام .سنگين باشه در پرنس كار شما خيلي راحت تر هست .

ميتوني هر طور كه دلت بخواد اون ميكس كني .

اين خيلي سخته كه بدون بازي كردن در اين مورد نظر دهي .

اما با نگاه به بازي هم از اين مورد خوشت مياد .

Ubisoft ادعا كرده با اين سيستم ميتوني يك كمبو 15 ضربه اي داشته باشي كه اين خيلي بيشتر از بازي هاي قبلي هست .هدف اينه كه بيشترين خلاقيت در مبارزه داشته باشي و انقدر روان باشه حركت ها كه با قدرت هاي ورزشي پرنس مطابقت بكنه .

چندين دليل وجود داره كه Ubisoft براي سيستم مبارزه خود به سمت mano-y-mano رفته .

اين به تيم ازادي بيشتري در مورد دوربين بازي ميده .

دوربين بازي ميتونه خودش نزديك كنه و جلوه هاي سينمايي رو به زيبايي نشون بده و ديگر هم نيازي به سيستم lock-on نيست .

و دليل ديگر اينه كه با توجه به اينكه حواس شما هميشه به يك نفر معطوف هست (دشمن ) AI بازي ميتونه قايشان تر عمل كنه و خب يك دشمن هم بسيار توانا تر هست .

همچين اين بازي ياد اور نسخه اصلي و اوليه Prince of Persia بر وري PC هست .

HUD در مورد اين بازي تقريبا وجود نداره .

شما در بازي با mini-map سر و كار نداريد و همينطور شما در جه جان ( health bar ) در بازي وجود نداره اگه بخواهيم ساده تر بگيم بايد بگيم كه شما اصلا جاني نداريد !!!! اون طوري كه براي ما توضيح دادند بازي بسيار شبيه نسخه اوليه و اصلي Jordan Mechner هست .

شما نيمتوانيد ضربات زيادي دريافت كنيد قبل از اينكه بميريد .

شما قبل از اينكه ميتوانيد 1 يا 2 ضربه (فوقش ) دريافت كنيد !! ما دقيقا نميدونيم چگونه در دراز مدت ميشه اين گونه بازي كرد اما ما مطمئنيم يك سري اقدامات مقابله اي هست كه بازيكنان از اون كشتار نجات ميدهد .شايد شما شفرمود زده شده باشيد كه نقش Elika' در بازي چيه ؟ ما فقط ميتونيم به شما بگيم كه Elika يك نقش كامل و بي نقص در Prince of Persia داره و همينطور ايشان نقش مهمي در Prince of Persia داره.

اليكا در بازي تمام وقت با شماست و هميشه با اون هستيد و لي خوبي اليكا اين هست كه هيچ وقت مزاحم شما نيست و هميشه در حال كمك به شما هست طبق فرموده بن ماتس در بازي به هيچ وجه CO-OP وجود نداره و وجود چنني مودي كاملا غير ممكن هست .

اينطور كه به نظر ميرسه اليكا يك طرد شده از طرف اهوريان هست .

در مورد عكس هاي بازي ميتونيم بگيم كه بازي از لحاظ بصري كاملا با شماره قبلي فرق داره .

اما اين سبك گرافيكي cel-shaded نيست ( عكس جديد رو به صورت بزرگ ببينيد تا متوجه حرف IGN شايشاند ) Ubisoft در اين مورد ميگه سبگ گرافيكي نسبت به سل شيد خيلي واضح تر و روشن تر هست و اين وقتي هست كه سل شيد مسطح و تخت به نظر مياد .

در اين بازي همه جا رو به صورت 3 بعدي و با جزييات خيلي زياد ميبينيد اين مدل مثل اينه كه يك نقاشي به صورت واقعي دربياد .


Prince of Persia جديد تمام راه هايي كه جانشين خلف Sands of Time رو داره .

با اينكه چيز هايي زيادي تغيير كرده .

Ubisoft Montreal در حال يك مديرت قايشان هست تا بازي كاملا حس و حال Prince of Persia رو داشته باشه و اين مورد بي تغيير بماند .

( اين جمله IGN كاملبا در خطاب خيلي از طرفدار ها و كساني عاشق شماره قبلي بوده فرموده ) : طرفدارن پرنس ناراحت هستند براي وقف دادند با سيتم هنري جديد Prince of Persia و همچني سيستم مبارزه اما اونها عادت ميكنند وقتي كه وارد بازي شوند .

اسم بازي طبق فرموده بن ماتس فقط Prince of Persia خالي هست و هيچ پسوند و پيشوند ندارد و طبق فرموده ايشان نسخه wii وجود ندارد و نخواهد داشت و بازي در تصطيلات امسال ( 2008 ) براي PC.X360.PS3 عرضه ميشودمنبع لينك:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

115:

سلام این هم یک نقد جدید :

Prince Of Persia : Prodigy

Genre : Action
Platform : PC - X۳۶۰ - PS۳
Developer : Ubi Soft
Realease : Q۴ ۲۰۰۸
حتما شما هم بازی Assassin's Creed رو بازی کردین , تا حالا شده با خودتون فکر کنید , اگر تمام تکنولوژی های به کار گرفته شده در Assassin's Creed در بازی Prince Of Persia به کار میرفت چی میشد ؟
خوب , شما به آرزوتون رسیدید , شرکت بزرگ Ubi Soft قصد داره تا نسخه ی جدید بازی شاهزاده ی ایرانی رو با تمام تکنولوژی های به کار گرفته شده در Assassin's Creed بسازه و حتی بهتر.
نسخه ی جدید این شاهکار با موتور گرافیکی Assassin's Creed ساخته خواهد شد و دیگر در اون اثری از فرح و شن های وقت نیست , داستان بازی کاملا جدید و جذاب تر نسبت به قبل خواهد بود.
در این نسخه UbiSoft Montreal تلاش نموده هست تا شاهزاده را از تمام قید و بندهای سه نسخه ی قبلی رهایی دهد , شاهزاده را در بازی بدون قابلیت کنترل وقت ولی با حرکات آکروباتیک جدیدتر , زیبا تر و اضافه تر در نظر بگیرید , حال در کنار همه ی این ها یک داستان Open World زیبا و جذاب برنامه دهید ,
در این حالت چه روی میدهد ؟
بدیهی هست که این بازی به یک شاهکار تبدیل می شود !!


بازی شروع میشود , این شاهزاده دیگر ولگردی بیش نیست , او در حال تعقیب الاغش در طوفان شن گم میشود و پس از اتمام طوفان خود را در Garden Of Eden پیدا می کند ,
درون یک باغ حصار کشیده درختی با نام Tree Of Life وجود دارد ,


به هزاران سال پیش بر میگردیم , دو برادر در حال جنگ با اهریمنی هستند که تاریکی و فساد را در سر تا سر سرزمینشان گسترانده هست , یکی از برداران با نام Ormazd بالاخره میتواند این موجود پلید را شکست دهد و تاریکی و فساد اونرا در Tree Of Life محبوس کند ,
اهریمن پلید ۲۰۰ نسل در درخت می ماند , جنگجویان دلیری از اون مواظبت می نمايند , اما با گذشت وقت از تعداد جنگجویان کاسته می شود , به جایی میرسیم که دیگر جنگجویی باقی نمانده ,
حال شاهزاده ای وارد گود می شود , درخت زندگی نابود شده و اهریمن آزاد میشود.دیوارهای Ormazd هنوز قادرند تا اهریمن را در خود نگاه دارند , اما چه بسا همین فردا نیروی تاریکی روزنه ای برای آزادی پیدا خواهد کرد و دنیا را اسیر خود کرد.

اگر شاهزاده به همراه یار جدیدش Elika همین امروز نیروی اهریمنی را وادار نکند که به باغ باز گردد , شاید فردا خیلی دیر باشد و شاید همین فردا دنیا سقوط کند .

نیروی تاریکی همان زشتی ها و پلیدی های این دنیاست.

این بار دیگر شاهزاده در برابر تیغ و گرز و شمشیر نمی جنگد بلکه در مقابل غباری سیاه رنگ به نبرد بر می خیزد , این نیرو می تواند به صورت باتلاقی در آید و با افتادن شاهزاده در اون همه چیز تمام شود , و یا می تواند هنگامی که شاهزاده از روی اون عبور می کند او را ببلعد.
تغییرات نیروی تاریکی را UbiSoft تا به این لحظه مخفی نگه داشته , اما این نیرو می تواند با تغییر به شکل دامی برای شاهزاده درآید و یا خود را مانند جنگجویی بنماید .

Oasis به عنوان جهان مرکزی شاهزاده عمل خواهد کرد , از این محل قادر هستید تا به سرتاسر جهان Prince Of Persia سفر کنید , شاید به مکانی سفر کردید که در اونجا مجبور شدید به جنگ با نیروی پلیدی بر خیزید و با چند حرکت آکرباتیک از شر اون خلاصی یابید , اما نگران نباشید , چون گذر از این مرحله چندان دشوار نیست.

هنگامی که یک ناحیه را از نیروی پلیدی و زشتی پاک سازی می کنید , این باعث می شود که حفره ی روی دیوار ( Ormazd ) بزرگ تر گردد و سرزمین های بیشتری را تصاحب کند , پاک سازی یک منطقه باعث پیوند تکه های پلیدی به یکدیگر خواهد شد و این باعث می شود که پلیدی سر تا سر سرزمین را فرا گیرد و حالا با حجم زیادی از نیروی پلیدی طرف هستید.
این شما هستید که در بازی تصمیم می گیرید به کجا بروید و بر همین پايه تصمیم گیری شما داستان بازی دست خوش تغییراتی خواهد شد , می توانید با یکی از دوستان خود به انجام این بازی بپردازید و این باعث می شود که متوجه شوید هر کدام از شما دو نفر در بازی تجربه ی متفاوتی را پشت سر خواهید گذاشت.برای مثال : در مرحله ای از بازی با غولی روبه رو می شوید , به محض اونکه او را می کشید , این باعث می شود که پلیدی او حجم بیشتری سرزمین شما را فرا گیرد و برای مدتی باقی خواهد ماند , بنابراین اگر در همان ابتدای بازی غول را بکشید , مجبور می شوید که تا انتهای بازی از حرکات آکروباتیک هستفاده نمایید.

در بازی اگر از یک جا چندین بار عبور کنید , در هر بار با دام های تازه ای رو به رو می شوید و این به دلیل اون هست که نیروهای تاریکی به شکلی کاملا پویا تغییر شکل می دهند.
در POP همانند Assassin's Creed مناطقی با نام Vista Point بر روی نقشه تعبیه شده که با رفتن به اونجا می توانید نمایی کامل از سرزمین به دست بیاورید.این بار به جای بالا رفتن از برج و نگاه انداختن با خیابان شهر باید از صخره هایی بالا روید و سپس از لبه ی پرتگاه سرزمین کنونی را مشاهده نمایید.

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده هست اما باید به این نکته توجه داشت که شاهزاده ای بسیار زرنگ و ورزیده باز خواهد گشت.


دستکشی پنجه دار دست شاهزاده را پوشانده هست که از اون علاوه بر اینکه می تواند در مبارزات هستفاده نماید , می تواند در حرکات آکروباتیک هستفاده کند , به این صورت که اونرا مثلا در دیواری فرو ببرید و به کمک اون به آرامی به پایین دیوار هدایت شوید.

در مسیر پایین آمدن از دیوار ممکن هست با دام های سیاهی رو به رو شوید که باید اونها را پشت سر بگذارید .

مبارزات تنها بخشی از Prince Of Persia بوده هست و بازی بدون اون لذت بخش نخواهد بود , شکل مبارزاتی این نسخه نسبت به قبل تفاوت های نسبتا زیادی داشته هست ,
شمشیری بلند و در عین حال باریک در دست راست شاهزاده و پنجه ای هم در دست چپ او برنامه دارد , این دو سلاح , سلاح های ثابت شاهزاده در کل داستان خواهند بود , به دلیل اونکه ما با داستان زندگی یک چادر نشینی که قهرمان خواهد شد طرف هستیم نه با زندگی یک شمشیر ساز.

بنابراین تمرکز بازی بر روی شخصیت خود شاهزاده هست نه بر روی لوازم او.

در این نسخه به هیج عنوان با بیش از یک دشمن در یک صحنه مواجه نیستید و دیگر دشمنان با سپاهی گران به شما حمله نخواهند کرد بلکه یک دشمن با هوش مصنوعی بالا به سمت شما حمله ور خواهد شد.

مهارت دشمنان در بعضی جاها مساوی شاهزاده و در بعضی جاها بالاتر از شاهزاده خواهد بود.

در اصل مبارزات تستی هست برای محک زدن مهارت شاهزاده در هستفاده از شمشیرها و سلاح ها , قالب مبارزات نیز حماسی خواهد بود.

در صحنه ای از بازی شاهزاده در حال مبارزه با یک موجودی از نیروی تاریکی هست , این موجود که تمامی حرکات شاهزاده را دفع می کند , سپس لحظاتی با وارد آوردن ضربه ای به شاهزاده , شاهزاده را با صورت به دیوار می کوبد , و بعد شاهزاده خود را در حالتی می یابد که شمشیر به شمشیر با موجود اهریمنی درگیر شده هست.

در مبارزات حرکات چند گانه ی از پیش طراحی شده وجود ندارد بلکه خودتان باید حرکات چند گانه ی جدیدی ابداع و کشف کنید , مثلا تا حدی که قادر هستید تا ۱۵ ضربه ی پی در پی به دشمن وارد نمایید.

در بازی به دلیل اونکه فقط با یک دشمن در حال جنگ هستید به هیچ عنوان نیازی به سیستم Lock کردن روی حریف نیست , بلکه سیستم بازی به طور هوشمندانه دوربین را بر روی حریف شما هدایت می کند , به طوری که می توانید بهترین دید را نسبت به صحنه ی جنگ داشته باشید.

در سطور بالاتر این مطلب به شخصیت Elika اشاره نمودیم , اما او کیست ؟ هنوز اطلاعاتی از شخصیت وی فراخوان نشده هست , اما می توان از او به عنوان یک شخصیت تاثیر گذار در سرنوشت Prince یاد کرد.با توجه به تصاویر اندکی که از بازی منتشر گردیده هست , میتوان فرمود با یک بازی جذاب با گرافیکی مثال زدنی رو به رو هستیم.


منبع:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


حال کردید؟

116:

هنوز اطلاعات دیگه ای از بازی نیست ! بود سریع براتون میزارم!

117:

من تريلر بازي رو تو شبكه Game Play ديدم.

واقعآ خيلي پيشرفت كرده.

ولي اون زنه چيكاره ي پرنس هست؟

118:

شما زنرو چسبیدی؟اصلا خود پرینس معلوم نیست شاهزاده کجاس؟من همون قبلیو می خوام!

119:

یادش بخیر .

فکر کنم حدود دو سال پیش بود که یه عکسهایی از این بازی منتشر شد و فرمودن که پرینس جدیده اما تایید نشده بود .
اما حالا بالاخره تایید شد .


120:

سلام
کسی داستان کامل قسمت های قبلو داره؟

121:

پرنس جدید پسر پرنس هست

122:

دستتون درد نكنه اولا كه اومدم تاپيك فرمودم اينم مثل Nfsشد كه آخريش رو مثل بقيه نساختن و حال خيلي ها گرفته شد

ولي دموشو دانلود كردم ديدم يه چيز ديگست خيلي باهاله نفرمودن چه كارت گرافيكي ميخواد يا سيستم نرمالي كه بياره چيه ؟

درضمن اين داستان سه قسمتشو منم مشتاقم بخونم اگه كسي Pdf يا چيزي ازش داره لطف كنه

ممنون

123:

میتوانيد از لينک زیر داستان کامل Prince Of Persia 4 را بخونيد
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

124:

Prince of Persia First Lookبله Prince of Persia بازي محبوب Ubisoft برگشته .

بازي جديد از موتور ارتقا يافته Assassin's Creed هستفاده ميكنه .

و بازي داستان پرنس جديد و يك داستان كاملا متفاوت به نمايش خواهد گذاشت .

Sands of Time .

فرح و همگي رفتند و جاي خودشون به بازي دادند كه از لحاظ داستاني بسيار جذاب تر هست و همينطور داراي يك Game Play كاملا جديد هست دادند .

اگه شما يكي از علاقه مندان به The Sands of Time بوديد نگران نباشيد ! Ubisoft هيچ وقت اين franchise خراب و كثيف نميكنه .

Montreal team كاري كرد كه قسمت جديدمتفاوت 3 قسمت قبلي اين مجموعه باشه .در اصل اگر چه پرنس قدرت وقت خودش رو از دست داده اما ايشان از لحاط حركات اكروباتيك بسيار پيشرفت كرده هست .

سيستم كمبت و مبارزه بازي كاملا عوض شده و بازي كاملا open world هست و محدوديت بازي هاي قبلي رو نداره .

اما شايد Prince of Persia به يك بازي open world تغيير پيدا كرده باشه و از موتور Assassin's Creed هستفاده كنه اما نه اين يك بازي شبيه سازي شده از رايشان AC و به قولي clone شده نيست .

اين بازي يك Prince of Persia جديد براي نسل جديد هست كه اين وطر كه به نظر مياد داراي يك تحول بسيار زياد و عالي شده هست .
وقتي كه بازي شروع ميشه قهرمان ما يك پرنس و نجيب زاده نيست بلكه يك فرد ولگرد و علاف هست و در يك صحرا سرگردان شده و به دنبال ماجرا جايشاني هست .

هنگامي كه ايشان به دنبال خر فراري خود هست طوفان شن اتفاق ميافتد و ايشان در اين بين گير مي افتد .

وقتي كه اين طوفان تمام ميشود پرنس ناگهان خودش در ميان يك واحه پيدا ميكنه .

باغ بهشت جايي كه پرنس به اونجا رسيده .

در اين باغ محصور شده ( حصاركشيده ) درخت زندگي (The Tree of Life ) وجود داره .

در وقت هاي دور بين دو برادر كه هر دو خدا بودند جنگي در گرفت .

اهريمن كه خدا بدي و تاريكي بود و فساد و تباهيThe corruption) رو در سرزمين خودش گسترش دادو برادر ايشان اهورا مزدا كسي كه خداي خوبي هست و در نهايت بر برادر خود پيروز ميشود .

اهريمن و نيرو هاي ايشان در درخت زندگي اون باغ حصار دار به تله مياندازه.

ايشان ( اهريمن )براي 200 نسل در اون مكان زنداني بود .

تعداد زيادي جنگجو از باغ و درخت زندگي محافظت ميكردند اما رفته رفته تعداد انها كم شد تا تقريبا 0 رسيدند .

لحظاتي سپس اينكه پرنس ميرسه .

شاهد نابود شدن درخت زندگي هست ,.

عملي كه باعث ميشه اهريمن ازاد شود .

خبر خوب اينه كه حصار هاي واحه اين قابلتي داره كه اهريمن هنوز درون خودش نگه داري كنه اما نيرو هاي ايشان توسط يك شكاف به ارامي در حال خارج شدن و رفتن به دنيا هستند و به زودي اهريمن ازاد ميشه و دنيا غرق تاريكي خواهد شد مگر اينكه پرنس و همراه مرموز ايشان Elika اين قدرت داشته باشند كه نيرو ها رو به درون باغ دوباره هدايت كنند .همه چيز هاي شيطاني و خطرناك موجود در دنيا هست .اون شكل دشمنانتون به خود ميگيره و به شكل تله هايي برنامه ميگريد كه سعي به ميكنند به زندگي پرنس خاتمه دهند .

اين دفعه شمشير هاي اره اي و تله هاي شاخ شاخي وجود نداره .

فقط The corruption وجود داره يك مايع سياه هست كه وقتي كه پرنس بازي ميكنيد مدام تغيير ميكند .

ممكنه اين مايع سياه به شكل گودالي ايجاد شود كه اگه در اون بيفتيد و سقوط كنيد پرنس كشته ميشود.

ممكنه هست در حالي كه در حال رد شدن هستيد شما رو به دام بيندازه و بگيره و يا ممكنه به تو سرايت كنه و يا يه دفعه از يك ديوار بيرون بزند .

تنوع corruption چيزي هست كه Ubisoft فعلا سعي در پنهان نگه داشتن اون دارد .

اما قابليت تغيير corruption در بازي بستگي به نوع بازي شما دارد .

اين واحه براي شما نقش يك قطب و مركز در جهان بازي ميكنه .

از اونجا ميتونيد به جاهاي مختلفي در بازي برايشاند .

شما خودتو انتخاب ميكنيد كه در كدوم محيط براي بار اول نجات دهيد .

بين انتخاب ها فرق هاي زيادي هست .در اول corruption داره خيلي كم و به سختي منتشر ميشود .

پس اولين جايي رو كه شما ميرايشاند تا نجات دهيد يك سري تله وجود داره كه شما رو وادار به يك سري حركات اكروباتيك ميكنه كه چيزه خاصي نيست .

هر چي مناطق بيشتري رو ارم ميكنيد سواراخ هاي باغ هم برزگتر ميشوند و corruption در زمين هايي بيشتري پيش ميرود .

هر چه مناطق بيشتري ازاد و پاك سازي ميكنيد باعث ميشود كه چگالي corruption در مناطق باقي مانده بيشتر شود .

چون كه تصميم اينكه شما كجا رو در دنيا نجات دهيد ترتيبي كه عمل ميكنيد باعث تغيير در بازي شما ميشود .

شما و دوستتون ممكنه هر دو در حال بازي باشيد در حالي كه در دو جهت كاملا متضاد بازي رو شروع كرديد بنابراين تجربه شما از بازي كاملا متفاوت و منحصر به فرد ميباشد مثلا يكي از Boss هايي كه شما با اون مواجه ميشيود وقتي كه ميميريد مقداري تله هاي corruption به سمت دنيا هايي كه نجات پيدا نكرده رها ميكند .

اين تله براي بقيه بازي باقي ميماند و وقتي ناپديد ميشه كه اون منطقه ازاد و پاك سازي شود .

وقتي كه در اول بازي با يك غول طرف ميشايشاند تله هاي اون براي تمام طول بازي باقي ميماند و مشكلات شما رو بيشتر ميكنه پس بهتره كه اخر كار به سراغ اون بريد تا تله هاي مزاحم شما نشهبه خاطر اينكه corruption مدام در حال تغيير شدن هست ممكنه در يك منطقه چند بار رد شايشاند و هر بار چالش هاي كاملا متفاوتي در اونجا داشته باشي .

يكي از نكات منفي درست كردن يك بازي Open - World اين هست كه ممكن هست عقب گرد هاي متعددي داشته باشي .

اما در Prince of Persia مطمئن باش كه رد كردن يك منطقه در ساعت اول بازي خيلي فرق با وقتي داره كه شما در ساعت 4 هم از همان منطقه رد شايشاند.
.
يك سري نقاط چشم انداز وجود داره كه در اين ارتفاعات شما يك ديدي از زمين بازي پيدا ميكنيد .

ازاين نقاط ميتونيد به سادگي ببنيد كجا ها نجات پيدا يافته و كجا ها تحت سلطه corruption هست استقامت كنيد .

فكر نكيد اين نقاط هم مثل Eagle Eye در Assassin's Creed هستند .

ايم مثل اين نيست كه دربالاي كليسا بشيني و در پايين خودت خيابان نگاه كني .اين مثل اينه كه بري در دامنه تپه اي بايستي و به دشت نگاه كني

با اينكه ما چيز خيلي زيادي از Prince of Persia نديدم اما همين فهميدم كه همانند Assassin's Creed يك بازي open world هست .

چيزي كه شما در حال حاضر ميدونيد اينه كه شما يك پرنس داريد كه داراي حركات اكروباتيك هستثنايي هست و هدفش اينه كه تمام قدرتاشو از اول تا اخر بازي امتحان كنه .

پرنس ميتونه از ديوار راه بره از رايشان اون تاب بخوره و هر حركت هوايي كه شما از اين مجموعه انتظار داريد انجام بده

پرنس يك دستكش اهني ميپوشه كه داراي انگشتاني پنجه مانند هست و اين وسيله فقط براي مبارزات نيست و پيوسته در حركات اكروباتيك شما تاثير زيادي داره .

پرنس به وسيله اين چنگك ميتونه به ديوار اايشانزون شه و به ارامي پايين بياد .

شما در هنگامي كه به وسيله چنگك به ديوار اايشانزان هستيد تماما حركات عرضي بو سيله اون انجام ميدهيد .

شما ميتوانيد به وسيله چنگك از تله هاي corruption جا خالي و فرار كنيد و شما هر وقتي كه خواستيد ميتوانيد از ديوار اايشانزان شايشاند اما چيزي كه خيلي اين مهره ارزشمند كرده وقتي كه شما پرش ميكنيد و موق نميشودي و در حال سقوط هستيد كه اين چنگك شما رو نجات ميدهد
حركات اكروباتيك تنها نصف معما هاي شما ميباشد و خب شما همواره بايد مبارزه كنيد .

تايشان POP نسل قبل شما حدود دوجين دشمن مبارزه ميكرديد كه در اين شماره قاعده به طور كلي تغيير كرده و شما در اين زيمنه كاملا با يك POP جديد روبرو هستيد و طبق چيزي كه ما ديدم تغييرات همگي براي بهتر شدن مبارزات بود

پرنس ما در اين بازي يك شمشير بلند و باريك در دست راست خود و يك دستكش اهني { چنگك } در دست چپ خود داره و اينها اسلحه هاي پرنس در اين بازي هستند ولي قبلش بايد بگم كه پرنس اصلا اسلحه خودشو در بازي تقايشانت نميكنه و اصلا اين بازي از اون سري بازي هايي كه فكر ميكنيد نيست !!داستان درباره يه صحرا گرد كوچ نشين هست كه به يك قهرمان بزرگ تبديل ميشه و بازي بيشتر درباره پرنس تا لوازم الات در دسترس ايشان !

اين دفعه مبارزات خيلي فرق ميكنه .

شما تايشان بازي هيچ وقت توجه كنيد هيچ وقت بيشتر از يك دشمن نخواهيد ديد هيچ وقت !!مبارزات هميشه به صورت تن به تن و 1به 1 خواهد بود .

اما اين دفعه دشمنان شما خيلي باهوش تر هستند نكته جالب اينه كه دشمنان در بازي به اندازه پرنس در مبارزه مهارت دارند و بعضي وقت ها حتي بيشتر !!! مبارزات سينمايي در بازي حس يك بازي مبارزه اي به شما القا ميكنه و اونها خيلي قايشان هستند و خيلي اوقات اين مبارزات مهارتهاي پرنس با شمشير ميسنجد .

ما ديدم كه پرنس با يك شكارچي در حال مبارزه بود (Hunter ) .

شكارچي موجوداتي ترسناك همراه با دستاني بريده شده و كريه هستند كه توسط corruption به وجود امدند .

شكارچي ها در بيشتر اوقات جلايشان حملات مستقيم پرنس گارد ميگيرندو و به قولي اين حملات بلاك ميكنند .

شكارچي پرنس به سمت ديوار هل ميده وسعي ميكنه ضربه سنگيني به ايشان بزنه پرنس هم ايشان رو هل ميده و سعي ميكنه ازادتر باشه .

هردو اينها به قفل كردن شمشيراشون در مقابل هم ادامه ميدهندهر دكمه اي مثل يك حمله عمل ميكند و ميتونه شما رو متهي به يك كمبو بكنه .

به جاي اينكه مثل God of War كمبو هاي شما به صورت ارم .ارام .سنگين باشه در پرنس كار شما خيلي راحت تر هست .

ميتوني هر طور كه دلت بخواد اون ميكس كني .

اين خيلي سخته كه بدون بازي كردن در اين مورد نظر دهي .

اما با نگاه به بازي هم از اين مورد خوشت مياد .

Ubisoft ادعا كرده با اين سيستم ميتوني يك كمبو 15 ضربه اي داشته باشي كه اين خيلي بيشتر از بازي هاي قبلي هست .هدف اينه كه بيشترين خلاقيت در مبارزه داشته باشي و انقدر روان باشه حركت ها كه با قدرت هاي ورزشي پرنس مطابقت بكنه .

چندين دليل وجود داره كه Ubisoft براي سيستم مبارزه خود به سمت mano-y-mano رفته .

اين به تيم ازادي بيشتري در مورد دوربين بازي ميده .

دوربين بازي ميتونه خودش نزديك كنه و جلوه هاي سينمايي رو به زيبايي نشون بده و ديگر هم نيازي به سيستم lock-on نيست .

و دليل ديگر اينه كه با توجه به اينكه حواس شما هميشه به يك نفر معطوف هست (دشمن ) AI بازي ميتونه قايشان تر عمل كنه و خب يك دشمن هم بسيار توانا تر هست .

همچين اين بازي ياد اور نسخه اصلي و اوليه Prince of Persia بر وري PC هست .

HUD در مورد اين بازي تقريبا وجود نداره .

شما در بازي با mini-map سر و كار نداريد و همينطور شما در جه جان ( health bar ) در بازي وجود نداره اگه بخواهيم ساده تر بگيم بايد بگيم كه شما اصلا جاني نداريد !!!! اون طوري كه براي ما توضيح دادند بازي بسيار شبيه نسخه اوليه و اصلي Jordan Mechner هست .

شما نيمتوانيد ضربات زيادي دريافت كنيد قبل از اينكه بميريد .

شما قبل از اينكه ميتوانيد 1 يا 2 ضربه (فوقش ) دريافت كنيد !! ما دقيقا نميدونيم چگونه در دراز مدت ميشه اين گونه بازي كرد اما ما مطمئنيم يك سري اقدامات مقابله اي هست كه بازيكنان از اون كشتار نجات ميدهد .شايد شما شفرمود زده شده باشيد كه نقش Elika' در بازي چيه ؟ ما فقط ميتونيم به شما بگيم كه Elika يك نقش كامل و بي نقص در Prince of Persia داره و همينطور ايشان نقش مهمي در Prince of Persia داره.

اليكا در بازي تمام وقت با شماست و هميشه با اون هستيد و لي خوبي اليكا اين هست كه هيچ وقت مزاحم شما نيست و هميشه در حال كمك به شما هست طبق فرموده بن ماتس در بازي به هيچ وجه CO-OP وجود نداره و وجود چنني مودي كاملا غير ممكن هست .

اينطور كه به نظر ميرسه اليكا يك طرد شده از طرف اهوريان هست .

در مورد عكس هاي بازي ميتونيم بگيم كه بازي از لحاظ بصري كاملا با شماره قبلي فرق داره .

اما اين سبك گرافيكي cel-shaded نيست ( عكس جديد رو به صورت بزرگ ببينيد تا متوجه حرف IGN شايشاند ) Ubisoft در اين مورد ميگه سبگ گرافيكي نسبت به سل شيد خيلي واضح تر و روشن تر هست و اين وقتي هست كه سل شيد مسطح و تخت به نظر مياد .

در اين بازي همه جا رو به صورت 3 بعدي و با جزييات خيلي زياد ميبينيد اين مدل مثل اينه كه يك نقاشي به صورت واقعي دربياد .


Prince of Persia جديد تمام راه هايي كه جانشين خلف Sands of Time رو داره .

با اينكه چيز هايي زيادي تغيير كرده .

Ubisoft Montreal در حال يك مديرت قايشان هست تا بازي كاملا حس و حال Prince of Persia رو داشته باشه و اين مورد بي تغيير بماند .

( اين جمله IGN كاملبا در خطاب خيلي از طرفدار ها و كساني عاشق شماره قبلي بوده فرموده ) : طرفدارن پرنس ناراحت هستند براي وقف دادند با سيتم هنري جديد Prince of Persia و همچني سيستم مبارزه اما اونها عادت ميكنند وقتي كه وارد بازي شوند .

اسم بازي طبق فرموده بن ماتس فقط Prince of Persia خالي هست و هيچ پسوند و پيشوند ندارد و طبق فرموده ايشان نسخه wii وجود ندارد و نخواهد داشت و بازي در تصطيلات امسال ( 2008 ) براي PC.X360.PS3 عرضه ميشودمنبع لينك:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

125:

سلام این هم یک نقد جدید :

Prince Of Persia : Prodigy

Genre : Action
Platform : PC - X۳۶۰ - PS۳
Developer : Ubi Soft
Realease : Q۴ ۲۰۰۸
حتما شما هم بازی Assassin's Creed رو بازی کردین , تا حالا شده با خودتون فکر کنید , اگر تمام تکنولوژی های به کار گرفته شده در Assassin's Creed در بازی Prince Of Persia به کار میرفت چی میشد ؟
خوب , شما به آرزوتون رسیدید , شرکت بزرگ Ubi Soft قصد داره تا نسخه ی جدید بازی شاهزاده ی ایرانی رو با تمام تکنولوژی های به کار گرفته شده در Assassin's Creed بسازه و حتی بهتر.
نسخه ی جدید این شاهکار با موتور گرافیکی Assassin's Creed ساخته خواهد شد و دیگر در اون اثری از فرح و شن های وقت نیست , داستان بازی کاملا جدید و جذاب تر نسبت به قبل خواهد بود.
در این نسخه UbiSoft Montreal تلاش نموده هست تا شاهزاده را از تمام قید و بندهای سه نسخه ی قبلی رهایی دهد , شاهزاده را در بازی بدون قابلیت کنترل وقت ولی با حرکات آکروباتیک جدیدتر , زیبا تر و اضافه تر در نظر بگیرید , حال در کنار همه ی این ها یک داستان Open World زیبا و جذاب برنامه دهید ,
در این حالت چه روی میدهد ؟
بدیهی هست که این بازی به یک شاهکار تبدیل می شود !!


بازی شروع میشود , این شاهزاده دیگر ولگردی بیش نیست , او در حال تعقیب الاغش در طوفان شن گم میشود و پس از اتمام طوفان خود را در Garden Of Eden پیدا می کند ,
درون یک باغ حصار کشیده درختی با نام Tree Of Life وجود دارد ,


به هزاران سال پیش بر میگردیم , دو برادر در حال جنگ با اهریمنی هستند که تاریکی و فساد را در سر تا سر سرزمینشان گسترانده هست , یکی از برداران با نام Ormazd بالاخره میتواند این موجود پلید را شکست دهد و تاریکی و فساد اونرا در Tree Of Life محبوس کند ,
اهریمن پلید ۲۰۰ نسل در درخت می ماند , جنگجویان دلیری از اون مواظبت می نمايند , اما با گذشت وقت از تعداد جنگجویان کاسته می شود , به جایی میرسیم که دیگر جنگجویی باقی نمانده ,
حال شاهزاده ای وارد گود می شود , درخت زندگی نابود شده و اهریمن آزاد میشود.دیوارهای Ormazd هنوز قادرند تا اهریمن را در خود نگاه دارند , اما چه بسا همین فردا نیروی تاریکی روزنه ای برای آزادی پیدا خواهد کرد و دنیا را اسیر خود کرد.

اگر شاهزاده به همراه یار جدیدش Elika همین امروز نیروی اهریمنی را وادار نکند که به باغ باز گردد , شاید فردا خیلی دیر باشد و شاید همین فردا دنیا سقوط کند .

نیروی تاریکی همان زشتی ها و پلیدی های این دنیاست.

این بار دیگر شاهزاده در برابر تیغ و گرز و شمشیر نمی جنگد بلکه در مقابل غباری سیاه رنگ به نبرد بر می خیزد , این نیرو می تواند به صورت باتلاقی در آید و با افتادن شاهزاده در اون همه چیز تمام شود , و یا می تواند هنگامی که شاهزاده از روی اون عبور می کند او را ببلعد.
تغییرات نیروی تاریکی را UbiSoft تا به این لحظه مخفی نگه داشته , اما این نیرو می تواند با تغییر به شکل دامی برای شاهزاده درآید و یا خود را مانند جنگجویی بنماید .

Oasis به عنوان جهان مرکزی شاهزاده عمل خواهد کرد , از این محل قادر هستید تا به سرتاسر جهان Prince Of Persia سفر کنید , شاید به مکانی سفر کردید که در اونجا مجبور شدید به جنگ با نیروی پلیدی بر خیزید و با چند حرکت آکرباتیک از شر اون خلاصی یابید , اما نگران نباشید , چون گذر از این مرحله چندان دشوار نیست.

هنگامی که یک ناحیه را از نیروی پلیدی و زشتی پاک سازی می کنید , این باعث می شود که حفره ی روی دیوار ( Ormazd ) بزرگ تر گردد و سرزمین های بیشتری را تصاحب کند , پاک سازی یک منطقه باعث پیوند تکه های پلیدی به یکدیگر خواهد شد و این باعث می شود که پلیدی سر تا سر سرزمین را فرا گیرد و حالا با حجم زیادی از نیروی پلیدی طرف هستید.
این شما هستید که در بازی تصمیم می گیرید به کجا بروید و بر همین پايه تصمیم گیری شما داستان بازی دست خوش تغییراتی خواهد شد , می توانید با یکی از دوستان خود به انجام این بازی بپردازید و این باعث می شود که متوجه شوید هر کدام از شما دو نفر در بازی تجربه ی متفاوتی را پشت سر خواهید گذاشت.برای مثال : در مرحله ای از بازی با غولی روبه رو می شوید , به محض اونکه او را می کشید , این باعث می شود که پلیدی او حجم بیشتری سرزمین شما را فرا گیرد و برای مدتی باقی خواهد ماند , بنابراین اگر در همان ابتدای بازی غول را بکشید , مجبور می شوید که تا انتهای بازی از حرکات آکروباتیک هستفاده نمایید.

در بازی اگر از یک جا چندین بار عبور کنید , در هر بار با دام های تازه ای رو به رو می شوید و این به دلیل اون هست که نیروهای تاریکی به شکلی کاملا پویا تغییر شکل می دهند.
در POP همانند Assassin's Creed مناطقی با نام Vista Point بر روی نقشه تعبیه شده که با رفتن به اونجا می توانید نمایی کامل از سرزمین به دست بیاورید.این بار به جای بالا رفتن از برج و نگاه انداختن با خیابان شهر باید از صخره هایی بالا روید و سپس از لبه ی پرتگاه سرزمین کنونی را مشاهده نمایید.

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده هست اما باید به این نکته توجه داشت که شاهزاده ای بسیار زرنگ و ورزیده باز خواهد گشت.


دستکشی پنجه دار دست شاهزاده را پوشانده هست که از اون علاوه بر اینکه می تواند در مبارزات هستفاده نماید , می تواند در حرکات آکروباتیک هستفاده کند , به این صورت که اونرا مثلا در دیواری فرو ببرید و به کمک اون به آرامی به پایین دیوار هدایت شوید.

در مسیر پایین آمدن از دیوار ممکن هست با دام های سیاهی رو به رو شوید که باید اونها را پشت سر بگذارید .

مبارزات تنها بخشی از Prince Of Persia بوده هست و بازی بدون اون لذت بخش نخواهد بود , شکل مبارزاتی این نسخه نسبت به قبل تفاوت های نسبتا زیادی داشته هست ,
شمشیری بلند و در عین حال باریک در دست راست شاهزاده و پنجه ای هم در دست چپ او برنامه دارد , این دو سلاح , سلاح های ثابت شاهزاده در کل داستان خواهند بود , به دلیل اونکه ما با داستان زندگی یک چادر نشینی که قهرمان خواهد شد طرف هستیم نه با زندگی یک شمشیر ساز.

بنابراین تمرکز بازی بر روی شخصیت خود شاهزاده هست نه بر روی لوازم او.

در این نسخه به هیج عنوان با بیش از یک دشمن در یک صحنه مواجه نیستید و دیگر دشمنان با سپاهی گران به شما حمله نخواهند کرد بلکه یک دشمن با هوش مصنوعی بالا به سمت شما حمله ور خواهد شد.

مهارت دشمنان در بعضی جاها مساوی شاهزاده و در بعضی جاها بالاتر از شاهزاده خواهد بود.

در اصل مبارزات تستی هست برای محک زدن مهارت شاهزاده در هستفاده از شمشیرها و سلاح ها , قالب مبارزات نیز حماسی خواهد بود.

در صحنه ای از بازی شاهزاده در حال مبارزه با یک موجودی از نیروی تاریکی هست , این موجود که تمامی حرکات شاهزاده را دفع می کند , سپس لحظاتی با وارد آوردن ضربه ای به شاهزاده , شاهزاده را با صورت به دیوار می کوبد , و بعد شاهزاده خود را در حالتی می یابد که شمشیر به شمشیر با موجود اهریمنی درگیر شده هست.

در مبارزات حرکات چند گانه ی از پیش طراحی شده وجود ندارد بلکه خودتان باید حرکات چند گانه ی جدیدی ابداع و کشف کنید , مثلا تا حدی که قادر هستید تا ۱۵ ضربه ی پی در پی به دشمن وارد نمایید.

در بازی به دلیل اونکه فقط با یک دشمن در حال جنگ هستید به هیچ عنوان نیازی به سیستم Lock کردن روی حریف نیست , بلکه سیستم بازی به طور هوشمندانه دوربین را بر روی حریف شما هدایت می کند , به طوری که می توانید بهترین دید را نسبت به صحنه ی جنگ داشته باشید.

در سطور بالاتر این مطلب به شخصیت Elika اشاره نمودیم , اما او کیست ؟ هنوز اطلاعاتی از شخصیت وی فراخوان نشده هست , اما می توان از او به عنوان یک شخصیت تاثیر گذار در سرنوشت Prince یاد کرد.با توجه به تصاویر اندکی که از بازی منتشر گردیده هست , میتوان فرمود با یک بازی جذاب با گرافیکی مثال زدنی رو به رو هستیم.


منبع:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


حال کردید؟

126:

هنوز اطلاعات دیگه ای از بازی نیست ! بود سریع براتون میزارم!

127:

من تريلر بازي رو تو شبكه Game Play ديدم.

واقعآ خيلي پيشرفت كرده.

ولي اون زنه چيكاره ي پرنس هست؟

128:

شما زنرو چسبیدی؟اصلا خود پرینس معلوم نیست شاهزاده کجاس؟من همون قبلیو می خوام!

129:

یادش بخیر .

فکر کنم حدود دو سال پیش بود که یه عکسهایی از این بازی منتشر شد و فرمودن که پرینس جدیده اما تایید نشده بود .
اما حالا بالاخره تایید شد .


130:

سلام
کسی داستان کامل قسمت های قبلو داره؟

131:

پرنس جدید پسر پرنس هست

132:

دستتون درد نكنه اولا كه اومدم تاپيك فرمودم اينم مثل Nfsشد كه آخريش رو مثل بقيه نساختن و حال خيلي ها گرفته شد

ولي دموشو دانلود كردم ديدم يه چيز ديگست خيلي باهاله نفرمودن چه كارت گرافيكي ميخواد يا سيستم نرمالي كه بياره چيه ؟

درضمن اين داستان سه قسمتشو منم مشتاقم بخونم اگه كسي Pdf يا چيزي ازش داره لطف كنه

ممنون

133:

میتوانيد از لينک زیر داستان کامل Prince Of Persia 4 را بخونيد
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

134:


135:

اینجور که معلومه پرنس این داستان یه گوسفند چرون تو یه بیابون بوده !!! این میشه یه دفعه ای !!

136:

خبر جدیدی یا عکسی یا تریلری یا دموی یا چیز دیگه ای از پرنس 4 منتشر نشده؟

137:

سلام
همه ما منتظر نمایشگاه E3 هستیم!!!احتمالا اونجا خیلی چیزهای جالبی از بازی بیان خواهد شد!!!

138:

کسی میتونه این عکسو با کیفیت بالا برام بزاره


139:

اینم جدیدترین عکسها از Prince Of Persia 2008

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

140:

شخصیتش همون شاهزاده تو شن های وقت نیست!
عوض شده مگه نه؟!

141:

راستی اسم شاهزاده نسخه های قبل چی بود ؟

142:

اره عوض شده و این یکی کمی جوان تره.

یه پنجه هم تو دستشه که شاهزاده قبل نداشت.


143:

راستی این نمایشگاه رو از اونتن پخش میکنه؟

144:


145:

اینجور که معلومه پرنس این داستان یه گوسفند چرون تو یه بیابون بوده !!! این میشه یه دفعه ای !!

146:

خبر جدیدی یا عکسی یا تریلری یا دموی یا چیز دیگه ای از پرنس 4 منتشر نشده؟

147:

سلام
همه ما منتظر نمایشگاه E3 هستیم!!!احتمالا اونجا خیلی چیزهای جالبی از بازی بیان خواهد شد!!!

148:

کسی میتونه این عکسو با کیفیت بالا برام بزاره


149:

اینم جدیدترین عکسها از Prince Of Persia 2008

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

150:

شخصیتش همون شاهزاده تو شن های وقت نیست!
عوض شده مگه نه؟!

151:

راستی اسم شاهزاده نسخه های قبل چی بود ؟

152:

اره عوض شده و این یکی کمی جوان تره.

یه پنجه هم تو دستشه که شاهزاده قبل نداشت.


153:

راستی این نمایشگاه رو از اونتن پخش میکنه؟

154:

هنوز فراخوان نشده، احتمالا Fox یا CNN یک کاری بنمايند اما در حد گزارش.
ولی مطمئن باش تمام کنفرانسها 2-3 ساعت بعدش با کیفیت کم روی YouTube و بعدش Game Trailers هست.


155:

چرا اين شات ها همچين كارتوني به نظر مي رسه تو بازي كه اينطوري نيست
هست ؟

156:

بله گرافیک بازی به همین شکله که در اسکرین شاتها میبینید!

157:

ترایلری / والپیپری/ اسکرین شاتی / دمویی / تاریخ انتشار دقیقی یا چیز دیگه ای از پرنس 4 در E3 به دست رسید یا نه؟؟؟

158:

ترایلری / والپیپری/ اسکرین شاتی / دمویی / تاریخ انتشار دقیقی یا چیز دیگه ای از پرنس 4 در E3 به دست رسید یا نه؟؟؟
یکی جواب بده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه.......!!!!!!

159:

سلام
هنوز E3 شروع نشده!!!ولی مطمئنا چیزهایی از بازی منتشر خواهد شد!!!

160:

سلام
بازی کی میادش ؟ اگه میشه با فارسی بگین
ممنونم

161:

آره قولشو دادن چیزهای خیلی جالبی پخش کنن !!!
همچنین فراخوان نمودن این بازی هم مثل سه گانه قبلی محبوبیت بسیاری پیدا خواهد کرد !!!

162:

جدیدترین تریلر Prince of Persia: Next Gen منتشر شد!

دانلود با کیفیت SD
E3 2008: Exclusive Trailer
17.9MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود با کیفیت HD حجم 57.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلر بسیار زیبایی هست...

شاهد حرکات آکروباتیک پرنس و الیکا هستیم و سرزمینی رویایی!

163:

تصاویر جدید:


164:

هنوز فراخوان نشده، احتمالا Fox یا CNN یک کاری بنمايند اما در حد گزارش.
ولی مطمئن باش تمام کنفرانسها 2-3 ساعت بعدش با کیفیت کم روی YouTube و بعدش Game Trailers هست.


165:

چرا اين شات ها همچين كارتوني به نظر مي رسه تو بازي كه اينطوري نيست
هست ؟

166:

بله گرافیک بازی به همین شکله که در اسکرین شاتها میبینید!

167:

ترایلری / والپیپری/ اسکرین شاتی / دمویی / تاریخ انتشار دقیقی یا چیز دیگه ای از پرنس 4 در E3 به دست رسید یا نه؟؟؟

168:

ترایلری / والپیپری/ اسکرین شاتی / دمویی / تاریخ انتشار دقیقی یا چیز دیگه ای از پرنس 4 در E3 به دست رسید یا نه؟؟؟
یکی جواب بده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه.......!!!!!!

169:

سلام
هنوز E3 شروع نشده!!!ولی مطمئنا چیزهایی از بازی منتشر خواهد شد!!!

170:

سلام
بازی کی میادش ؟ اگه میشه با فارسی بگین
ممنونم

171:

آره قولشو دادن چیزهای خیلی جالبی پخش کنن !!!
همچنین فراخوان نمودن این بازی هم مثل سه گانه قبلی محبوبیت بسیاری پیدا خواهد کرد !!!

172:

جدیدترین تریلر Prince of Persia: Next Gen منتشر شد!

دانلود با کیفیت SD
E3 2008: Exclusive Trailer
17.9MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود با کیفیت HD حجم 57.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلر بسیار زیبایی هست...

شاهد حرکات آکروباتیک پرنس و الیکا هستیم و سرزمینی رویایی!

173:

تصاویر جدید:


174:

دستت درد نکنه خیلی قشنگه !!!!!!!!!!!!!!

175:

از تاریخ انتشار و سیستم مورد نیاز برای بازی چیزی فرموده نشده؟؟؟؟

176:

ممنون رفيق

ولي تو فيلم كه واقعا شر و ور به نظر مي ياد.
اين بازي مثل بازي هاي ژاپني كه مثل ملخ و قورباغه به جون هم مي يوفتن 16 متر مي رن هوا
مثل Final Fantasy و Devil My Cary و اين جور بازي هاست! فقط اسمش Prince of Persia ...

بله...
موسيقي متن فيلم اجراي بازي هم اصل سنتي ايرانيه!

بهترين نسخه ي اين بازي همون «ريگ هاي وقت» يا Sand of Time بود.

يعني نسخه ي يك كه پشتيبان ماليش هم nVIDIA بوده
بازي هايي كه پشتيباني مالي داشته باشن خوب مي شن.

مثل «نيمه جان Hallf-Life 2» كه هم ATI پشتيبان شه و هم nVIDIA


هنوز ما رو با عرب ها يكي مي دونن!!! به عكس نگاه كنيد و متنش رو بخونيد
البته بايد دقت كنيد! پايين Prince of Persia كوچيك و سياه نوشته

Prince of Persia the Arabian Acrobat
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تازه تو چند جا هم خوندم كه براي پول درآوردن گير دادن به دين زرتشت و اهورامزدا (خدا) رو هم كردن فرشته!
كساني كه انگليسي بلدن مي تونن به اين تالار برن و اظهار نظر كنن و انتقاد يا پيشنهاد بدن.
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اگه فيلم اجراي بازي رو ببينيد كه بهتره
اصلا به ما چه! ما لياقتمون همينه

177:

اوووووو اااااااااااه ه ه ه ه ه ه ه.......
Booseh_ye_iraniجان :
هنوز بازی منتشر نشده که انقدر تند میری !!!!!!!
بزار بازی بیاد بعد نظر داشتی بدهه!
تازه راجع به دیگر بازیهایی که فرمودی باید بگم هرکی سلیقه خودشو داره!!!

178:

عزیز ایشون داره اطلاعات میده در مورد بازی اگر شما میگی اینجوری نیست بگو چه جوریه نه اینکه ...


179:

من نمیگم چه جوریه من میگم از الان نباید تصمیم گرفت......


180:

منم با Booseh_ye_Irani موافقم
البته تا وقتی که بازی منتشر نشه نمیشه فرمود شرو....


وقتی تریلر رو دیدم کلی ضد حال خوردم

181:

دوست عزیز این عکس مربوط به یه مجله هست و هیچ ربطی به Ubisoft نداره و جنبه اظهار نظر شخصی داره!

182:

آقا من می گم این مدل بازی که تریپ بازیهای ژاپنی شده داره منو می ترسونه !!!! شاید موفق نشه !!!!
یجوریه !!!!

183:

امیدوارم تا وقت انتشار بازی سازندگان فکری بحال بازی بنمايند و همینجوری عرضه نشه!!!!!

184:

دستت درد نکنه خیلی قشنگه !!!!!!!!!!!!!!

185:

از تاریخ انتشار و سیستم مورد نیاز برای بازی چیزی فرموده نشده؟؟؟؟

186:

ممنون رفيق

ولي تو فيلم كه واقعا شر و ور به نظر مي ياد.
اين بازي مثل بازي هاي ژاپني كه مثل ملخ و قورباغه به جون هم مي يوفتن 16 متر مي رن هوا
مثل Final Fantasy و Devil My Cary و اين جور بازي هاست! فقط اسمش Prince of Persia ...

بله...
موسيقي متن فيلم اجراي بازي هم اصل سنتي ايرانيه!

بهترين نسخه ي اين بازي همون «ريگ هاي وقت» يا Sand of Time بود.

يعني نسخه ي يك كه پشتيبان ماليش هم nVIDIA بوده
بازي هايي كه پشتيباني مالي داشته باشن خوب مي شن.

مثل «نيمه جان Hallf-Life 2» كه هم ATI پشتيبان شه و هم nVIDIA


هنوز ما رو با عرب ها يكي مي دونن!!! به عكس نگاه كنيد و متنش رو بخونيد
البته بايد دقت كنيد! پايين Prince of Persia كوچيك و سياه نوشته

Prince of Persia the Arabian Acrobat
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تازه تو چند جا هم خوندم كه براي پول درآوردن گير دادن به دين زرتشت و اهورامزدا (خدا) رو هم كردن فرشته!
كساني كه انگليسي بلدن مي تونن به اين تالار برن و اظهار نظر كنن و انتقاد يا پيشنهاد بدن.
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اگه فيلم اجراي بازي رو ببينيد كه بهتره
اصلا به ما چه! ما لياقتمون همينه

187:

اوووووو اااااااااااه ه ه ه ه ه ه ه.......
Booseh_ye_iraniجان :
هنوز بازی منتشر نشده که انقدر تند میری !!!!!!!
بزار بازی بیاد بعد نظر داشتی بدهه!
تازه راجع به دیگر بازیهایی که فرمودی باید بگم هرکی سلیقه خودشو داره!!!

188:

عزیز ایشون داره اطلاعات میده در مورد بازی اگر شما میگی اینجوری نیست بگو چه جوریه نه اینکه ...


189:

من نمیگم چه جوریه من میگم از الان نباید تصمیم گرفت......


190:

منم با Booseh_ye_Irani موافقم
البته تا وقتی که بازی منتشر نشه نمیشه فرمود شرو....


وقتی تریلر رو دیدم کلی ضد حال خوردم

191:

دوست عزیز این عکس مربوط به یه مجله هست و هیچ ربطی به Ubisoft نداره و جنبه اظهار نظر شخصی داره!

192:

آقا من می گم این مدل بازی که تریپ بازیهای ژاپنی شده داره منو می ترسونه !!!! شاید موفق نشه !!!!
یجوریه !!!!

193:

امیدوارم تا وقت انتشار بازی سازندگان فکری بحال بازی بنمايند و همینجوری عرضه نشه!!!!!

194:

خدا كنه از گيم پلي شماره قبلي در بياد و از مرداب به طرف خشكي و پيروزي كشيذه بشه.
راستي من هم موافقم پرنس شبيه كاراكترهاي ژاپني شده !!!

195:

رفيق Game Play بازي رو كه هست ببين، از خودم كه در نياوردم پسر جان
شايد خوب درستش كنن! ولي اين روند ساخت رو حتمي ادامه ميدن چون وسط كارن
ولي Ubi Soft ضرر نمي كنه چون فقط ممكنه كساني كه نسخه هاي قبلي رو بازي مي كردن با كسايي كه از اين بازي خوششون بياد عوض بشن

196:
با این حرفهات موافقم گیم پلی بازی داره به شخصیت زاپنی ها رو میاره
ولی اون سری آخه خیلی خشن صحبت کردی
با این وجود باید نشست و منتظر ماند ببینیم یوبی سافت داره چی کارمیکنه

197:

یه تریلر از نسخه DS :


11MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

198:

عکس جدیدی از بازی منتشر نشده?؟

199:

این عکسو ببینین با حروف فارسی یه چیزی نوشته من فقط ع رو تشخیص دادم!

200:


201:

آهنگ ژاپنی ،پوشش نینجاها، یه دفعه اسمشو عوض میکردن میذاشتن سامورایی از ژاپن

202:

سلام دوستان یک خبر مهم :

اسم این بازی از Prince of persia به Prince of Japanes تغییر یافت.


203:

[quote=ali_ranger22;2744353]این عکسو ببینین با حروف فارسی یه چیزی نوشته من فقط ع رو تشخیص دادم!

آره یه چیزایی انگار نوشته شده اما بازی همینجوری حاشیه داره دیگه وارد سیاستش نشیم بهتره

204:

ايول به دقتت علي آقا

البته الفباي فارسي رو نمي دونن، فقط از اشكالش براي كار هستفاده مي كنن
اين طرح بالا جادايشاني كه از دست هاي « اليكا » پرت مي شه

براي ديدن Artwork و Screenshot بازي هم مي تونيد به آدرس زير بريد
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
انتقاد و پيشنهاداتتون رو اينجا مي تونيد بگيد
اگر بازيه خوب و سطح بالا مي خوايد بهتره كه نظر بديد
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

205:

خدا كنه از گيم پلي شماره قبلي در بياد و از مرداب به طرف خشكي و پيروزي كشيذه بشه.
راستي من هم موافقم پرنس شبيه كاراكترهاي ژاپني شده !!!

206:

رفيق Game Play بازي رو كه هست ببين، از خودم كه در نياوردم پسر جان
شايد خوب درستش كنن! ولي اين روند ساخت رو حتمي ادامه ميدن چون وسط كارن
ولي Ubi Soft ضرر نمي كنه چون فقط ممكنه كساني كه نسخه هاي قبلي رو بازي مي كردن با كسايي كه از اين بازي خوششون بياد عوض بشن

207:
با این حرفهات موافقم گیم پلی بازی داره به شخصیت زاپنی ها رو میاره
ولی اون سری آخه خیلی خشن صحبت کردی
با این وجود باید نشست و منتظر ماند ببینیم یوبی سافت داره چی کارمیکنه

208:

یه تریلر از نسخه DS :


11MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

209:

عکس جدیدی از بازی منتشر نشده?؟

210:

این عکسو ببینین با حروف فارسی یه چیزی نوشته من فقط ع رو تشخیص دادم!

211:


212:

آهنگ ژاپنی ،پوشش نینجاها، یه دفعه اسمشو عوض میکردن میذاشتن سامورایی از ژاپن

213:

سلام دوستان یک خبر مهم :

اسم این بازی از Prince of persia به Prince of Japanes تغییر یافت.


214:

[quote=ali_ranger22;2744353]این عکسو ببینین با حروف فارسی یه چیزی نوشته من فقط ع رو تشخیص دادم!

آره یه چیزایی انگار نوشته شده اما بازی همینجوری حاشیه داره دیگه وارد سیاستش نشیم بهتره

215:

ايول به دقتت علي آقا

البته الفباي فارسي رو نمي دونن، فقط از اشكالش براي كار هستفاده مي كنن
اين طرح بالا جادايشاني كه از دست هاي « اليكا » پرت مي شه

براي ديدن Artwork و Screenshot بازي هم مي تونيد به آدرس زير بريد
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
انتقاد و پيشنهاداتتون رو اينجا مي تونيد بگيد
اگر بازيه خوب و سطح بالا مي خوايد بهتره كه نظر بديد
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

216:

یه نکته بده دیگه درباره این بازی !!! (حالا خوب و بدشو زیاد مطمئن نیستم)
این بازی هم مثل Ac بیشتر فضاهاش تویه فضای بازه !!! در صورتی که قبلی ها بیشتر تو فضا داخل ساختمان و قصر و یاد باغ ها و اینها بود !!! شاید بخاطر اینجینش باشه !!!

217:

Artworkها مي گن كه بازي فضاي داخلي هم داره

218:

خوب این یه عکس از پشت صحنه فیلم Prince of Persia The Sands of Time با بازیگری Jake Gyllenhaal در نقش داستان

219:

چند تا تریلر

Ubidays 08
(23.8 MB)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Speed Art
(16.4 MB)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Speed Art Hunter
(22.8 MB)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Speed Art Elika
(17.1 MB)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

220:

من كه با اين تريلرها و عكس ها نا اميد شدم ! اخه چرا اينجوري كارتوني شده ! :(
شبيه سند باد شده :d

221:

با احترام به نظر دیگر دوستان به نظر من شبیه onimosha شده و این یعنی شاهکار.


222:

فیلم شاهزاده ایرانی قراره کی نمایش داده بشه؟

223:

ضاهرا قراره سال 2010 اکران بشه .
قبلا برنامه بود 2008 بیاد .


224:

ولی من که خیلی خوشم میاد اینطوری ....

خیلی قشنگه!

225:

میگم این بازی دو بعدیه ؟؟

226:

یه نکته بده دیگه درباره این بازی !!! (حالا خوب و بدشو زیاد مطمئن نیستم)
این بازی هم مثل Ac بیشتر فضاهاش تویه فضای بازه !!! در صورتی که قبلی ها بیشتر تو فضا داخل ساختمان و قصر و یاد باغ ها و اینها بود !!! شاید بخاطر اینجینش باشه !!!

227:

Artworkها مي گن كه بازي فضاي داخلي هم داره

228:

خوب این یه عکس از پشت صحنه فیلم Prince of Persia The Sands of Time با بازیگری Jake Gyllenhaal در نقش داستان

229:

چند تا تریلر

Ubidays 08
(23.8 MB)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Speed Art
(16.4 MB)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Speed Art Hunter
(22.8 MB)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Speed Art Elika
(17.1 MB)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

230:

من كه با اين تريلرها و عكس ها نا اميد شدم ! اخه چرا اينجوري كارتوني شده ! :(
شبيه سند باد شده :d

231:

با احترام به نظر دیگر دوستان به نظر من شبیه onimosha شده و این یعنی شاهکار.


232:

فیلم شاهزاده ایرانی قراره کی نمایش داده بشه؟

233:

ضاهرا قراره سال 2010 اکران بشه .
قبلا برنامه بود 2008 بیاد .


234:

ولی من که خیلی خوشم میاد اینطوری ....

خیلی قشنگه!

235:

میگم این بازی دو بعدیه ؟؟

236:

نه بابا دو بعدی چیه?؟ کاملا سه بعدیه

237:

دوست عزیز همچین میگی 2 بعدی آدم فکر میکنه وقته میکرو ، سگا هست.


238:

معلومه كه دارن روش حسابي كار مي كنن
شايدم مثل 300 نباشه و يه جور ديگه بخوان تحريك كنن!
به هر حال از اين وقت طولاني معلومه كه فيلم خوبي رايشان پرده مي خواد بياد...

اميدوارم
اگر مثل «گوزيلا» روش كار كنن كه عاليه!

در مورد بازي 4 Prince of Persia هم مي تونيد به آدرس زير بريد و نظرات ارزنده بديد تا اينكه اينجا رو هوا انتقاد كنيد.
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

239:کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

240:


241:

آقا بالاخره مراحل داخل ساختمان (اصطلاحا) داره ؟؟؟؟؟ یا همش مثل Ac در فضای بازه ؟!!!

242:

در این بازی, مراحل هم به صورت فضای باز و هم بسته طراحی شده.
در یکی از عکسهای پست قبلی پرنس در حال راه رفتن بر روی دیوار به همراه الیکا در فضای بسته به چشم میخوره.

243:

تریلر جدید از محیط بازی Prince of Persia: Next Gen منتشره در GC 2008: Leipzig


GC 2008: Leipzig Trailer | Size: 66.1MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

244:


245:

هنوز این بازی برای Pc نیمده؟

کی قراره بیاد؟

الان زمستون شده دیگه.

اخه تو مدرسه ها که نمیشه بازی کرد.!!!!!!!!!!

246:

ولی خوب با این تفاسیری که من دیدم از بازی و این جریاناتی که می گن موتور تغییر یافته AC هست بعید می دونم !
خوده AC هم اگه فضاهای بسته بیشتری داشته خیلی جذابیت بیشتری پیدا می کرد !

247:

تریپش عربی تر شده اصلا حال نکردم

248:

نه بابا دو بعدی چیه?؟ کاملا سه بعدیه

249:

دوست عزیز همچین میگی 2 بعدی آدم فکر میکنه وقته میکرو ، سگا هست.


250:

معلومه كه دارن روش حسابي كار مي كنن
شايدم مثل 300 نباشه و يه جور ديگه بخوان تحريك كنن!
به هر حال از اين وقت طولاني معلومه كه فيلم خوبي رايشان پرده مي خواد بياد...

اميدوارم
اگر مثل «گوزيلا» روش كار كنن كه عاليه!

در مورد بازي 4 Prince of Persia هم مي تونيد به آدرس زير بريد و نظرات ارزنده بديد تا اينكه اينجا رو هوا انتقاد كنيد.
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

251:کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

252:


253:

آقا بالاخره مراحل داخل ساختمان (اصطلاحا) داره ؟؟؟؟؟ یا همش مثل Ac در فضای بازه ؟!!!

254:

در این بازی, مراحل هم به صورت فضای باز و هم بسته طراحی شده.
در یکی از عکسهای پست قبلی پرنس در حال راه رفتن بر روی دیوار به همراه الیکا در فضای بسته به چشم میخوره.

255:

تریلر جدید از محیط بازی Prince of Persia: Next Gen منتشره در GC 2008: Leipzig


GC 2008: Leipzig Trailer | Size: 66.1MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

256:


257:

هنوز این بازی برای Pc نیمده؟

کی قراره بیاد؟

الان زمستون شده دیگه.

اخه تو مدرسه ها که نمیشه بازی کرد.!!!!!!!!!!

258:

ولی خوب با این تفاسیری که من دیدم از بازی و این جریاناتی که می گن موتور تغییر یافته AC هست بعید می دونم !
خوده AC هم اگه فضاهای بسته بیشتری داشته خیلی جذابیت بیشتری پیدا می کرد !

259:

تریپش عربی تر شده اصلا حال نکردم

260:

عزیزم مگه شما میخوای همون روز که اومد بازی کنی ؟ من که 2 سال بعد بازی میکنم .

استقامت میکنم سیستم مورد نیازش ارزون بشه بعد ...


261:


262:

بالاخره اسم اصلی این قسمت از داستان چیه؟
چیزی به تثبیت رسید یا نه؟

263:

فعلا اسم بازی Prince of Persia همچنان به نام خودش ذکر شده...
در تریلر ها و سایت بازی هم فقط نام Prince of Persia دیده میشه...


264:

چرا اصلا پرنس رو اینجوری طراحی کردن اصلا مثل قهرمان ها نیست ، بیشتر شبیه کارگر هاست یه لونگ هم بسته به سرش !!!!!

265:

چون اصلا پرنس نیست یه ماجراجو هستش!

266:

خدايش بازي رو دارن قشنگ مي سازن
ولي محيط بازي اصلا تو حال هواي پرنس نيست! انگار مثلا اروپايي...

جايي...
اينجاست كه بايد بريد و نظر بديد!
ترك ها اومدن و نظر دادن...

ولي شماها...


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
يك بازي با گرافيك ساده و سبك خاص مي تونه سطح توقع كسايي كه بازي مي كنن رو عوض كنه! يعني هيجان جامعه رو ببره بالا!
يك بازي با گرافيك عالي و سبك عادي هم مي تونه خيلي ها رو بي تفاوت و آروم تر كنه! يعني هيجان جامعه رو بياره پايين!
با پول خيلي كار مي شه كرد.

مثلا افراد رو خريد.
اصلا اين چيزها رو مي فهميد؟؟؟؟ Donkey مي دونيد چيه؟
سعي كنيد مسائل رو ژرف و عميق ببينيد و خوب بررسي كنيد!


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

267:

جدید ترین تریلر بازی نمایش داده شده در GC 2008:HD ...40MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
SD...15MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

268:


269:

من که اصلا زیاد از گرافیک این خوشم نیومده هر چند زیباست!!!
ولی هر چی باشه اسم پرنس روش هست در ضمن ایرانی تر هست

270:

فاجعست.

271:

جدیدترین تریلر بازی:Developer Diary
HD...100MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
SD...37MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

272:


273:

عزیزم مگه شما میخوای همون روز که اومد بازی کنی ؟ من که 2 سال بعد بازی میکنم .

استقامت میکنم سیستم مورد نیازش ارزون بشه بعد ...


274:


275:

بالاخره اسم اصلی این قسمت از داستان چیه؟
چیزی به تثبیت رسید یا نه؟

276:

فعلا اسم بازی Prince of Persia همچنان به نام خودش ذکر شده...
در تریلر ها و سایت بازی هم فقط نام Prince of Persia دیده میشه...


277:

چرا اصلا پرنس رو اینجوری طراحی کردن اصلا مثل قهرمان ها نیست ، بیشتر شبیه کارگر هاست یه لونگ هم بسته به سرش !!!!!

278:

چون اصلا پرنس نیست یه ماجراجو هستش!

279:

خدايش بازي رو دارن قشنگ مي سازن
ولي محيط بازي اصلا تو حال هواي پرنس نيست! انگار مثلا اروپايي...

جايي...
اينجاست كه بايد بريد و نظر بديد!
ترك ها اومدن و نظر دادن...

ولي شماها...


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
يك بازي با گرافيك ساده و سبك خاص مي تونه سطح توقع كسايي كه بازي مي كنن رو عوض كنه! يعني هيجان جامعه رو ببره بالا!
يك بازي با گرافيك عالي و سبك عادي هم مي تونه خيلي ها رو بي تفاوت و آروم تر كنه! يعني هيجان جامعه رو بياره پايين!
با پول خيلي كار مي شه كرد.

مثلا افراد رو خريد.
اصلا اين چيزها رو مي فهميد؟؟؟؟ Donkey مي دونيد چيه؟
سعي كنيد مسائل رو ژرف و عميق ببينيد و خوب بررسي كنيد!


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

280:

جدید ترین تریلر بازی نمایش داده شده در GC 2008:HD ...40MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
SD...15MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

281:


282:

من که اصلا زیاد از گرافیک این خوشم نیومده هر چند زیباست!!!
ولی هر چی باشه اسم پرنس روش هست در ضمن ایرانی تر هست

283:

فاجعست.

284:

جدیدترین تریلر بازی:Developer Diary
HD...100MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
SD...37MB:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

285:


286:

من كه تو اين دو تا تريلر چيز بد و بي كيفيتي نديدم.

يه چيز بين نسخه ي 1 و 2/3 بود با گرافيك بالاتر
حالا اين بد؟ شايد
گرافيكش كه خوبه...

فقط مي مونه داستان و نحوه ي بازي كردن كه اطلاعاتي ندادن.

پس جاي قضاوت نداريم متاسفانه
در مقابل تريار اولي كه ديده بودم خيلي بهتر بودن.

انصاف داشته باشين!

287:

وا ! کجاش شبیه این بازیه?؟ اصلا هیچ شباهتی با نسخه های قبلی نداره !

288:

اسکرین شاتهای بازی:

4.35 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

289:


290:

اسم اين نسخه PRINCE OF PERSIA :PRODIGY ميباشد

گرافيك بازي جالب بود
موزيك عالي بود
يه ايراد داشت اين دختره حتما از اول بازي تا آخر بازي به ما چسبيده هست

راستي فرموده شده بود اين بازي open world هست ولي در ترايلرهايي كه ديدم اينطور به نظر نميرسيد

291:

یعنی پرنس پارسی:اعجوبه!!!؟؟؟

292:

آره به معني اعجوبه هست

293:

Box Shot و ریلیز Date بازی :
November 18, 2008


294:

سلام دوستان این بازی برای pcهم میاد؟ سیستم چیه؟

295:

بله میاد من فقط boxShot PC رو نزاشتم ولی میاد واسه PC !!!
سیستمش هم چون موتورش ماله Assassins Creed هست احتمالا سیستم شبیه اون می خواد !

296:

کسی عکس کامل و با کیفیت روی Box Shot رو داره ؟
اگه پیدا کردید حتما بزارید ممنون میشم!

297:

من كه تو اين دو تا تريلر چيز بد و بي كيفيتي نديدم.

يه چيز بين نسخه ي 1 و 2/3 بود با گرافيك بالاتر
حالا اين بد؟ شايد
گرافيكش كه خوبه...

فقط مي مونه داستان و نحوه ي بازي كردن كه اطلاعاتي ندادن.

پس جاي قضاوت نداريم متاسفانه
در مقابل تريار اولي كه ديده بودم خيلي بهتر بودن.

انصاف داشته باشين!

298:

وا ! کجاش شبیه این بازیه?؟ اصلا هیچ شباهتی با نسخه های قبلی نداره !

299:

اسکرین شاتهای بازی:

4.35 مگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

300:


301:

اسم اين نسخه PRINCE OF PERSIA :PRODIGY ميباشد

گرافيك بازي جالب بود
موزيك عالي بود
يه ايراد داشت اين دختره حتما از اول بازي تا آخر بازي به ما چسبيده هست

راستي فرموده شده بود اين بازي open world هست ولي در ترايلرهايي كه ديدم اينطور به نظر نميرسيد

302:

یعنی پرنس پارسی:اعجوبه!!!؟؟؟

303:

آره به معني اعجوبه هست

304:

Box Shot و ریلیز Date بازی :
November 18, 2008


305:

سلام دوستان این بازی برای pcهم میاد؟ سیستم چیه؟

306:

بله میاد من فقط boxShot PC رو نزاشتم ولی میاد واسه PC !!!
سیستمش هم چون موتورش ماله Assassins Creed هست احتمالا سیستم شبیه اون می خواد !

307:

کسی عکس کامل و با کیفیت روی Box Shot رو داره ؟
اگه پیدا کردید حتما بزارید ممنون میشم!

308:

?Box Shot

309:

عكس هاي جديدي نيست

310:

ببخشید من صفحه های قبلی رو نخوندم.برا پی سی هم میاد؟

311:

این بازی برای PC,Xbox360 و PS3 همينطور يه نسخه مخصوص براي براي Nintendo DS منتشر خواهد شد

312:

فعلا که تاریخ ریلیز بازی 2 دسامبر هستش .

دقیقا مثل شماره قبلیش .


313:

یه سوال ؟
ما ( اونی که بازی می کنه ) فقط شاهزاده می شه یا می شه کاراکتر رو عوض کرد و مثلاً بعضی جا ها رو با الیکا خودمون بازی کنیم ؟ (همون Change Character )

314:

خیر ...

امکان تغییر کاراکتر در بازی وجود نداره.
شما فقط کنترل پرنس رو در اختیار دارین و کنترل الیکا هم توسط کامپیوتر انجام میشه.


315:

ولی واقعا زیبا طراحی شده
یه سوالی: این هم یه سه گانه جدید از پرنس هست؟
راستی میدونید چند وقته که من بازی نکردم چون هیچ بازی نبود که منو مثل پرنس به خودش جذب کنه

316:

فعلا هیچ خبری رسمی از سوی سازندگان مبنی بر سه گانه بودن این بازی فراخوان نشده...


317:


318:

این باکس شات ظاهرا باکس شات اصلی بازیه .

البته قبلا باکس شاتهای زیادی منتشر شده بود .
برای دیدن سایز بزرگ به اینجا مراجعه کنید :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

319:

?Box Shot

320:

عكس هاي جديدي نيست

321:

ببخشید من صفحه های قبلی رو نخوندم.برا پی سی هم میاد؟

322:

این بازی برای PC,Xbox360 و PS3 همينطور يه نسخه مخصوص براي براي Nintendo DS منتشر خواهد شد

323:

فعلا که تاریخ ریلیز بازی 2 دسامبر هستش .

دقیقا مثل شماره قبلیش .


324:

یه سوال ؟
ما ( اونی که بازی می کنه ) فقط شاهزاده می شه یا می شه کاراکتر رو عوض کرد و مثلاً بعضی جا ها رو با الیکا خودمون بازی کنیم ؟ (همون Change Character )

325:

خیر ...

امکان تغییر کاراکتر در بازی وجود نداره.
شما فقط کنترل پرنس رو در اختیار دارین و کنترل الیکا هم توسط کامپیوتر انجام میشه.


326:

ولی واقعا زیبا طراحی شده
یه سوالی: این هم یه سه گانه جدید از پرنس هست؟
راستی میدونید چند وقته که من بازی نکردم چون هیچ بازی نبود که منو مثل پرنس به خودش جذب کنه

327:

فعلا هیچ خبری رسمی از سوی سازندگان مبنی بر سه گانه بودن این بازی فراخوان نشده...


328:


329:

این باکس شات ظاهرا باکس شات اصلی بازیه .

البته قبلا باکس شاتهای زیادی منتشر شده بود .
برای دیدن سایز بزرگ به اینجا مراجعه کنید :
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

330:

باکس شات های این بازی برای ps3 و xbox360:(می دونم گذاشتن ولی عکسشو نذاشتن)
ps3:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
xbox360:
http://www.tothegame.com/res/game/8015/boxshot_uk_large.jpg

-------
لطفا تصاویر بزرگ رو به صورت آدرس برنامه دهید
ممنون-Sam Fisher 08

331:

عکس های جدید از بازی :کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

332:


333:

باکس شات پی سی رو هم بذارین لطفا.


334:

من که سپس بازی کردن شماره سه دیگه حالم از این بازی بهم می خوره

اسم بازی رو گذاشتن پرنس پرشیا.عمدا اسم پرشیا و پارس رو روش گذاشتن اما شخصیت اول بازی صد % یه عربه.ریش عربی رنگ پوست تیره پوشش عربی ، تو بازی آهنگ های عربی که عرب ها رو به یاد آدم می ندازه پخش می شه و خیلی چیزای دیگه حتی آخر بازی تو کردیت نام چندتا عرب هم می نویسه...مصلما دلیلش عدم دانش کافی نبوده.پارس ها از نژاد آریایی ان هزار تا مدرک هم براش هست.حالا اومدن به صورت عرب نشون دادن که چی؟...


335:


336:

اما این سری ایرانی تر هست!!!!ااما بازم یک جورایی کوچولو عربی به چشم میخوره!!

337:

آره قیافش یه نموره شبیه گلزاره

338:


339:

چرا کارتونی هست
3 بعدی نیست؟

340:


سبک گرافیک بازی cell shade هست
کاملا سه بعدی هم هست

341:


در پست 151 گذاشته شده...

ترایلر جدید نیامده؟

342:

یکم توضیح میدی
من عکس ها را که نگاه کردم پس زمینه 3 بعدی و خودش دو بعدی هست
چرا؟

343:

باکس شات های این بازی برای ps3 و xbox360:(می دونم گذاشتن ولی عکسشو نذاشتن)
ps3:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
xbox360:
http://www.tothegame.com/res/game/8015/boxshot_uk_large.jpg

-------
لطفا تصاویر بزرگ رو به صورت آدرس برنامه دهید
ممنون-Sam Fisher 08

344:

عکس های جدید از بازی :کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

345:


346:

باکس شات پی سی رو هم بذارین لطفا.


347:

من که سپس بازی کردن شماره سه دیگه حالم از این بازی بهم می خوره

اسم بازی رو گذاشتن پرنس پرشیا.عمدا اسم پرشیا و پارس رو روش گذاشتن اما شخصیت اول بازی صد % یه عربه.ریش عربی رنگ پوست تیره پوشش عربی ، تو بازی آهنگ های عربی که عرب ها رو به یاد آدم می ندازه پخش می شه و خیلی چیزای دیگه حتی آخر بازی تو کردیت نام چندتا عرب هم می نویسه...مصلما دلیلش عدم دانش کافی نبوده.پارس ها از نژاد آریایی ان هزار تا مدرک هم براش هست.حالا اومدن به صورت عرب نشون دادن که چی؟...


348:


349:

اما این سری ایرانی تر هست!!!!ااما بازم یک جورایی کوچولو عربی به چشم میخوره!!

350:

آره قیافش یه نموره شبیه گلزاره

351:


352:

چرا کارتونی هست
3 بعدی نیست؟

353:


سبک گرافیک بازی cell shade هست
کاملا سه بعدی هم هست

354:


در پست 151 گذاشته شده...

ترایلر جدید نیامده؟

355:

یکم توضیح میدی
من عکس ها را که نگاه کردم پس زمینه 3 بعدی و خودش دو بعدی هست
چرا؟

356:

خود پرنس کاملا سه بعدیه و حتی تعداد چند ضلعی های به کار رفته در اون خیلی بیشتر از پرنس قبلیه!
این سبک گرافیکی خاص بازیه که بیشتر شبیه انیمیشن های رنگارنگ دو بعدیه.

با این کار هم فضای رویایی و دلنشینی ایجاد کردن و هم اون رو از لحاظ بصری تا حد زیادی از عنوان Assassin's Creed دور نگه داشتن.


357:


358:

بازی با اینکه سل شید هست ولی به واقعیت خیلی نزدیکه ...


359:

اصلا ادم را دیوانه میکنه!!!ادم را عاشقش میکنه!!!این بهترین پرنسی بود که میشد انتظار داشت!!!!
دمو گیم پلی E3 2008 خیلی خیلی قشنگ بود از هر جهت

360:


361:

سلام.
خیلی بازی جالبی باید باشه.

سیستم مورد نیازش فرموده نشده؟

362:

گرافیکش عین نقاشی می مونه
منظورم اینه که انگار داری تو یه نقاشی که با آب رنگ کار شده بازی می کنی !!!

363:

تو یکی از تریلر هاش که مصاحبه کردن با سازندگان بازی فرمودند که شما این گرافیک رو تو هیچ بازی نمی بینید و کلا یه کار مبتکرانه و artistic هست ...

364:

تمام گیم پلی های بازی در سایت گیم اسپات:

1
:Lo-Res MPEG
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Hi-Res H.264 MP4

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2Lo-Res MPEG

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Hi-Res H.264 MP4

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
3
Lo-Res MPEG

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Hi-Res H.264 MP4

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که البته گیم پلی های زیادی هم با عنوان Official Movie عرضه شدن کی میتونید در این قسمت مشاهده کنید:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

365:


366:

شبیه فیلم A Scanner Darkley هست!

367:

با توجه به فرموده های بن متز این یه سل شید نیست و یه سبک جدیدیه

368:

اگه بخواییم بریم به دوران تاریخی ایران میبینیم که امپراطوری ایران کشور هایی مثل عراق حجاز ترکمنستان افغانستان و حتی تا افریقا پیش رفته بود حالا اینکه شخصیت رو مثل یه عرب طراحی کنن مشکلی نداره چون اون موقع توی خاک امپراطوری ایران بوده
حالا باز هم ایرانی نیست؟

369:

خود پرنس کاملا سه بعدیه و حتی تعداد چند ضلعی های به کار رفته در اون خیلی بیشتر از پرنس قبلیه!
این سبک گرافیکی خاص بازیه که بیشتر شبیه انیمیشن های رنگارنگ دو بعدیه.

با این کار هم فضای رویایی و دلنشینی ایجاد کردن و هم اون رو از لحاظ بصری تا حد زیادی از عنوان Assassin's Creed دور نگه داشتن.


370:


371:

بازی با اینکه سل شید هست ولی به واقعیت خیلی نزدیکه ...


372:

اصلا ادم را دیوانه میکنه!!!ادم را عاشقش میکنه!!!این بهترین پرنسی بود که میشد انتظار داشت!!!!
دمو گیم پلی E3 2008 خیلی خیلی قشنگ بود از هر جهت

373:


374:

سلام.
خیلی بازی جالبی باید باشه.

سیستم مورد نیازش فرموده نشده؟

375:

گرافیکش عین نقاشی می مونه
منظورم اینه که انگار داری تو یه نقاشی که با آب رنگ کار شده بازی می کنی !!!

376:

تو یکی از تریلر هاش که مصاحبه کردن با سازندگان بازی فرمودند که شما این گرافیک رو تو هیچ بازی نمی بینید و کلا یه کار مبتکرانه و artistic هست ...

377:

تمام گیم پلی های بازی در سایت گیم اسپات:

1
:Lo-Res MPEG
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Hi-Res H.264 MP4

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2Lo-Res MPEG

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Hi-Res H.264 MP4

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
3
Lo-Res MPEG

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Hi-Res H.264 MP4

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که البته گیم پلی های زیادی هم با عنوان Official Movie عرضه شدن کی میتونید در این قسمت مشاهده کنید:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

378:


379:

شبیه فیلم A Scanner Darkley هست!

380:

با توجه به فرموده های بن متز این یه سل شید نیست و یه سبک جدیدیه

381:

اگه بخواییم بریم به دوران تاریخی ایران میبینیم که امپراطوری ایران کشور هایی مثل عراق حجاز ترکمنستان افغانستان و حتی تا افریقا پیش رفته بود حالا اینکه شخصیت رو مثل یه عرب طراحی کنن مشکلی نداره چون اون موقع توی خاک امپراطوری ایران بوده
حالا باز هم ایرانی نیست؟

382:

شما باید پشت صحنه ساخته شدن تریلوژی قبلیو میدید.

اونا همه داشتند کتابهای مربوط به تاریخ ایران پس از اسلام را می خوندند نه قبل از اسلام.

برای همین اینا همچین دیدگاهی دارند.

اگر سری قدیمی پرنس را بازی کرده باشید می بینید که اون قدیمیا فول عربه چون عین سندباد درستش کردند.


383:


384:

اون موقع جهان ایران بوده !
نصف اروپا
نصف شرق
شمال و جنوب مال ایران بوده
قوی ترین حکومتی که دنیا به خودش دیده البته ما مغول رو آدم حساب نمیکنیم !

385:


386:

به نظر من PoP با گذشت وقت پارسی تر شده.تو PoP کلاسیک جردن مکنر،شاهزاده دستار بر سر داشت و تمامی دشمنان شمشیر عربی داشتند و بازی کاملاٌ عربی بود.این مسئله در 3 گانه ی اخیر PoP هم تا حدی کمتر از PoP کلاسیک دیده شد.خوشبختانه این طور که پیداست آخرین شماره ی بازی به مراتب پارسی تر از شماره های قبلی هست هر چند باز هم در بعضی از موارد تم عربی داره؛از جمله وجود خلخال در پای الیکا که عادت زنان عرب بوده.


387:


388:

شما لینکی از این پشت صحنه دارین؟

389:

بازیش کی میاد ؟سیستم چی میخواد؟ارزش داره سیستم جدید بخرم؟

390:


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

391:


392:

تریلر بازی ...

گیم پلی


Glorious Gameplay Trailer

SD Size: 17.4MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 49.7MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

393:


394:

کریسمس میاد
تو همین تاپیک پیداش می کنی
100 %

395:

به نظر من که بازی خیلی زیبا بود و نو آوری توش داشت.


396:

تأخیر در انتشار نسخه ی PC بازی در اروپا
-----------------------------------------یوبی سافت پیشتر فراخوان نموده بود که هر سه نسخه ی Prince of Persia به صورت هموقت در تاریخ 2 دسامبر 2008 در آمریکای شمالی و 5 دسامبر 2008 در اروپا منتشر خواهند شد.اما امروز مقامات یوبی سافت فراخوان نمودند که انتشار نسخه ی PC بازی در اروپا دچار تأخیر شده هست و بازی با یک هفته تأخیر،یعنی در 12 دسامبر در این منطقه منتشر می شود.
هنوز خبری مبنی بر تأخیر خوردن نسخه ی PC بازی در آمریکای شمالی منتشر نشده هست.

---------------
منبع:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

397:


398:

شما باید پشت صحنه ساخته شدن تریلوژی قبلیو میدید.

اونا همه داشتند کتابهای مربوط به تاریخ ایران پس از اسلام را می خوندند نه قبل از اسلام.

برای همین اینا همچین دیدگاهی دارند.

اگر سری قدیمی پرنس را بازی کرده باشید می بینید که اون قدیمیا فول عربه چون عین سندباد درستش کردند.


399:


400:

اون موقع جهان ایران بوده !
نصف اروپا
نصف شرق
شمال و جنوب مال ایران بوده
قوی ترین حکومتی که دنیا به خودش دیده البته ما مغول رو آدم حساب نمیکنیم !

401:


402:

به نظر من PoP با گذشت وقت پارسی تر شده.تو PoP کلاسیک جردن مکنر،شاهزاده دستار بر سر داشت و تمامی دشمنان شمشیر عربی داشتند و بازی کاملاٌ عربی بود.این مسئله در 3 گانه ی اخیر PoP هم تا حدی کمتر از PoP کلاسیک دیده شد.خوشبختانه این طور که پیداست آخرین شماره ی بازی به مراتب پارسی تر از شماره های قبلی هست هر چند باز هم در بعضی از موارد تم عربی داره؛از جمله وجود خلخال در پای الیکا که عادت زنان عرب بوده.


403:


404:

شما لینکی از این پشت صحنه دارین؟

405:

بازیش کی میاد ؟سیستم چی میخواد؟ارزش داره سیستم جدید بخرم؟

406:


کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

407:


408:

تریلر بازی ...

گیم پلی


Glorious Gameplay Trailer

SD Size: 17.4MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 49.7MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

409:


410:

کریسمس میاد
تو همین تاپیک پیداش می کنی
100 %

411:

به نظر من که بازی خیلی زیبا بود و نو آوری توش داشت.


412:

تأخیر در انتشار نسخه ی PC بازی در اروپا
-----------------------------------------یوبی سافت پیشتر فراخوان نموده بود که هر سه نسخه ی Prince of Persia به صورت هموقت در تاریخ 2 دسامبر 2008 در آمریکای شمالی و 5 دسامبر 2008 در اروپا منتشر خواهند شد.اما امروز مقامات یوبی سافت فراخوان نمودند که انتشار نسخه ی PC بازی در اروپا دچار تأخیر شده هست و بازی با یک هفته تأخیر،یعنی در 12 دسامبر در این منطقه منتشر می شود.
هنوز خبری مبنی بر تأخیر خوردن نسخه ی PC بازی در آمریکای شمالی منتشر نشده هست.

---------------
منبع:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

413:


414:

به تاریخ ما میشه کی ؟

415:

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی وارجمند!
میگم من 20 تا صفحه رو خوندم ولی اگر چشمام اشتباه نکرده باشن سیستم مورد نیاز بازی رو کی نزده بود البته sam fisherعزیز فرموده بود که شبیه assassin creed هست اما دقیقا نفرمودن که چه سیستمی!؟!؟

416:

دوست عزیز سیستم مورد نیازش هنوز فراخوان نشده!
به تاریخ ما میشه کی ؟
حدودا 22 آذر 1387

417:


418:

حداقل سیستم مورد نیاز فرموده شد


 • Supported OS: Windows XP/Windows Vista
 • Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
 • RAM: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista
 • Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
 • Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)
 • DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)
 • DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
 • Hard Drive Space: 8 GB
 • Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
 • Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1600/1650-1950/HD 2000/3000 series NVIDIA GeForce 6800/7/8/9 series

419:


420:

هر چند که این تاخیر کردنا تاثیری برای ما ایرانی ها نداره

421:

تصاویر زیبای جدید:

422:


423:

اوه خدای من ...

من که نمی تونم بازی رو انجام بدهم ...

حداقل به دیدن تصاویر و تریلر ها بسنده می کنم ...

Sam Fisher 08
تصاویر زیبای جدید:
دستت درد نکنه ...


424:

بالاخره اسم این قسمت از prince o Persia رو چی گذاشتند؟
PRODIGY ? یا چیز دیگه؟
آخه من چند جا دیگه دیدم نوشته بودند Tree to life (درخت زندگی)!
در ضمن تو هیچکدوم از ترایلرها نامی در زیر prince of persia به چشم نمی خوره؟

425:

اسم بازی فقط Prince of Persia هست و با این وضع به نظر میاد که این بازی برعکس قبل یک سه گانه نخواهد بود بلکه فقط یک بازیست.


426:


427:

تریلرهای بازی ...

انتشار - داستان - گیم پلی کیمیا گر (دشمن)


Launch Trailer

SD Size: 18.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 54.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Story Trailer

SD Size: 49.2MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 141.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alchimiste Gameplay Trailer

SD Size: 10.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 32MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

428:


429:

به تاریخ ما میشه کی ؟

430:

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی وارجمند!
میگم من 20 تا صفحه رو خوندم ولی اگر چشمام اشتباه نکرده باشن سیستم مورد نیاز بازی رو کی نزده بود البته sam fisherعزیز فرموده بود که شبیه assassin creed هست اما دقیقا نفرمودن که چه سیستمی!؟!؟

431:

دوست عزیز سیستم مورد نیازش هنوز فراخوان نشده!
به تاریخ ما میشه کی ؟
حدودا 22 آذر 1387

432:


433:

حداقل سیستم مورد نیاز فرموده شد


 • Supported OS: Windows XP/Windows Vista
 • Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
 • RAM: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista
 • Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
 • Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)
 • DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)
 • DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
 • Hard Drive Space: 8 GB
 • Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
 • Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1600/1650-1950/HD 2000/3000 series NVIDIA GeForce 6800/7/8/9 series

434:


435:

هر چند که این تاخیر کردنا تاثیری برای ما ایرانی ها نداره

436:

تصاویر زیبای جدید:

437:


438:

اوه خدای من ...

من که نمی تونم بازی رو انجام بدهم ...

حداقل به دیدن تصاویر و تریلر ها بسنده می کنم ...

Sam Fisher 08
تصاویر زیبای جدید:
دستت درد نکنه ...


439:

بالاخره اسم این قسمت از prince o Persia رو چی گذاشتند؟
PRODIGY ? یا چیز دیگه؟
آخه من چند جا دیگه دیدم نوشته بودند Tree to life (درخت زندگی)!
در ضمن تو هیچکدوم از ترایلرها نامی در زیر prince of persia به چشم نمی خوره؟

440:

اسم بازی فقط Prince of Persia هست و با این وضع به نظر میاد که این بازی برعکس قبل یک سه گانه نخواهد بود بلکه فقط یک بازیست.


441:


442:

تریلرهای بازی ...

انتشار - داستان - گیم پلی کیمیا گر (دشمن)


Launch Trailer

SD Size: 18.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 54.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Story Trailer

SD Size: 49.2MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 141.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alchimiste Gameplay Trailer

SD Size: 10.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 32MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

443:


444:چه قدر بد !!!
من دلمو خوش کرده بودم برای یه سگانه جدید...!

445:

تریلری جدید از بازی: Exclusive Penny Arcade Speed DrawingSD...18MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD...56MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

446:


447:

نه بابا این اوله دمو های هی می گه journey begins این یعنی چی اگه یکی باشه که اصلا حال نمی ده و این کلمه هم خیلی محدود میشه ! ولی فک کنم اگه یه سال درمیون کنن خیلی باحال بشه ! مثلا امثال که این اومد سال دیگه assassins 2 و باز سال بعدش ادامه همین ! اوه اوه اوه ......


448:

از آغاز آفرینش, روشنایی و تاریکی همیشه وجود داشته اند.
اما این تعادل ازلی بزودی به پایان رسید...


Prince of Persia


مشاهده سایز کامل>>
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سازنده:
Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft

طراح: Thomas Delbuguet
تهیه نماينده: Ben Mattes
کارگردان: Jean-Christophe Guyot
آهنگ سازان: Inon Zur و Stuart Chatwood

سری: Prince of Persia
موتور: Scimitar (سپس ارتقا با نام Anvil شناخته می شود)

پلتفرم: PC ,PlayStation 3 ,Xbox 360
تاریخ انتشار: December 9, 2008 - آمریکای شمالی
December 5, 2008 - اتحادیه اروپا

ژانر: Fantasy Action Adventure
مد: Single-Player
درجه: ESRB: Teen - آمریکای شمالی
PEGI: 12 - اتحادیه اروپا

رسانه ها: Blu-ray Disc ,DVD
ورودی ها: Keyboard ,Gamepad و Mouse

سایت: Prince-of-Persia.Ubi.com


سیستم مورد نیاز:


MINIMUM

OS: Windows XP/Windows Vista
CPU: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
RAM: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista
Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)
DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)
DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
Hard Drive Space: 8 GB
Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1600/1650-1950/HD 2000/3000 series NVIDIA GeForce 6800/7/8/9 series


مزایا:

یک قهرمان جدید - هستاد آکروباتیک, هستراتژی و تاکتیک های مبارزه, چابکترین جنگجوی وقت و اجرا کننده بی نقص ترکیبات آکروباتیک.

این جنگجو بایستی از تمامی مهارتهای جدیدش به همراه یک سیستم مبارزه جدید و کامل برای نبرد با خادمان فاسد اهریمن هستفاده کند تا سرزمین را از تاریکی نجات و روشنایی را برگرداند.

یک سفر حماسی جدید - عزیمت برای تجربه دنیای فانتزی جدید در ایران باستان.

هنر داستان سرایی قوی که به طرفداران ژانر اکشن/ماجرایی تقدیم میشود و تجربه ایی که با بهترین فیلم های هالیوود رقابت می کند.

یک ساختار دنیای باز جدید - برای اولین بار در عنوان محبوب Prince of Persia - حالا شما این آزادی را دارید که تصمیم بگیرید چگونه در یک ماجرای غیر خطی سیر کنید.

بازیکنان تصمیم خواهند گرفت تا چگونه خط داستانی را از طریق انتخاب مسیرشان در دنیای باز معلوم نمايند.

یک همراه جدید - بزرگترین متحد تاریخ در قالب Elika ظاهر می شود, یک دوست با هوش مصنوعی قوی که Prince را در نبردش برای نجات دنیا همراهی می کند.

او دارای قدرت های جادویست که با بازیکن در مبارزه, صحنه های آکروباتیک و حل معما ها متقابلا اثر می گذارد.

همه گونه تازگی برای نسل بعد - انتشار برای کنسول های نسل بعد, هستفاده از موتور اختصاصی Ubisoft به نام Anvil که در ساخت Assassins Creed از اون هستفاده شد.


داستان:

ماجرا از یک Prince of Persia (شاهزاده پارس) جدید شروع می شود که در اول کار یک سرگردان, یک خانه بدوش, در حال بازگشت به زادگاهش با خورجینی پر از طلا ست که از ماجراجویی قبلیش به دست آورده هست.

او قصد دارد که این ثروت را صرف خوشگذرانی کند.

اما به طور ناگهانی با طوفان شن مواجه می شود.

سپس اینکه طوفان فروکش می کند او خود را در یک باغ افسانه ای زیبا پیدا می کند که در مرکز اون یک درخت به نام درخت زندگی برنامه گرفته هست.

Prince و دختری به نام Elika (الیکا), که خادم Ormazd (اهورا مزدا), خدای باستانی خوبی و نور می باشد, در این وضع نامساعد همدیگر را پیدا می نمايند و تصمیم می گیرند به همدیگر کمک نمايند.

اونها به مرکز باغ حرکت می نمايند ولی به محض رسیدن, با نابودی درخت زندگی و آزاد شدن Ahriman (اهریمن), خدای باستانی بدی و تاریکی, مواجه می شوند.

فرموده می شود که قبلا Ahriman, از روی حسادت و دشمنی, دنیا را در تاریکی و فساد فرو برد و باعث شد که برادرش Ormazd نسبت به اعمال او واکنش نشان دهد.

سرانجام Ormazd بر Ahriman چیره شد و او را به همراه خادمانش در درخت زندگی زندانی کرد که از اون وقت ده هزار سال گذشت.

Ahriman سپس آزادی, به کمک تاریکی و بدی شروع به نابودی سرزمینها می کند.

Prince با کمک Elika در مقابل فساد Ahriman, متحد شده, و تلاش می نمايند که او را به عقب رانده و دنیا را از تاریکی پاک نمايند...


داستان از زبان الیکا:

از آغاز آفرینش, روشنایی و تاریکی همیشه وجود داشته اند.
اما این تعادل ازلی بزودی به پایان رسید...
میل اهریمن برای سلطه بر اون داشت تا فسادش را آزاد کند
تاریکی سرارسر سرزمین را به شکل سایه در بر گرفت

تعداد اندکی توانستند در مقابل تاریکی که با ویرانی همراه بود ایستادگی نمايند
که به واسطه سپاه مرگبار اهریمن در هم شکسته شدند
و روحیه های تضعیف شده و قلب های تاریکتر
به آسانی بوسیله دادن قول تحت فرمان برنامه گرفتند...
قدرت های نامحدود در اختیارشان گذاشته شد و اونها فاسد شدند...
اینها انتخاب شدند تا سپاه هرج و مرج را برای آخرین حمله در مقابل نیروهای باقیمانده اهورا مزدا همراهی نمايند.

اما در تاریکترین وقت ها اندکی نور هم می تابد و با خود امید می آورد.

در یک حرکت بسیار سخت, اهورا مزدا همزادان تاریکی را با زندانی کردن در یک پرستشگاه باستانی مغبون کرد
جایی که هیچ کسی جرات ندارد در اون اسیر باشد...
درخت زندگی

در یک بیابان فراموش شده شن, دیگر صدای اهریمن هرگز شنیده نمی شد.
برای نگهبانی این زندان ابدی, یک قبیله از جنگجویان انتخاب شدند با این ماموریت که هیچ کدام از متحدان شب نتوانند خدای تاریک را آزاد نمايند

10,000 سال سپری شد و این وظیفه به فراموشی رفت.

اسم من الیکاست.
من آخرین نفر از این قبیله جنگجویان بزرگ هستم.

ما در انجام وظیفه کوتاهی کردیم...
اینک تاریکی از میان شکاف های درخت زندگی بیرون زد
و خدایان ما رو بسوی سرنوشت مان رها کردند.
هیچ کسی نیست که حالا به ما کمک کند...

لطفا...
کمک...


گیم پلی:

بازی با آلوده شدن تمامی سرزمین ها بدست اهریمن و ظهور لکه های سیاه و تاریکی در دنیا آغاز می شود و هدف اینست که بازیکن هر ناحیه را به وسیله شکست دادن نگهبانانی که در اونجا گماشته شده اند پاک کند.

گیم پلی Prince of Persia شبیه به سه گانه Sands of Time می باشد اما بازی غیر خطی ست و بازیکن می تواند هر قسمت از دنیا را که شامل چهار سرزمین بوده و هر سرزمین به ناحیه هایی تقسیم شده هست, در هر وقت که بخواهد, جستجو کند که این عمل به وسیله انتخاب مقصد از روی یک نقشه انجام می شود و امکان جا به جایی میان ناحیه های بهبود یافته و پاک شده وجود دارد.

سپس رسیدن به نقطه مشخص شده و پاک سازی محیط توسط کاراکتر پشتیبان یعنی Elika که به صورت روشن و سبز شدن محیط جلوه می کند, ذرات نور به نام Light Seed در همان ناحیه ظاهر می شوند که جمع کردن تعدادی از اونها باعث باز شدن قدرت های جادویی دیگر برای Elika ست.

سیستم سلامتی بازی متفاوت از اون چیزی هست که در سه گانه Sands of Time وجود دارد.

هیچ گونه راهی برای مردن در این بازی نیست چون نوار سلامتی برای بازیکن وجود ندارد و همیشه Elika, که نقش بسیار مهمی در گیم پلی بازی ایفا می کند شما را از هر گونه خطر حفظ می کند.

برای مثال اگر Prince در هنگام پرش اشتباه کند, قبل از مرگ, Elika او را می گیرد و به نزدیکترین بلندی قبل از مرگ برمی گرداند.

همراه Prince یعنی Elika می تواند حرکات مبارزه زیادی اجرا کند و هم به صورت ترکیبی با او عمل کند.

اگر Prince در هنگام مبارزه افت کند, Elika از او محافظت می کند تا Prince, انرژی خود را باز یابد.

او حتی در صحنه های آکروباتیک هم شرکت دارد.

او به Prince کمک می کند تا پرشی بلندتر از پرش معمولی بتواند اجرا کند.

او در صحنه های آکروباتیک همانند Prince به روانی حرکات را انجام می دهد.

هنگام حل معماها, Elika نقش خود را به خوبی انجام می دهد.

اگر Prince نداند که کجا باید برود, Elika مسیر صحیح را به او نشان می دهد.

سبک مبارزات در بازی, متفاوت از سبک مبارزات سه گانه Sands of Time می باشد.

مبارزات به صورت یک به یک انجام می شود و شبیه به سبک مبارزه در سه گانه Sands of Time که با گروهی از حریفان انجام می شد نیست.

با این وجود سیستم قفل کردن بر روی اهداف هم وجود ندارد و دوربین بهترین زاویه را برای دیدن حریف در اختیار بازیکن برنامه می دهد.

Prince یک شمشیر دو لبه را در اختیار دارد اما همچنین از یک دستکش جوشن به عنوان سلاح دوم هستفاده می کند که با کمک اون می تواند در مقابل حملات حریف دفاع کند.

این سلاح ها در طول بازی ثابت خواهند بود و دیگر تنوع انتخاب سلاح مانند سه گانه Sands of Time وجود ندارد که همین امر باعث ایجاد تمرکز در نحوه مبارزات می شود.

در وضعیت مبارزه, سه حالت سلامتی وجود دارد; تندرست, تضعیف شده, شکست خورده.

وقتی Prince در حالت تندرست برنامه دارد, او سریع و پر نیرو ست وقتی که حمله می کند.

وقتی که حریف به Prince حمله می کند, او به حالت تضعیف شده می رود و در این حالت در صورت حملات پیاپی حریف, بیشتر آسیب پذیر می شود.

در صورتی حریف ضربه مهلک بر Prince وارد کند, او در حالت شکست خورده برنامه گرفته و بر روی زمین دراز می شود.

در این هنگام Elika به کمک Prince آمده و حریف رابه عقب می رانند تا Prince به حالت تندرست برگردد و در همین حین حریف هم سلامتی خود را باز می یابد.

عناصر آکروباتیک در مقایسه با سه گانه Sands of Time تغییر زیادی ندارد با این تفاوت که Elika کمک و پشتیبان در این صحنه هاست.

Prince علاوه بر داشتن توانایی دویدن بر روی دیوارها, بالا رفتن از دیوارها و پرش از یک دیوار به دیوار دیگر و ...

همانند قبل, توانایی های جدیدی هم را دارد.

توانایی تاب خوردن به وسیله حلقه های آویخته شده به دیوارها و سقف ها و دویدن بر روی سقف به کمک همین حلقه ها از جمله توانایی های جدید اوست.

همچنین او در هنگام پایین آمدن از دیوارها از دستکش برای کم کردن سرعت هستفاده می کند و این امکان را دارد که به صورت مارپیچ این عمل را اجرا کند.

همچنین در هنگام لیز خوردن در سراشیبی این دستکش باز هم به کمک او می آید.


مراحل ساخت:


ساخت Prince of Persia دقیقا سپس انتشار Prince of Persia: The Two Thrones شروع شد.

در 21 سپتامبر 2006 دلیلی مبنی بر ساخت بازی به واسطه پخش یک فایل RAR به حجم 2 گیگابایت در اینترنت شامل Artwork های بازی فاش شد و Ubisoft هیچ توضیحی در اینباره نداد.

همچنین در 23 ژانویه 2008 تعدادی Screen Shot از بازی در اینترنت پخش شد که دوباره از سوی Ubisoft توضیحی ارائه نشد.

همان موقع مجله Nintendo Power نام این بازی را Prince of Persia: Ghosts of the Past عنوان کرد.

در 1 آوریل 2008 شرکت Ubisoft دامین princeofpersiaprodigy.com را که دلیل بر ساخت بازی بود باز کرد.

در می 2008 شرکت Ubisoft ساخت بازی را رسما تایید و فراخوان نمود که سعی می کند بازی برای زمستان 2008 منتشر کند.

سازندگان فراخوان نمودند که قالب کلی گیم پلی بازی همانند سه گانه Sands of Time شامل پلتفرمینگ (حرکت از نقطه ای به نقطه دیگر بدون حل معما و مبارزه), حل معما و مبارزه دست نخورده باقی مانده هست و توازن میان این سه عامل مهم در طول بازی بربرنامه ست.

بازی از نسخه به روز شده Scimitar Engine که در ساخت بازی Assassin's Creed از اون هستفاده شد, بهره می برد.

سازندگان از یک ورژن به روز شده برای ساخت بازی هستفاده کردند زیرا این اجازه را می داد تا بتوانند در بازی محیط باز بیشتری را نمایش دهند.

اونها همچنین سبک گرافیکی پویایی را شبیه به Cel-shaded ولی با جزییات بیشتر برای این بازی انتخاب کردند.


شخصیت ها:

Prince - یک کاراکتر جدید و متفاوت از کاراکتر اصلی سه گانه Sands of Time می باشد.

او یک شخص کاملا معمولیست و هنوز یک Prince نیست.

الهام برای ساخت این کاراکتر از ماجراجو هایی مثل Sinbad از Arabian Nights و Han Solo از Star Wars و Aragorn از سه گانه فیلم The Lord of the Rings گرفته شده هست.

او بشدت یک جنگجوی باهوش و چابک و شمشیر زنی قابل هست و در اول بازی تمامی توانایی های خود را به همراه دارد.

او لباسی با رنگ آمیزی قرمز و آبی بر تن دارد و مجهز به شمشیریست که در دست راستش و دستکشی ست که در دست چپ اوست.

دستکش برای او حکم سلاح دوم را دارد که همچنین می شود به وسیله اون در مقابل حملات حریف دفاع کرد.

Elika - یک کاراکتر کمکی ست برای Prince که به طور حقیقی احساس یک کمک نماينده و دوست مفید را نشان می دهد و هیچ گونه سنگینی را برای او به دنبال ندارد.

Elika یک نوآوری بزرگ برای این بازی را شامل می شود که قدرتهای کنترل وقت Prince در سه گانه Sands of Time را در اختیار دارد.

الهام برای ساخت این کاراکتر از کاراکترهای حمایت نماينده ای مثل Elizabeth Swann از سه گانه فیلم Pirates of the Caribbean و Padmé Amidala از Star Wars و Arwen از سه گانه فیلم The Lord of the Rings گرفته شده هست.

Elika در قالب یک متحد فوق العاده توصیف می شود و یک کاراکتر حامی قوی می باشد.

او Prince را در طول بازی همراهی می کند و مبارزه و حل معما به کمک او انجام میشود.

او یک خادم اهورایی می باشد که حرکات ویژه ای را
با Prince به صورت ترکیبی انجام داده و از توانایی های جادویی خود هستفاده می کند تا به Prince در جهت رسیدن به هدفش کمک کند.

او همچنین این توانایی را دارد که به Prince راه صحیح را نشان داده و مسیر حرکت او را روشن کند.


گویندگان:


Nolan North ....

در نقش Prince

تاریخ تولد: 1970
محل تولد: نیوهیون, ایالت کونکتیکت, ایالات متحده آمریکا

Thomas Delbuguet, طراح بازی در جریان E3 2008 عنوان کرد که گوینده Prince کسی جز Nolan North نیست, کسی که نقش Nathan Drake در Uncharted: Drake's Fortune را ایفا کرد و Nolan North برای این کار بهترین گزینه بود.
او یکی از ستاره های سینما و گوینده ایی حرفه ایست و به کمک او, Prince همانند Nathan Drak, کمی بذله گو خواهد بود.

همچنین Nolan North در در دیگر محصول Ubisoft یعنی Assassin's Creed نقش گویندگی Desmond Miles را بر عهده داشت که یکی از بهترین بازیهای Ubisoft به شمار می رود.

قسمتی از کارنامه این گوینده:

Assassin's Creed - محصول 2007 ....

در نقش Abbas / Desmond Miles
Call of Duty 2 - محصول 2005 ....

در نقش گروهبان Randall
Marvel: Ultimate Alliance - محصول 2006 ....

در نقش Moon Knight / Hawkeye / Ghost Rider
TMNT - محصول 2007 ....

در نقش Nightwatcher / Raphael
Uncharted: Drake's Fortune - محصول 2007 ....

در نقش Nathan Drake
Unreal Tournament III - محصول 2007 ....

در نقش BishopKari Wahlgren ....

در نقش Elika

تاریخ تولد: 1977
محل تولد: هویسینگتون, ایالت کانزاس, ایالات متحده آمریکا

قسمتی از کارنامه این گوینده برای بازی ها:

Dead or Alive Xtreme 2 - محصول 2006 ....

در نقش Niki / Kasumi
Devil May Cry 3: Dante's Awakening - محصول 2005 ....

در نقش Lady
Devil May Cry 4 - محصول 2008 ....

در نقش Lady
Ninja Gaiden II - محصول 2008 ....

در نقش Sonia
Soulcalibur III - محصول 2005 ....

در نقش Setsuka
Soulcalibur IV - محصول 2008 ....

در نقش Setsuka


آهنگسازان:


Stuart Chatwood

تاریخ تولد: 1969
محل تولد: فلیت وود, انگلستان

کارنامه این آهنگساز برای بازی ها:

Prince of Persia: The Two Thrones - محصول 2005
Prince of Persia: Warrior Within - محصول 2004
Prince of Persia: The Sands of Time - محصول 2003Inon Zur

تاریخ تولد: 1965
محل تولد: اسرائیل‌

قسمتی از کارنامه این آهنگساز برای بازی ها:

Fallout 3 - محصول 2008
Crysis - محصول 2007
Company of Heroes: Opposing Fronts - محصول 2007
Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - محصول 2006
Prince of Persia: The Two Thrones - محصول 2005
Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault - محصول 2005
Syberia II - محصول 2004


عکس های بازی:


مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: مبارزه با Hunter (شکارچی) - Compass, قدرت تعیین جهت الیکا - Rebound, قدرت جهش الیکا
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: Light of Ormazd, نور اهورا مزدا, قدرت پاک شدن زمین - Roofrun, توانایی دویدن بر سقف - Gripfall, توانایی پایین آمدن با چنگ زدن
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: Wallrun, توانایی دویدون بر روی دیوار - مبارزه با Swordsman (شمشیر زن) - Slide, توانایی سر خوردن
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: مبارزه با Watchman (نگهبان) - مبارزه با Warrior (جنگجو) - مبارزه با Alchemist (کیمیاگر)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلرهای بازی: انتشار - داستان


Launch Trailer

SD Size: 18.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 54.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Story Trailer

SD Size: 49.2MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 141.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع:

EN.Wikipedia.org/Wiki/Prince_of_Persia_(2008)
Prince-of-Persia.Ubi.com
PrinceofPersia.Wikia.com
Gamespot.com/PC/Action/PrinceofPersiaWorkingTitle/index.html
GameTrailers.com/Game/6739.html449:


450:

عالی بود هوس جان
همشو خوندم و لذت بردم...خیلی خوب نوشتی
خسته نباشی...

دوستان پیشنهاد میکنم حتما Story Trailer رو ببینید.

خیلی زیبا همراه با موزیکی دلنشین و با حال و هوای داستانهای هزار و یک شب داستان روایت میشه و البته صدای Kari Wahlgren در نقش الیکا بسیار زیباست...

+
تریلرهای جدید که گیم پلی بازی رو نشان میدن.

البته از روی lcd فیلمبرداری شده ولی کیفیت مناسبی دارن.


تریلر اول رو دیدم، همککاری پرنس و الیکا واقعا جالبه...

نحوه مبارزه ریتمیک و زیبایی دارن.

جالبه همون طور که در پریویوی هوس جان اومده هر جا که پرش پرنس کافی نیست الیکا سریعا میاد(انگار که ظاهر بشه) و دست پرنس رو میگیره و به جلو پرتاب میکنه...

Walkthrough Part I: City of Light - 18.6MB

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Walkthrough Part II: Boss - 35.01mb

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Walkthrough Part III: Flow - 29.14mb

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Walkthrough Part IV: Currency - 18.38mb

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تمامی تریلرهای پرنس در سایت GT
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

451:


452:

چه به خود الیکا هم میاد !!

453:

هر 4 تریلر دیدم...خیلی جالب بودن.

یک مرحله کامل رو نشون میدن که ابتدا گیمر یک شهر رو انتخاب میکنه و پرنس و الیکا وارد Light City میشن.

سپس کشتن انواع نگهبان ها و گذشتن از قسمت های مختلف و سعب العبور به غولی بزرگ میرسن و با همکاری هم اونو نابود میکنن.

کمبوهای زیادی رو شاهد بودم که بعضی هاشون تنها با فشردن یک کلیک(مانند RE4 که در کات سنسها باید کلید مورد نظر رو به موقع میزدید) انجام میشدن.

بعضی انفرادی توسط پرنس و بعضی به صورت دو نفره همراه با الیکا.

میله ی عمر غول در پایین صفحه و به رنگ آبی بود.

در مواقعی هم باید کلیدی رو چندین بر خیلی سریع فشار بدید تا عملی صورت بگیره.
در تریلر چهارم و پس از کشته شدن غول شهر به حالت عادی برگشت و پرنس مشغول جمع آوری Light Seedها شد...
پرنس جدید ترکیبی از آخرین پرنس و الطیر هست.

خیلی سریع حرکت میکنه و تقریبا هر جایی و هر لبه ای رو میتونه بگیره و از اون بالا بره.

با دستکشی که داره به آرامی از دیوار های صاف و مسطح پایین میاد و در میان راه پایین آمدن میتونه مسیرش رو تغییر بده!
در کل حرکات آکروباتیک خیلی خیلی مهیج تر و جذاب تر شدن!

454:


455:

ترجمه ی preview این بازی از سایت گیم اسپات

یکی از بزرگترین تفاوت های این بازی با تریلوژی شن های وقت پیشین سبک open world بازی هست
قدرت کنسول ها و سخت افزار های فعلی این اجازه رو میده که شما با محیط بسیار بزرگی رو به رو باشید و در اون سیر و صیاحت کنید
دیگه نیازی نیست مثل قبل برای پیش روی در داستان مرحله به مرحله جلو برید مانند یک دیکته که نوشته شده و شما باید از اون بخونید
در عوض در سری جدید 4 محیط متفاوت وجود داره که شما کاملا آزادید در اون به جست و جو بپردازید
محدودیتی که وجود داره اینه که شما برای دسترسی باید 4 قدرت جادویی و اکروباتیک خودتون رو unlock کنید تا بتونید به محل های متفاوت برید
قبلا یوبی سافت 3 تا از محیط های بازی رو معرفی کرده بود ولی هفته گذشته یوبی سافت به ما محل چهارم رو هم نشان داد
نام محل چهارم Vale هستاین محل کاملا از معماری ای که ایرانیان در قدیم برای ساخت خانه ها هستفاده میکردن هستفاده کرده یعنی محیط رو تا اونجایی که تونستن به ایران باستان نزدیک کردن
محل Vale از Boss خاصی برخورداره که نام اون Alchemist هست به معنای کیمیاگر


به Vale خوش آمدید !


محیط های بسیار زیاد تریلوژی شن های وقت به طور محکمی از ویژگی های زیبایی شناسی برای به وجود آوردن کاخ ها و قلعه های نظامی که شبیه به ایران باستان باشه هستفاده می کرده و شما در بازی جدید خواهید دید که الحاماتی از سری قبلی گرفته شده اما Vale محیطی کاملا متفاوت داره طوری که قبلا اون را هیچ جا ندیدیم .
در این شهر از چوب طراحی های هندسیه قدیمی و...

هستفاده شده که این کار با کمک Ben Mattes انجام شده که این فرد از نقاشی های نقاش های مشهوری چون M.C.

Escher paintings, Leonardo da Vinci الهام گرفته .
بیشتر محیط های این شهر از چوب و قلز ساخته شده

داستان بازی از 4 محل بازی آغاز میشه که اهریمن باعث آزاد سازی فساد و تباهی شده و ماموریت اصلی شما اینه که محل هایی که آلوده شده اند رو Heal یا درمان کنید با از بین بردن نگهبان اهریمن اون قسمت یا Boss
ما داریم درباره ی موجودات بزرگ و خرفت صحبت میکنیم
ولی نگهبان های Vale کاملا متفاوت هستند برای نمونه کیمیاگر (Alchemist) او بسیار کوچک تر هست قدرت کمتری دارد ولی بسیار باهوش و زیرک هست .


کیمیاگر فیگور با ابهتی گرفته و می تونه با کمبوهای باهوشانه ی خودش برای شما دردسر درست کنه


فرق مهمی که بین باس ها وجود داره اینه که اونها اصلا شبیه به هم نیستن
یکی از تلاش های Ubisoft Montreal اینه که اونا می خوان هر مبارزه رو که فرد انجام میده حسی کاملا متفاوت نسبت به مبارزه ی دیگر داشته باشه
مبارز می تونه هیولا رو گول بزنه و از پست خنجر بزنه یا پیش دستی کنه و هیولا رو به ستون بکوبونه یا اینکه می تونه با زیرکی هیولا رو به دره نزدیک کنه و اونو به پایین پرت کنه ولی به عنوان مثال کیمیاگر بسیار زیرک تر از این حرفاست و به راحتی گول شما رو نمی خوره و شما باید خودتونو برای مبارزه ای سخت باهاش آماده کنید

کیمیاگر هستاد فساد هست! و می تونه با هستفاده از جادو دیوار ها و سصح ها رو سمی کنه که کار برای پرنس سخت بشه و سرانجام شما وقتی به کیمیاگر رسیدید چاره ی راه اینه که اونو به درون حلقه ی فساد بفرستیدامکانات زیاد اکروباتیک پرنس

نابودکردن گارد هر محل باعث پاک شدن اون محل میشه
پاک کردن هر محل به شما اجازه ی دسترسی بیشتر به محل های دیگر رو میده
پس از پاک شدن هر محل Light Seed هایی به وجود میاد که این ها در واقع پول بازی هستن که با جمع کردن انها میتونین قدرت های اکروباتیک خدتونو unlock کنید که این کار باعث آزاد شدن محل های جدید میشه

همه ی این ویژگی های خوب در بازی ای کاملا متفاوت برای ما ارائه میشه همگی منتظر اون هستیم !

این هم از ترجمه
البته یاداوری کنم بعضی از قسمت ها رو ترجمه نکردم مثلا قسمتی که مربوط به دسته ی 360 بود
در کل بالای 90 % ترجمه کردم
امیدوارم خوشتون اومده باشه456:


457:

چه قدر تخصصی شده این تاپیک
دست همتون درد نکنه

458:

این جوری که بازی بی مزه میشه که

459:چه قدر بد !!!
من دلمو خوش کرده بودم برای یه سگانه جدید...!

460:

تریلری جدید از بازی: Exclusive Penny Arcade Speed DrawingSD...18MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD...56MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

461:


462:

نه بابا این اوله دمو های هی می گه journey begins این یعنی چی اگه یکی باشه که اصلا حال نمی ده و این کلمه هم خیلی محدود میشه ! ولی فک کنم اگه یه سال درمیون کنن خیلی باحال بشه ! مثلا امثال که این اومد سال دیگه assassins 2 و باز سال بعدش ادامه همین ! اوه اوه اوه ......


463:

از آغاز آفرینش, روشنایی و تاریکی همیشه وجود داشته اند.
اما این تعادل ازلی بزودی به پایان رسید...


Prince of Persia


مشاهده سایز کامل>>
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سازنده:
Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft

طراح: Thomas Delbuguet
تهیه نماينده: Ben Mattes
کارگردان: Jean-Christophe Guyot
آهنگ سازان: Inon Zur و Stuart Chatwood

سری: Prince of Persia
موتور: Scimitar (سپس ارتقا با نام Anvil شناخته می شود)

پلتفرم: PC ,PlayStation 3 ,Xbox 360
تاریخ انتشار: December 9, 2008 - آمریکای شمالی
December 5, 2008 - اتحادیه اروپا

ژانر: Fantasy Action Adventure
مد: Single-Player
درجه: ESRB: Teen - آمریکای شمالی
PEGI: 12 - اتحادیه اروپا

رسانه ها: Blu-ray Disc ,DVD
ورودی ها: Keyboard ,Gamepad و Mouse

سایت: Prince-of-Persia.Ubi.com


سیستم مورد نیاز:


MINIMUM

OS: Windows XP/Windows Vista
CPU: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
RAM: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista
Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)
DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)
DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
Hard Drive Space: 8 GB
Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1600/1650-1950/HD 2000/3000 series NVIDIA GeForce 6800/7/8/9 series


مزایا:

یک قهرمان جدید - هستاد آکروباتیک, هستراتژی و تاکتیک های مبارزه, چابکترین جنگجوی وقت و اجرا کننده بی نقص ترکیبات آکروباتیک.

این جنگجو بایستی از تمامی مهارتهای جدیدش به همراه یک سیستم مبارزه جدید و کامل برای نبرد با خادمان فاسد اهریمن هستفاده کند تا سرزمین را از تاریکی نجات و روشنایی را برگرداند.

یک سفر حماسی جدید - عزیمت برای تجربه دنیای فانتزی جدید در ایران باستان.

هنر داستان سرایی قوی که به طرفداران ژانر اکشن/ماجرایی تقدیم میشود و تجربه ایی که با بهترین فیلم های هالیوود رقابت می کند.

یک ساختار دنیای باز جدید - برای اولین بار در عنوان محبوب Prince of Persia - حالا شما این آزادی را دارید که تصمیم بگیرید چگونه در یک ماجرای غیر خطی سیر کنید.

بازیکنان تصمیم خواهند گرفت تا چگونه خط داستانی را از طریق انتخاب مسیرشان در دنیای باز معلوم نمايند.

یک همراه جدید - بزرگترین متحد تاریخ در قالب Elika ظاهر می شود, یک دوست با هوش مصنوعی قوی که Prince را در نبردش برای نجات دنیا همراهی می کند.

او دارای قدرت های جادویست که با بازیکن در مبارزه, صحنه های آکروباتیک و حل معما ها متقابلا اثر می گذارد.

همه گونه تازگی برای نسل بعد - انتشار برای کنسول های نسل بعد, هستفاده از موتور اختصاصی Ubisoft به نام Anvil که در ساخت Assassins Creed از اون هستفاده شد.


داستان:

ماجرا از یک Prince of Persia (شاهزاده پارس) جدید شروع می شود که در اول کار یک سرگردان, یک خانه بدوش, در حال بازگشت به زادگاهش با خورجینی پر از طلا ست که از ماجراجویی قبلیش به دست آورده هست.

او قصد دارد که این ثروت را صرف خوشگذرانی کند.

اما به طور ناگهانی با طوفان شن مواجه می شود.

سپس اینکه طوفان فروکش می کند او خود را در یک باغ افسانه ای زیبا پیدا می کند که در مرکز اون یک درخت به نام درخت زندگی برنامه گرفته هست.

Prince و دختری به نام Elika (الیکا), که خادم Ormazd (اهورا مزدا), خدای باستانی خوبی و نور می باشد, در این وضع نامساعد همدیگر را پیدا می نمايند و تصمیم می گیرند به همدیگر کمک نمايند.

اونها به مرکز باغ حرکت می نمايند ولی به محض رسیدن, با نابودی درخت زندگی و آزاد شدن Ahriman (اهریمن), خدای باستانی بدی و تاریکی, مواجه می شوند.

فرموده می شود که قبلا Ahriman, از روی حسادت و دشمنی, دنیا را در تاریکی و فساد فرو برد و باعث شد که برادرش Ormazd نسبت به اعمال او واکنش نشان دهد.

سرانجام Ormazd بر Ahriman چیره شد و او را به همراه خادمانش در درخت زندگی زندانی کرد که از اون وقت ده هزار سال گذشت.

Ahriman سپس آزادی, به کمک تاریکی و بدی شروع به نابودی سرزمینها می کند.

Prince با کمک Elika در مقابل فساد Ahriman, متحد شده, و تلاش می نمايند که او را به عقب رانده و دنیا را از تاریکی پاک نمايند...


داستان از زبان الیکا:

از آغاز آفرینش, روشنایی و تاریکی همیشه وجود داشته اند.
اما این تعادل ازلی بزودی به پایان رسید...
میل اهریمن برای سلطه بر اون داشت تا فسادش را آزاد کند
تاریکی سرارسر سرزمین را به شکل سایه در بر گرفت

تعداد اندکی توانستند در مقابل تاریکی که با ویرانی همراه بود ایستادگی نمايند
که به واسطه سپاه مرگبار اهریمن در هم شکسته شدند
و روحیه های تضعیف شده و قلب های تاریکتر
به آسانی بوسیله دادن قول تحت فرمان برنامه گرفتند...
قدرت های نامحدود در اختیارشان گذاشته شد و اونها فاسد شدند...
اینها انتخاب شدند تا سپاه هرج و مرج را برای آخرین حمله در مقابل نیروهای باقیمانده اهورا مزدا همراهی نمايند.

اما در تاریکترین وقت ها اندکی نور هم می تابد و با خود امید می آورد.

در یک حرکت بسیار سخت, اهورا مزدا همزادان تاریکی را با زندانی کردن در یک پرستشگاه باستانی مغبون کرد
جایی که هیچ کسی جرات ندارد در اون اسیر باشد...
درخت زندگی

در یک بیابان فراموش شده شن, دیگر صدای اهریمن هرگز شنیده نمی شد.
برای نگهبانی این زندان ابدی, یک قبیله از جنگجویان انتخاب شدند با این ماموریت که هیچ کدام از متحدان شب نتوانند خدای تاریک را آزاد نمايند

10,000 سال سپری شد و این وظیفه به فراموشی رفت.

اسم من الیکاست.
من آخرین نفر از این قبیله جنگجویان بزرگ هستم.

ما در انجام وظیفه کوتاهی کردیم...
اینک تاریکی از میان شکاف های درخت زندگی بیرون زد
و خدایان ما رو بسوی سرنوشت مان رها کردند.
هیچ کسی نیست که حالا به ما کمک کند...

لطفا...
کمک...


گیم پلی:

بازی با آلوده شدن تمامی سرزمین ها بدست اهریمن و ظهور لکه های سیاه و تاریکی در دنیا آغاز می شود و هدف اینست که بازیکن هر ناحیه را به وسیله شکست دادن نگهبانانی که در اونجا گماشته شده اند پاک کند.

گیم پلی Prince of Persia شبیه به سه گانه Sands of Time می باشد اما بازی غیر خطی ست و بازیکن می تواند هر قسمت از دنیا را که شامل چهار سرزمین بوده و هر سرزمین به ناحیه هایی تقسیم شده هست, در هر وقت که بخواهد, جستجو کند که این عمل به وسیله انتخاب مقصد از روی یک نقشه انجام می شود و امکان جا به جایی میان ناحیه های بهبود یافته و پاک شده وجود دارد.

سپس رسیدن به نقطه مشخص شده و پاک سازی محیط توسط کاراکتر پشتیبان یعنی Elika که به صورت روشن و سبز شدن محیط جلوه می کند, ذرات نور به نام Light Seed در همان ناحیه ظاهر می شوند که جمع کردن تعدادی از اونها باعث باز شدن قدرت های جادویی دیگر برای Elika ست.

سیستم سلامتی بازی متفاوت از اون چیزی هست که در سه گانه Sands of Time وجود دارد.

هیچ گونه راهی برای مردن در این بازی نیست چون نوار سلامتی برای بازیکن وجود ندارد و همیشه Elika, که نقش بسیار مهمی در گیم پلی بازی ایفا می کند شما را از هر گونه خطر حفظ می کند.

برای مثال اگر Prince در هنگام پرش اشتباه کند, قبل از مرگ, Elika او را می گیرد و به نزدیکترین بلندی قبل از مرگ برمی گرداند.

همراه Prince یعنی Elika می تواند حرکات مبارزه زیادی اجرا کند و هم به صورت ترکیبی با او عمل کند.

اگر Prince در هنگام مبارزه افت کند, Elika از او محافظت می کند تا Prince, انرژی خود را باز یابد.

او حتی در صحنه های آکروباتیک هم شرکت دارد.

او به Prince کمک می کند تا پرشی بلندتر از پرش معمولی بتواند اجرا کند.

او در صحنه های آکروباتیک همانند Prince به روانی حرکات را انجام می دهد.

هنگام حل معماها, Elika نقش خود را به خوبی انجام می دهد.

اگر Prince نداند که کجا باید برود, Elika مسیر صحیح را به او نشان می دهد.

سبک مبارزات در بازی, متفاوت از سبک مبارزات سه گانه Sands of Time می باشد.

مبارزات به صورت یک به یک انجام می شود و شبیه به سبک مبارزه در سه گانه Sands of Time که با گروهی از حریفان انجام می شد نیست.

با این وجود سیستم قفل کردن بر روی اهداف هم وجود ندارد و دوربین بهترین زاویه را برای دیدن حریف در اختیار بازیکن برنامه می دهد.

Prince یک شمشیر دو لبه را در اختیار دارد اما همچنین از یک دستکش جوشن به عنوان سلاح دوم هستفاده می کند که با کمک اون می تواند در مقابل حملات حریف دفاع کند.

این سلاح ها در طول بازی ثابت خواهند بود و دیگر تنوع انتخاب سلاح مانند سه گانه Sands of Time وجود ندارد که همین امر باعث ایجاد تمرکز در نحوه مبارزات می شود.

در وضعیت مبارزه, سه حالت سلامتی وجود دارد; تندرست, تضعیف شده, شکست خورده.

وقتی Prince در حالت تندرست برنامه دارد, او سریع و پر نیرو ست وقتی که حمله می کند.

وقتی که حریف به Prince حمله می کند, او به حالت تضعیف شده می رود و در این حالت در صورت حملات پیاپی حریف, بیشتر آسیب پذیر می شود.

در صورتی حریف ضربه مهلک بر Prince وارد کند, او در حالت شکست خورده برنامه گرفته و بر روی زمین دراز می شود.

در این هنگام Elika به کمک Prince آمده و حریف رابه عقب می رانند تا Prince به حالت تندرست برگردد و در همین حین حریف هم سلامتی خود را باز می یابد.

عناصر آکروباتیک در مقایسه با سه گانه Sands of Time تغییر زیادی ندارد با این تفاوت که Elika کمک و پشتیبان در این صحنه هاست.

Prince علاوه بر داشتن توانایی دویدن بر روی دیوارها, بالا رفتن از دیوارها و پرش از یک دیوار به دیوار دیگر و ...

همانند قبل, توانایی های جدیدی هم را دارد.

توانایی تاب خوردن به وسیله حلقه های آویخته شده به دیوارها و سقف ها و دویدن بر روی سقف به کمک همین حلقه ها از جمله توانایی های جدید اوست.

همچنین او در هنگام پایین آمدن از دیوارها از دستکش برای کم کردن سرعت هستفاده می کند و این امکان را دارد که به صورت مارپیچ این عمل را اجرا کند.

همچنین در هنگام لیز خوردن در سراشیبی این دستکش باز هم به کمک او می آید.


مراحل ساخت:


ساخت Prince of Persia دقیقا سپس انتشار Prince of Persia: The Two Thrones شروع شد.

در 21 سپتامبر 2006 دلیلی مبنی بر ساخت بازی به واسطه پخش یک فایل RAR به حجم 2 گیگابایت در اینترنت شامل Artwork های بازی فاش شد و Ubisoft هیچ توضیحی در اینباره نداد.

همچنین در 23 ژانویه 2008 تعدادی Screen Shot از بازی در اینترنت پخش شد که دوباره از سوی Ubisoft توضیحی ارائه نشد.

همان موقع مجله Nintendo Power نام این بازی را Prince of Persia: Ghosts of the Past عنوان کرد.

در 1 آوریل 2008 شرکت Ubisoft دامین princeofpersiaprodigy.com را که دلیل بر ساخت بازی بود باز کرد.

در می 2008 شرکت Ubisoft ساخت بازی را رسما تایید و فراخوان نمود که سعی می کند بازی برای زمستان 2008 منتشر کند.

سازندگان فراخوان نمودند که قالب کلی گیم پلی بازی همانند سه گانه Sands of Time شامل پلتفرمینگ (حرکت از نقطه ای به نقطه دیگر بدون حل معما و مبارزه), حل معما و مبارزه دست نخورده باقی مانده هست و توازن میان این سه عامل مهم در طول بازی بربرنامه ست.

بازی از نسخه به روز شده Scimitar Engine که در ساخت بازی Assassin's Creed از اون هستفاده شد, بهره می برد.

سازندگان از یک ورژن به روز شده برای ساخت بازی هستفاده کردند زیرا این اجازه را می داد تا بتوانند در بازی محیط باز بیشتری را نمایش دهند.

اونها همچنین سبک گرافیکی پویایی را شبیه به Cel-shaded ولی با جزییات بیشتر برای این بازی انتخاب کردند.


شخصیت ها:

Prince - یک کاراکتر جدید و متفاوت از کاراکتر اصلی سه گانه Sands of Time می باشد.

او یک شخص کاملا معمولیست و هنوز یک Prince نیست.

الهام برای ساخت این کاراکتر از ماجراجو هایی مثل Sinbad از Arabian Nights و Han Solo از Star Wars و Aragorn از سه گانه فیلم The Lord of the Rings گرفته شده هست.

او بشدت یک جنگجوی باهوش و چابک و شمشیر زنی قابل هست و در اول بازی تمامی توانایی های خود را به همراه دارد.

او لباسی با رنگ آمیزی قرمز و آبی بر تن دارد و مجهز به شمشیریست که در دست راستش و دستکشی ست که در دست چپ اوست.

دستکش برای او حکم سلاح دوم را دارد که همچنین می شود به وسیله اون در مقابل حملات حریف دفاع کرد.

Elika - یک کاراکتر کمکی ست برای Prince که به طور حقیقی احساس یک کمک نماينده و دوست مفید را نشان می دهد و هیچ گونه سنگینی را برای او به دنبال ندارد.

Elika یک نوآوری بزرگ برای این بازی را شامل می شود که قدرتهای کنترل وقت Prince در سه گانه Sands of Time را در اختیار دارد.

الهام برای ساخت این کاراکتر از کاراکترهای حمایت نماينده ای مثل Elizabeth Swann از سه گانه فیلم Pirates of the Caribbean و Padmé Amidala از Star Wars و Arwen از سه گانه فیلم The Lord of the Rings گرفته شده هست.

Elika در قالب یک متحد فوق العاده توصیف می شود و یک کاراکتر حامی قوی می باشد.

او Prince را در طول بازی همراهی می کند و مبارزه و حل معما به کمک او انجام میشود.

او یک خادم اهورایی می باشد که حرکات ویژه ای را
با Prince به صورت ترکیبی انجام داده و از توانایی های جادویی خود هستفاده می کند تا به Prince در جهت رسیدن به هدفش کمک کند.

او همچنین این توانایی را دارد که به Prince راه صحیح را نشان داده و مسیر حرکت او را روشن کند.


گویندگان:


Nolan North ....

در نقش Prince

تاریخ تولد: 1970
محل تولد: نیوهیون, ایالت کونکتیکت, ایالات متحده آمریکا

Thomas Delbuguet, طراح بازی در جریان E3 2008 عنوان کرد که گوینده Prince کسی جز Nolan North نیست, کسی که نقش Nathan Drake در Uncharted: Drake's Fortune را ایفا کرد و Nolan North برای این کار بهترین گزینه بود.
او یکی از ستاره های سینما و گوینده ایی حرفه ایست و به کمک او, Prince همانند Nathan Drak, کمی بذله گو خواهد بود.

همچنین Nolan North در در دیگر محصول Ubisoft یعنی Assassin's Creed نقش گویندگی Desmond Miles را بر عهده داشت که یکی از بهترین بازیهای Ubisoft به شمار می رود.

قسمتی از کارنامه این گوینده:

Assassin's Creed - محصول 2007 ....

در نقش Abbas / Desmond Miles
Call of Duty 2 - محصول 2005 ....

در نقش گروهبان Randall
Marvel: Ultimate Alliance - محصول 2006 ....

در نقش Moon Knight / Hawkeye / Ghost Rider
TMNT - محصول 2007 ....

در نقش Nightwatcher / Raphael
Uncharted: Drake's Fortune - محصول 2007 ....

در نقش Nathan Drake
Unreal Tournament III - محصول 2007 ....

در نقش BishopKari Wahlgren ....

در نقش Elika

تاریخ تولد: 1977
محل تولد: هویسینگتون, ایالت کانزاس, ایالات متحده آمریکا

قسمتی از کارنامه این گوینده برای بازی ها:

Dead or Alive Xtreme 2 - محصول 2006 ....

در نقش Niki / Kasumi
Devil May Cry 3: Dante's Awakening - محصول 2005 ....

در نقش Lady
Devil May Cry 4 - محصول 2008 ....

در نقش Lady
Ninja Gaiden II - محصول 2008 ....

در نقش Sonia
Soulcalibur III - محصول 2005 ....

در نقش Setsuka
Soulcalibur IV - محصول 2008 ....

در نقش Setsuka


آهنگسازان:


Stuart Chatwood

تاریخ تولد: 1969
محل تولد: فلیت وود, انگلستان

کارنامه این آهنگساز برای بازی ها:

Prince of Persia: The Two Thrones - محصول 2005
Prince of Persia: Warrior Within - محصول 2004
Prince of Persia: The Sands of Time - محصول 2003Inon Zur

تاریخ تولد: 1965
محل تولد: اسرائیل‌

قسمتی از کارنامه این آهنگساز برای بازی ها:

Fallout 3 - محصول 2008
Crysis - محصول 2007
Company of Heroes: Opposing Fronts - محصول 2007
Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - محصول 2006
Prince of Persia: The Two Thrones - محصول 2005
Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault - محصول 2005
Syberia II - محصول 2004


عکس های بازی:


مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: مبارزه با Hunter (شکارچی) - Compass, قدرت تعیین جهت الیکا - Rebound, قدرت جهش الیکا
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: Light of Ormazd, نور اهورا مزدا, قدرت پاک شدن زمین - Roofrun, توانایی دویدن بر سقف - Gripfall, توانایی پایین آمدن با چنگ زدن
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: Wallrun, توانایی دویدون بر روی دیوار - مبارزه با Swordsman (شمشیر زن) - Slide, توانایی سر خوردن
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشاهده سایز کامل >>
از راست به چپ: مبارزه با Watchman (نگهبان) - مبارزه با Warrior (جنگجو) - مبارزه با Alchemist (کیمیاگر)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلرهای بازی: انتشار - داستان


Launch Trailer

SD Size: 18.8MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 54.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Story Trailer

SD Size: 49.2MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 141.5MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع:

EN.Wikipedia.org/Wiki/Prince_of_Persia_(2008)
Prince-of-Persia.Ubi.com
PrinceofPersia.Wikia.com
Gamespot.com/PC/Action/PrinceofPersiaWorkingTitle/index.html
GameTrailers.com/Game/6739.html464:


465:

عالی بود هوس جان
همشو خوندم و لذت بردم...خیلی خوب نوشتی
خسته نباشی...

دوستان پیشنهاد میکنم حتما Story Trailer رو ببینید.

خیلی زیبا همراه با موزیکی دلنشین و با حال و هوای داستانهای هزار و یک شب داستان روایت میشه و البته صدای Kari Wahlgren در نقش الیکا بسیار زیباست...

+
تریلرهای جدید که گیم پلی بازی رو نشان میدن.

البته از روی lcd فیلمبرداری شده ولی کیفیت مناسبی دارن.


تریلر اول رو دیدم، همککاری پرنس و الیکا واقعا جالبه...

نحوه مبارزه ریتمیک و زیبایی دارن.

جالبه همون طور که در پریویوی هوس جان اومده هر جا که پرش پرنس کافی نیست الیکا سریعا میاد(انگار که ظاهر بشه) و دست پرنس رو میگیره و به جلو پرتاب میکنه...

Walkthrough Part I: City of Light - 18.6MB

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Walkthrough Part II: Boss - 35.01mb

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Walkthrough Part III: Flow - 29.14mb

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Walkthrough Part IV: Currency - 18.38mb

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تمامی تریلرهای پرنس در سایت GT
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

466:


467:

چه به خود الیکا هم میاد !!

468:

هر 4 تریلر دیدم...خیلی جالب بودن.

یک مرحله کامل رو نشون میدن که ابتدا گیمر یک شهر رو انتخاب میکنه و پرنس و الیکا وارد Light City میشن.

سپس کشتن انواع نگهبان ها و گذشتن از قسمت های مختلف و سعب العبور به غولی بزرگ میرسن و با همکاری هم اونو نابود میکنن.

کمبوهای زیادی رو شاهد بودم که بعضی هاشون تنها با فشردن یک کلیک(مانند RE4 که در کات سنسها باید کلید مورد نظر رو به موقع میزدید) انجام میشدن.

بعضی انفرادی توسط پرنس و بعضی به صورت دو نفره همراه با الیکا.

میله ی عمر غول در پایین صفحه و به رنگ آبی بود.

در مواقعی هم باید کلیدی رو چندین بر خیلی سریع فشار بدید تا عملی صورت بگیره.
در تریلر چهارم و پس از کشته شدن غول شهر به حالت عادی برگشت و پرنس مشغول جمع آوری Light Seedها شد...
پرنس جدید ترکیبی از آخرین پرنس و الطیر هست.

خیلی سریع حرکت میکنه و تقریبا هر جایی و هر لبه ای رو میتونه بگیره و از اون بالا بره.

با دستکشی که داره به آرامی از دیوار های صاف و مسطح پایین میاد و در میان راه پایین آمدن میتونه مسیرش رو تغییر بده!
در کل حرکات آکروباتیک خیلی خیلی مهیج تر و جذاب تر شدن!

469:


470:

ترجمه ی preview این بازی از سایت گیم اسپات

یکی از بزرگترین تفاوت های این بازی با تریلوژی شن های وقت پیشین سبک open world بازی هست
قدرت کنسول ها و سخت افزار های فعلی این اجازه رو میده که شما با محیط بسیار بزرگی رو به رو باشید و در اون سیر و صیاحت کنید
دیگه نیازی نیست مثل قبل برای پیش روی در داستان مرحله به مرحله جلو برید مانند یک دیکته که نوشته شده و شما باید از اون بخونید
در عوض در سری جدید 4 محیط متفاوت وجود داره که شما کاملا آزادید در اون به جست و جو بپردازید
محدودیتی که وجود داره اینه که شما برای دسترسی باید 4 قدرت جادویی و اکروباتیک خودتون رو unlock کنید تا بتونید به محل های متفاوت برید
قبلا یوبی سافت 3 تا از محیط های بازی رو معرفی کرده بود ولی هفته گذشته یوبی سافت به ما محل چهارم رو هم نشان داد
نام محل چهارم Vale هستاین محل کاملا از معماری ای که ایرانیان در قدیم برای ساخت خانه ها هستفاده میکردن هستفاده کرده یعنی محیط رو تا اونجایی که تونستن به ایران باستان نزدیک کردن
محل Vale از Boss خاصی برخورداره که نام اون Alchemist هست به معنای کیمیاگر


به Vale خوش آمدید !


محیط های بسیار زیاد تریلوژی شن های وقت به طور محکمی از ویژگی های زیبایی شناسی برای به وجود آوردن کاخ ها و قلعه های نظامی که شبیه به ایران باستان باشه هستفاده می کرده و شما در بازی جدید خواهید دید که الحاماتی از سری قبلی گرفته شده اما Vale محیطی کاملا متفاوت داره طوری که قبلا اون را هیچ جا ندیدیم .
در این شهر از چوب طراحی های هندسیه قدیمی و...

هستفاده شده که این کار با کمک Ben Mattes انجام شده که این فرد از نقاشی های نقاش های مشهوری چون M.C.

Escher paintings, Leonardo da Vinci الهام گرفته .
بیشتر محیط های این شهر از چوب و قلز ساخته شده

داستان بازی از 4 محل بازی آغاز میشه که اهریمن باعث آزاد سازی فساد و تباهی شده و ماموریت اصلی شما اینه که محل هایی که آلوده شده اند رو Heal یا درمان کنید با از بین بردن نگهبان اهریمن اون قسمت یا Boss
ما داریم درباره ی موجودات بزرگ و خرفت صحبت میکنیم
ولی نگهبان های Vale کاملا متفاوت هستند برای نمونه کیمیاگر (Alchemist) او بسیار کوچک تر هست قدرت کمتری دارد ولی بسیار باهوش و زیرک هست .


کیمیاگر فیگور با ابهتی گرفته و می تونه با کمبوهای باهوشانه ی خودش برای شما دردسر درست کنه


فرق مهمی که بین باس ها وجود داره اینه که اونها اصلا شبیه به هم نیستن
یکی از تلاش های Ubisoft Montreal اینه که اونا می خوان هر مبارزه رو که فرد انجام میده حسی کاملا متفاوت نسبت به مبارزه ی دیگر داشته باشه
مبارز می تونه هیولا رو گول بزنه و از پست خنجر بزنه یا پیش دستی کنه و هیولا رو به ستون بکوبونه یا اینکه می تونه با زیرکی هیولا رو به دره نزدیک کنه و اونو به پایین پرت کنه ولی به عنوان مثال کیمیاگر بسیار زیرک تر از این حرفاست و به راحتی گول شما رو نمی خوره و شما باید خودتونو برای مبارزه ای سخت باهاش آماده کنید

کیمیاگر هستاد فساد هست! و می تونه با هستفاده از جادو دیوار ها و سصح ها رو سمی کنه که کار برای پرنس سخت بشه و سرانجام شما وقتی به کیمیاگر رسیدید چاره ی راه اینه که اونو به درون حلقه ی فساد بفرستیدامکانات زیاد اکروباتیک پرنس

نابودکردن گارد هر محل باعث پاک شدن اون محل میشه
پاک کردن هر محل به شما اجازه ی دسترسی بیشتر به محل های دیگر رو میده
پس از پاک شدن هر محل Light Seed هایی به وجود میاد که این ها در واقع پول بازی هستن که با جمع کردن انها میتونین قدرت های اکروباتیک خدتونو unlock کنید که این کار باعث آزاد شدن محل های جدید میشه

همه ی این ویژگی های خوب در بازی ای کاملا متفاوت برای ما ارائه میشه همگی منتظر اون هستیم !

این هم از ترجمه
البته یاداوری کنم بعضی از قسمت ها رو ترجمه نکردم مثلا قسمتی که مربوط به دسته ی 360 بود
در کل بالای 90 % ترجمه کردم
امیدوارم خوشتون اومده باشه471:


472:

چه قدر تخصصی شده این تاپیک
دست همتون درد نکنه

473:

این جوری که بازی بی مزه میشه که

474:

...

هیچ گونه راهی برای مردن در این بازی نیست...
...

اگر Prince نداند که کجا باید برود, Elika مسیر صحیح را به او نشان می دهد.

اتفاقا این دو مورد به سرعت گیم پلی بازی کمک می کنه و به نوعی در سه گانه Sands of Time هم موجود بوده:

- در سه گانه Sands of Time بازیکن با زدن کلید R باعث برگردوندن وقت به عقب و اصلاح اشتباهات بازیکن می شد.

ولی در این بازی الیکا با قدرتی که در اختیار داره اشتباه بازیکن رو اصلاح و جون اون رو نجات میده.

- در سه گانه Sands of Time (بیشتر, قسمت اول) وقتی برای اولین بار وارد محیط جدیدی می شدین, دوربین مسیر حرکت رو به بازیکن نشان می داد.

ولی در این بازی, این کار رو Elika برای بازیکن انجام میده.


475:


476:اتفاقا زدن دکمه R محدودیت داشت ولی در این نسخه این طور که شما میگید هیچ وقت مردن در کار نیست
که جذابیت بازی را صفر میکنه و پرنس هر وقت بیوفته الیکا بهش کمک می کنه


دوربین یه نمای باز از بازی میگیره ولی هیچ وقت کمک نمیکنه که مثلا چه کار کنه پرنس

477:

منم آخرين trailerهارو ديدم و به نظرم خيلي بازيه قشنگي ميشه و سرعت بالايي هم داره بازي كه سرعت بالاي gameplay خيلي مهمه و نمي زاره آدم خسته بشه

478:

توجه کنین که وقتی شما حرکت اشتباه میکنین الیکا شما رو به آخرین چک پوینت می بره که ممکنه فاصله ی این پک پوینت با اونجایی که مردین زیاد باشه

479:


480:

نگا کنین اصلا همین مردن تو بازی پرنس های قبلی هم بی معنی ! چرا چون یا شما وقت رو به عقب بر می گردوندین یا اینکه دوباره LOAD می کردین ! بازم فرقی نمی کنه ! حالا اومدن همون الاف شدن های الکی رو برداشتن و به جاش الیکا رو گزاشتن که کار هم sand هارو می کنه هم کاره load کردن ! نه ؟!!

481:


482:

حرف شما کاملا درسته
ولی تو نسخه های قبل پرنس برای اینکه بتونه وقت را به عقب ببره مجبور بود نورهای زرد کروی شکل را بخوره
و کنترل کردن وقت دست خودمون بود
ولی تو این نسخه اینجور که شما میگید
کنترل وقتی فکر نکنم وجود داشته باشه فقط الیکا می ایه کمکمون میکنه
و این یعنی اینکه دیگه نمیدونم وقت را اهسته کنیم مگر اینکه الیکا بتونه وقت را کند کنه

و شما دارید میگید مردن در کار نیست
در صورتی که در نسخه های قبلی پرنس میمرد
که اگه پرنس نمیره کلا جذابیت بازی گرفته میشه

483:

من که نمی گم کلا نمی مرد ولی اون مردنش که 1 دقیقه بعد دوباره سپس Load میومد میشه همون دیگه ! !
در اصلش رو توجه کنی یکیه !

484:


485:

حالا چیز دیگه نبود دربارش بحث کنید ! :دي
علاقه ی زیادی به مردن دارید !؟ :دي

486:

یوبی گذاشته تو این چند هفته همه بازیها به بازار بیاد تا امت بازی نمايند بعد پرنس رو بده بیرون بترکونه و همه رو میخکوب کنه !

487:

2 دو خبر در مورد Prince of Persia :اول اینکه یوبی سامروز فراخوان نمود که کار ساخت بازی بر روی Xbox 360, PlayStation 3 و PC تموم شده و لین نسخه رفتن زیر چاپ!
همچنین تاریخ انتشار این بازی برای Xbox 360, PlayStation 3 تو اروپا در 5 دسامبر 2008 هستش و نسخه PC یک هفته دیر تر یعنی 12 دسامبر 2008 منتشر میشه!
خبر دوم اینکه نسخه های PS3 و X360 دارای یک ویژگی خواهند داشت که اون اسکینunlockable اطایر هستش! که برای این کار باید یک اکانت در princeofpersia.com برای خودتون درست کنید و اون رو به اکانت خودتون در Xbox LIVE یا PlayStation Network لینک کنید!

به نظر من خیلی مییتون جالب باشه اطایر در پرنسس که عکس زیر رو هم در همین مورد هستش!منبع:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

488:


489:Ben Mattes، خالق سری POP خبر جالبی را برای دوستداران این بازی دارد.

او می‌گوید:" POP تجربه‌ای زیبا هست و حالا ما می‌خواهیم به فن‌های باوفای خود راه دیگری برای ماجراجویی در دنیای پرنس عرضه کنیم".

" این جایزه انحصاری که برای فن‌های طرفداران خود طراحی کرده‌ایم، اسکین شخصیت الطیر در دنیای پرنس می‌باشد".

"برای دست‌یابی به این اسکین، اکانت Ubisoft خود را در
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بسازید و سپس به محض اینکه سفر خود را در دنیای POP آغاز کنید، این اسکین در XBL و یا PSN قابل دسترسی خواهد بود".

منبع اصلی:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ترجمه:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

490:


491:

الطیر اف پرشیا.....

492:

saam
این خبر خیلی جالب بود
تصور کنید الطیر تو محیط پرنس!

493:

خوب اينا كه زحمت كشيدن الطير رو اضافه كردن يه شخصيت زنم جاي اليكا مي زاشتن ديگه جالب تر ميشد

494:

به نظر من که اصلا کار قشنگی نیست(این نظر شخصیه نیاید سرم داد و بیداد راه بندازید).
به نظر من پرنس همواره یه در طول سریه این بازی یه شخصیت باهوش .

قدرتمند .

صاحب رای .

آزاد و از همه مهم تر یه نجیب زاده ایرانی بوده حالا اگه برنامه باشه یه شخصیت غیر ایرانی که از خودش هیچ رای نداشته و ملعبه دست یه آدم بد جنس بوده و از همه بدتر یه دزد و قاتل بوده رو به جای یه نجیب زاده ایرانی جا بزنیم توهین بزرگی به سری این بازی هستش.


495:


496:

یعنی چی ؟!
الیکا زنه
شخصیت زن جاش بزاریم !
اصلا منظورت رو نفهمیدم!

497:


منظورش به جای الیکا یه نقش زن دیگه مثل نقش زن تو تام رایدر ...!!!!

ولی در کل منم از این حرکتشون خوشم نیومد پرنس فقط باید پرنس باشه نه کس دیگه...


498:

اولین review نسخه ی PS3 بازی
---------------------------------نسخه ی UK مجله ی رسمی پلی هستیشن(PlayStation Official Magazine UK) نسخه ی PS3 بازی را review کرد و به بازی نمره ی 8 از 10 داد.---------------
منبع:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

499:


500:

سلام!
میگم دیگه باید عنوان تاپیک رو عوض کرد, چون همه جا الان بازی به عنوان (Prince of Persia (2008 یا Prince of Persia نام گذاری شده!
چون این working title دیگه زیاد جالب نیست! و اگه بازی اسم مشخصی داشت تا الان دیگه فرموده می شد!
ممنون!

501:

اقا این نمره 8 کم نیست به نظرتون؟خوب ها ولی انتظار از این اثر بیشتر بود!!

502:

چطوره پیشنهاد بدیم که جیل ولنتاین رو بیارن.

نظرت چیه؟

بچه ها من فکر کنم که با یک assassin creed جدید موا جه ایم.

البته این انتفاد نیست.

چون پايه ین یه تجربه موفق بود.

و همه راضی بودن.

این فقط به این دلیل فرمودم که چون محیط دنیایه بازه(open world) و همچنین حرکات پرنس کم شباهت به الطایر نیست.

اینو میشه از تریلرها فهمید.

همچنین طبق فرموده سازندگان باید خودت روند داستانی رو تعیین کنی.


503:

فکر کنم شما منظورتون اینه که بجای الیکا لارا رو بیارن توی Prince )

خیلی باحال می شد .

الطیر و لارا , الطیر از انگشتش شمشیر در می یاره میجنگه , لارا هم سه بار ملق میزنه میره تو صورت طرف .

بعد شما هم بتونی نقش هر کدومو میخوای داشته باشی .

حالا اگه پرنس و الیکا هم با اینا باشن کلا یه تیم کامل میشه

البته اینایی که من فرمودم تخیل بودند .

عمرا Eidos نمیذاره Lara بیاد توی پرنس , ! حالا Ubi شخصیت خودشو گذاشته تو بازی خودش , اما اگه می شد خیلی خفن می شد !

504:

جديدا همه بازي هاي Ubisoft داره نمره كمي ميگيره كه از كم كاري سازندگان بازي در گيم پلي يا داستانه! ولي در گرافيك كارشون نقص نداره!(سازندگان بازي را خيلي خوب ميسازن ولي يهجا تو گيم پلي يا داستان كم كاري ميكنن و بازي به اون بزرگي را كچيكش ميكنن) اميدوارم در بازي هاي آينده اين شركت نقصي وجود نداشته باشه.


505:


506:

با این اوصاف باید دعا کنیم که Splinter Cell Conviction خراب از اب در نیاد!!!
ولی یک چیز بگم از وقتی که بازیهای Ubi به شکل Open World در امدند داره بازیهاش افت میکنه!!نمیدونم چرا
وجدانا Assassins Creed هم عالی بود ولی بسیار کسل نماينده میشد در ادامه!!!اما بازم فوق العاده بود!!Farcry 2 که من اصلا بایش نمیکنم!!و خیلی خیلی بد بودش!!!از نظر بنده

507:

كلا هر كاري مي خوان بكنن اصلا جيمز باند بيارن تايشان بازي فقط اين يكي تو زرد از آب در نياد!!! از نظر نمره ي سايت ها
نميگما من اصلا به اين نمره ها كار ندارم ادم بايد خودش بازي كنه و لذت ببره و من اميدوارم همه از اين بازي لذت ببريم

508:


509:

البته بگم الطائر مین طوری تو بازی نیستش باید با 360 به luve وصل بشین و دانلودش کنید

510:

تریلر بازی ...

معرفی الیکا


Elika Trailer

SD Size: 13.1MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD Size: 37.9MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

511:


512:

کی میدونه اسمه اصلی خود پرنس چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

513:

ویدئویی جدید از بازی: توصیف Hero (منظور همون پرنسس هست)


The Hero Vignette

SD....42MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD....118MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

514:


515:

تو بازی پرنسس به عنوان Hero نامیده میشه! و اسم به خصوصی نداره!

516:


517:

سایت IGN نسخه X360 بازی رو ریویو و بهش نمره عالی 9.3/10 رو داد!!! , Gamepro نمره 5/5 و official playstation magazine نمره 4.5/5 رو به بازی اختصاص داد!
همچنین Launch Trailer این بازی نیز منتشر شد که از لینک های زیر قابل در یاقت هستش:SD....18MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD...
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

518:


519:

این نمره ها نوید یک بازی بدون نقص رو میده......


520:

IGN از این نمره ها نمیده .

جالبه , باید GOG باشه ( God Of Game )

521:

تا تاریخ ریلیز بازی چیزی نمونده.
البته با توجه به اینکه تو کشور ما تمام این بازی ها به صورت کرک شده و کپی وارد میشه.

این بازی با این مشکل روبرو نباشه.

به هر حال همه کاری می نمايند تا بازی پر طرفداری مثل پرنس زودتر وارد بازار بشه.

یه جور سمبل کاری.

مثل اون قضیه assassin که وقتی به جلوی دروازه شهر م رسیدی کرش می کرد و میومد بیرون.

و خراب بود.


522:

بچه ها اين بازي مثل assassin's creed به سبك open world هست يعني هر جا ميتوني بري يا مثل سري هاي قبلي هست؟

523:

فکر کنم این کمی جوابتون ور میده!
گیم پلی prince of persia شبیه به سه گانه sands of time می باشد اما بازی غیر خطی ست و بازیکن می تواند هر قسمت از دنیا را که شامل چهار سرزمین بوده و هر سرزمین به ناحیه هایی تقسیم شده هست, در هر وقت که بخواهد, جستجو کند که این عمل به وسیله انتخاب مقصد از روی یک نقشه انجام می شود و امکان جا به جایی میان ناحیه های بهبود یافته و پاک شده وجود دارد.


524:

Prince of Persia - The World Trailer

120.63 MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

525:


526:

IGN به نسخه PC هم همون امتیاز 9.3 رو داده .

527:


528:

گرافيك بازي مثل naruto هستش ؟؟؟

529:

سبکش تقریبا همونه ولی این خیلی برتر و زیباتر از ناروتو هست
ناروتو جزییات نداره

530:


531:

عکسی از گیم پلی بازی نیست ؟

532:

بازی برای 360 منتشر شد این هم تاپیک دانلود
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

533:

اسمش چیه ؟!

یعنی همون پرنس اف پرشیا خالی ؟!

534:

prodigy هست پسوندش

535:

نه علی جان این اسم برای بازی تائید نشده!
و اسم بازی همین Prince of Persia هستش که سایت ها یه 2008 آخرش میزان تا قاطی نشه!

536:


537:

جدی!
تایید نشد ؟!
پس میگم هیچ جا این پسوند رو نمیزنن!

538:

شرکتی نست این بازی رو آورده باشه ؟

539:

آره!
نه تائید نشده!گویا این اسم فقط یه شایعه بوده!
شرکتی نست این بازی رو آورده باشه ؟
نه هنوز!
____________________

سایت videogamer به نسخه های PS3 و X360 نمره 9 رو داد!
Gameplay ....9
Graphics.....10
Sound.........9

540:


541:

نمرات اولیه ی بازی از سایت ها و مجلات معتبر
-----------------------------------------------Prince of Persia جدید منتشر شده و تاکنون نمرات بسیار خوبی را از منتقدان دریافت کرده هست.نمرات اولیه ی این بازی را با هم می بینیم:

GamePro ------------- 5/5*
IGN UK ------------- 9.4/10*
IGN ------------- 9.3/10*
Gameplayer ------------- 9/10*
Gamespy ------------- 4.5/5*
Videogamer ------------- 9/10*
3DJuegos(PS3) ------------- 9/10*
PlayStation Official Magazine AU(PS3) ------------- 9/10*
IGN AU ------------- 8.7/10*
Gametrailers ------------- 8.7/10*
GamingXP ------------- 87%*
Kikizo ------------- 8.5/10*
+1UP ------------- B+/A*
Gamespot ------------- 8/10*
PlayStation Official Magazine UK(PS3) ------------- 8/10*
Official Xbox Magazine(Xbox 360) ------------- 8/10*
Official Xbox Magazine UK(Xbox 360) ------------- 8/10*

542:


543:

ممنون ساسان جان

نمرات بازي عاليه ولي مطمئنن Gamespot كمتر ميده!

544:


545:

تازگيا كه gamespot به همه بازيا داره 7.0 ميده احتمالا رو 7.0 گير كرده

546:

عجب امتیاز های خوبی گرفته واقعا هم حقشه این امتیاز ها

547:

نسخه xbox 360 اين بازی هم به بازار اومد،نسخه کامپيوترش هم 12 دسامبر به بازار مياد.
اما يه چيزی عکس هاش را که ميديدم،گرافيک محيط بازی خوبه،اما انگار خود پرينس و اون دختره که باهاشه را با آبرنگ نقاشی کردن،شايد هم به نظر من اينجوريه.
اگر کسی اطلاعات ديگه راجع به بازی داره بنايشانسه.


548:

سبک گرافیکیه بازی همینه یه چیزی شبیه سل شید.
-----------------
من یکی که کف کردم با این امتیازاتی که آورده

549:

واقعاً امتياز های خوبی دادن به اين بازی.
البته گيم اسپات هنوز معلوم نيستش.


550:

تو رو خدا می بینی...

این ubisoft چی توی این open world دیده نمی دونم

من خودم که اصلا با این سبک بازی حال نمیکنم چو ن این مدل داستان درست و حسابی که نداره بعد یه مدت هم بازی کسل نماينده می شه حالا چه گیری داده به این سبک نمی دونم !!؟؟

551:

من که حسابی تو کفشم

552:

ببینین! بازی درسته که Open World هست ولی به معنای کاملش و شبیه به Assassin's Creed نیست...

اینطور توضیح بدم که مثلا شما مرحله ایی رو شروع میکنین و یک مسیر خطی رو طی میکنین ولی بعد به جایی میرسید که دو مسیر متفاوت پیش رو دارین که هر دو نهایتا به یک نقطه ختم میشن ...

الان شما این انتخاب رو دارین که یکی از این دو رو انتخاب کنین.

با انتخاب هر مسیر دوباره مسیر, حالت خطی رو به خودش میگیره.

اتفاقا مراحل طوری طراحی شدند که به داستان بازی هیچ لطمه ایی نمیزنن...

خودتون تجربه کنین مطمئنا حرفتون رو پس میگیرین!

553:


554:

havas جان من خودم امیدوارم حرف شما درست از آب دربیاد چون خود من یکی از طرفدارهای پر و پا قرص سری های prince of persia هستم و واقعا ناراحت میشم که این بازی به این زیبایی(البته تا حالا) رو از دست بدم.

به هر حال از توضیحات خوبتون ممنون

555:

سایت Gametrailers بازی رو نقد کرد و بهش نمره متوسط 7 رو داد!
Review
این یک کلاسیک مدرن هستش یا داستانی گم شده در sands of time؟SD...71MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
HD...201MB
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

556:

تايشان assassin cread وقتي بازي رو تموم ميكردي تقريبا بيشتر مرحله هاي بازي رو هم تموم ميكردي.

ايا اين بازي هم اينجوريه؟يا بايد چندين بار بازي رو تموم كني تا تمام مراحل رو رفته باشي

557:

سپس پاکسازی هر منطثه منطقه های جدید باز میشه که شما میتونین به اونجا برین

558:گیم اسپات هم بازی رو نقد کرد و امتیاز 8 داد !
من نمیدونم چرا این قدر امتیاز کم میده این گیم اسپات !

559:


560:


به نظر من که امتیازهای داده شده رضایت بخش هست تا ببینیم خود بازی هم همینطور هست یا نه؟

561:

بابا بازم منت گذاشته افتخار داده كه 8.0 داده و طلسم 7.0 دادنشو شكست

562:

دیگه معلوم گیم اسپات زده به کلش!!!8 خیلی نامردی هست!!

563:

گیم اسپات به iv ام لابد 1 میده

کلا مریض شده , به همه نمره کم میده

564:

نسخه pc اومده ؟

565:

نه دوست خوبم هفته دیگه میاد ( آخر هفته دیگه ) منم در به در دنبالش تو اصفهانم چون دارم بر می گردم امارات هر جا رفتم به جوری برخورد کردند انگار یه بازی درجه 3 می خوای ازشون بخری مخصوصا پاسکال ( دوستان اصفهانی می دونند) همه بازی های X360 را بلافاصله میاره ولی این یکیو فرمود شاید هفته دیگه !!! سرزمین هم که بسته بود.

.

تو اماراتم که این بازی Ban هست پیدا نمیشه ....


566:

تکین که یه دو روزیه نسخه xbox 360 رو برای فروش گذاشته حداقل از تهرانی ها کسی نگرفته ببینیم بازیش چجوریه؟!!

567:

بازي معركس واقعا.اولين چيزي كه واقعا جذبتون مي كنه گرافيكه فوق العاده ي بازيه كه حرف نداره gameplay بازي بسيار روون و
سريع هستش و به نظر من جذابيت بالايي داره من كه خيلي حال كردم البته خيلي بازي نكردم .واقعا عاليه

568:

درود:
فقط می تونم بگم که فوق العاده هست فوق العاده

569:

سلام
آقا هنوز برا pc نیومده.

ما که تو کرج هستیم.

فعلا 360 هستش.

بچه های 360 که خیلی راضین.

امیدوارم نسخه pc هم به همین خوبی نسخه 360 باشه.

و مشکل کرک نداشته باشه.


570:

جالبه که Gamespot به تمام نسخه ای بازی امتیاز 8.0 داده یکی از دلایلشم فرموده بازی خیلی خیلی سادست .

نسخه PC هم یک هفته دیرتر از نسخه کنسول ها میاد .


571:

بله واقعا سادست و elika نقش مهمي در بازي داره چون همواره شمارو نجات ميده و نمي زاره كه بميرين اما خب به نظر من مشكل
بزرگي نيستش و اينقدر بازي زيبا و جذاب هستش كه مي تونين از اين كه نمي ميرين چشم پوشي كنين

572:

این نسخه ی جدیدی که میخواد بیاد، خیلی تعریفش رو میکنن ...

مثل این که خیلی قشنگ شده.


573:

من که از این همه تعریف کف کردم مثل اینکه خیلی بحال دراومده
حالا بچه هایی که بازی کردند این بازی مثل نسخه های قبلی اکشنه یا مثل assassin بیشتر هستراتژیک میزنه؟

574:

درود:
به نظر من نمیشه تو این دو سبک تعریفش کرد یه جورایی سبکش جدیده!

575:


جدیده!!!

نکنه اکشن نیست آخه همه مزه سری prince به اکشن بودن وکارهای جالبش بود...


576:

درود:
نه!!!منظورم اینکه ترکیبی از اکشن سریع و تا کتیکی هستش.
گیم پلی جدید و فوق العاده جذابی داره.


577:


578:

ubisoft هیچ کدوم از بازی هاش مثل هم نیست، صد در صد این یه سبک خاصی و قشنگی داره.

من که بی صبرانه منتظرم.


579:

من توی کلیک خودنم که یکی دو روز دیگه وارد بازار میشه !

580:

Gamespot نسخه ps3,Xbox360,PC بازي را Review كرد و بهش 8 از 10 داد هموني شد كه فرمودم...
PC
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Xbox360
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
PS3
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

581:

خوب بازی بسیار زیبا بود.
Gameplay :
این بازی اصلا شبیه assassin نیست و بیشتر منو یاد شماره PoP : Warrior Within میندازه.

تو این بازی فقط Prince و Elika تنها هستند.

مبارزه ها محدوده تعداد دشمنها هم خیلی خیلی کم.

تقریبا همه نبردها به حالت خاص Sequence Key و Combo های آسون و مختلف انجام میشه.

این بازی 4 تا Boss Fight داره که با هر کدام 5 بار باید بجنگید.( به جز پدر Elika که هر دفعه سپس گرقتن power ها با او روبه رو میشوید) ترتیب خاصی نداره و بر حسب انتخاب خودتون می تونید به هر منطقه که خواستید برید( البته بستگی به این داره که کدوم Power را در temple انتخاب کنید).

سپس Heal کردن هر منطقه یک سری Light Seed در منطقه بوجود می آید که اونها را باید برای بدست آوردن قدرتهای بعدی برای Elika بگیرید (45 عدد برای هر منطقه) که مستلزم پرشها و عملیت آکروباتیک متعدد و رفتن همان منطقه از نو هست.

هر منطقه هم معماهای مخصوص به خود و راه مخصوص به خود را دارد که برای عبور و حل کردن اونها راه حل های مختلفی را می طلبد که از یکنواخت شدن بازی جلوگیری خواهد کرد.
Graphic :
گرافیک بازی هم بسیار زیباست و اصلا احساس نارضایتی نخواهید کرد.

همه بازی Cellshade به نظر نخواهد آمد.

وجود Elika هم خیلی خوبه و اصلا احساس تنهایی نخواید کرد.

نقش او در اوایل بازی بسیار مهمتر از نقش شما احساس می شود و فکر می کنید که به هیچ دردی نمی خورید.

ولی با گذشت وقت معلوم می شود که به تنهایی نمی تواند کاری اجرا کند.

Conversation های متعددی در بازی بین Prince و Elika وجود داره که بیشترش خنده داره کلا بازی احساس شوخ طبعی زیادی داره.
در نسخه X360 باگی ندیدم.

صدا گذاری هم خیلی خوبه فقط صدای Prince در اوایل بازی مشکل داره که در ادامه بهتر میشه.

البته نقش اول بازی Prince نیست و او یک دزد هست ! که خر خود به نام Farah ! که پر از بار طلا دزدی از قبرها بوده ( به قول خودش Tomb Raider هست نه دزد !!) در صحرا گم کرده و بعد با Elika روبه رو می شود و ناخواسته و ناگهان وارد جریان بازی می شود.

شروع اتفاقات اول بازی بسیار تند و سریع هست و همان اول توضیح زیاد داده نمی شود.
اگر در انجام یک عمل آکروبتیک اشتباه کنید و از جایی بیوفتید Elika همیشه شما را نجات خواهد داد و شما را به سکوی صاف قبلی که شروع کردید خواهد برد که این بازی را بسیار آسان کرده و مجبور نیستید بازی را از قبل تر شروع کنید.

این مسئله در مورد جنگیدن صدق می کند.

اگر در نبرد شکست بخورید ( که این خیلی ضایع هست دشمنان حتی سپس پیشروی بازی اون قدر سخت نخواهند شد که از پسشان بر نیایید!) او شما را نجات خواهد داد ولی دشمنان هم مقداری از جان از دست رفته خود را باز میابند.
شاید باید اسم بازی Thief of Persia یا Princess of Persia بود بیشتر به داستان بازی می خورد.
انجام این بازی به همه توصیه می شود چون یک تجربه کاملا جدید هست.

خودتان را برای کلید زدن حسابی آماده کنید!!

582:


583:

gametrailers كه 8.7 داده !!!

584:

اجب تریلر و هستیلی داره این بازی

امید وارم زودتر بازی بیاد

585:

از دوستانی که 360 دارن کسی تا آخرش رفته؟؟؟؟

586:

من رفتم چطور؟ چون تعداد کمی این بازیو رفتم من چیزی نمی نویسم.

اگر سوالی داری پ.خ.

بزن.
راستی موسیقی بازی هم خیلی خوب کار شده.


587:


588:

سلام
روی سیستم من میاد :
Cpu : intel 3.20 Full
Ram: 2gig
VGA : 7300 Gt 256mb DDR3
???؟؟؟

589:

دوست عزیز شما با سیستم حداقلش چک کنید ببینید میاد یا نه:


 • Supported OS: Windows XP/Windows Vista
 • Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
 • RAM: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista
 • Video Card: 256 MB DirectX 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
 • Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)
 • DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)
 • DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive
 • Hard Drive Space: 8 GB
 • Peripherals Supported: Keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)
 • Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1600/1650-1950/HD 2000/3000 series NVIDIA GeForce 6800/7/8/9 series

590:

سلام
امروزم خبری از بازی نبود تا ببینیم فردا چی میشه.

فکر نکنم تا اواسط هفته بیاد.

البته طبق قراری که این بازی یک هفته سپس نسخه کنسولی میاد.


591:

عجب پایانی داشت!! حالا نمی دونم این پایان اصلیش بود یا مثل Warrior Within یه پایان دیگه داره.

دوستان اگر حوصله داشتید سعی کنید هر چی Light Seed هست بگیرید بعد سراغ Boss Fight اخرش برید.

ولی مثل اینکه تو یک مصاحبه تهیه نماينده فرموده بود فقط یک پایان داره.

اگر این پایانش باشه خیلی Memorial هست!!هر چی باشه : The Story has just only begun

592:

پایانش را بگو
سیستم ما که برای این بازی ها ساخته نشده

593:

چند وقت دیگه کل داستانشو می زارم راستی فقط همون یک پایان را داره.


594:

داستان Prince of Persia === اخطار SPOILER!!!!

ماجرا از اون جایی شروع می شود که Prince در طوفان شدید صحرا به دنبال خر خود Farah می گردد.

سپس آروم شدن طوفان او خود را در باغی زیبا و اسرار آمیز پیدا می کند.

در اینجا او با دختری به نام Elika اشنا شده و پس از دنبال کردن و نجات دادن او به خاطر خواسته Elika با همدیگر به معبد می روند که در اونجا شاهد نابودی درخت زندگی توسط پدر الیکا و رها شدن اهریمن خدای تاریکی هستند.

پس از زهایی, اهریمن شروع به تاریک و فاسد کردن سرزمین می کند.

پدر الیکا پس از درگیری با Prince عقب نشینی می کند و الیکا برای Prince توضیح می دهد که چندین زمین Fertile در اطراف سرزمین و جود دارند که باید برای جان بخشیدن دوباره به درخت زندگی و زندانی کردن دوباره اهریمن اونها را از Corruption پاک کرد.

این دو باید با 4 نفر از ژنرال های اهریمن مبارزه کردن و اونها را از Fertile Ground ها برانند.در این میان که این دو مشغول پاکسازی مناطق هستند مقداری از گذشته هر دو شخصیت مشخص شده : مادر الیکا سه سال پیش مرده و پدر الیکا به خاطر این مسئله ناراحتی های زیادی تحمل کرده تا اینکه خود الیکا هم بر اثر تصادفی می میرد و سپس این اتفاق پدر الیکا که تحمل ضربه دیگری را ندارد به پیش اهریمن رفته و در ازای زنده کردن الیکا او را آزاد می کند.

Prince هم که یک دزد حرفه ای هست که فقط فکر خودش هست و بسیار خودخواه هست و اعتقاد دارد فقط به خاطر خودش باید بجنگد.

در آخر پس از نبرد ها و پاکسازی همه مناطق این دو باهم به معبد رفته و با پدر الیکا برای آخرین بار روبه رو شده که توسط Prince کشته می شود.

در این میان اهریمن هم با این دو نفر روبه رو شده ولی توسط Prince ناکام می ماند.

در آخر الیکا موفق به التیام دادن درخت زندگی می شود اما در عوض قدرت زندگی خود را به درخت می بخشد.

اهریمن دوباره زندانی شده و الیکا می میرد.

Prince به خاطر علاقه به الیکا درخت زندگی را نابود کرده و همان کاری که پدر الیکا در اول داستان انجام داد را انجام می هد.

الیکا را دوباره زنده می کند و اهریمن دوباره آزاد می شود .

صحنه پایانی بازی Prince را در حالی که الیکا را به آغوش گرفته و به سمت صحرا حرکت می کند را نشان می دهد....

و اهریمن دوباره به فاسد کردن سرزمین ها مشغول می شود .....

595:


596:

با توجه به پایانش یعنی ادامه ای برای سری های بعد ...!

597:

optimus جان اگه میشه منو کمی راهنمایی کنید روش این بازی چطوری من هر چی بازی میکنم قلقش دستم نمیاد ..تازه من کلی زحمت کشیدم نورهارو جمع میکنم ولی وقتی save میکنم دوباره برمیگرده همونجا که boss اونجارو کشتی ...بازی کجاها سیو میشه؟؟من نمیتونم سیو کنم کمکم کنید....راستی یه چیز که خلی عجیبه دیالوگهای بی نهایت بازیه خداییش صحبتهای بین پرنس و الیکا تمومی نداره من که کم اوردم کاش زبانم خوب بود میفهمیدم چی میگن

598:

بابا من کجای کارم! یعنی Prince of persia 4 منتشر شده!وای یکی منو بگیره!

599:

آره حتی موقع درگیری یا پرش هیچ وقت یک خط تکراری به هم نمی گن.

Save بازی ها هم به صورت Autosave هست که قبل Boss Fight ها و سپس کشتن Boss fight ها Save میشه.

خودتم می تونی از داخل منوی اصلی Save کنی.اصولا هر جا خودت Save کنی از Fertile Ground اون منطقه شروع میشه اما اگر وسط یک سرزمین Corrupt شده Save کنی دقیقا از همون جایی که Save کردی شروع میشه.


600:

pc نیووووووووووووومد !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

601:

هنوز که به دست من نرسیده!!!!!

602:

اقا یه چیز بگم فازشو ببرید......کی میگه ubi soft پرنسو عربی معرفی میکنه کافیه تو بازب y رو بزنید تا ببینید الیکا با زبان فارسی میگه (مسیر را نشان بده_راهنماییم کن__.........) تازه شعارهای فارسی هم میده حواسم نبود یه لحظه از پرستش هم صخبت کرد نفهمیدم؟؟؟پس پرنس ما پرنس فارس هستش

603:


604:

حیف شد که کارت گرافیکم Shader Model 3.0رو پشتیبانی نمی کنه فکر کنم بجای ارتقا یه 360 بگیرم بهتره کسی میدو نه قیمت 360 چنده یا کسی بلده با دستکاری در ویندوز Shader Model 2 رو به Shader Model 3 بکنه

605:


ولی من فکر میکنم اگه سیستمتو ارتقا بدی خیلی بهتره چون بازی در کامپیوتر بهتر از کنسول هاست...


606:

بازی امروزم نیومد؟؟؟؟

607:

بازی آخر هفته میاد
احتمالا 5 شنبه

608:

فکر کنم شنبه بیاد.
من شنیدم شنبه میاد

609:

منم امید دارم که هرچه زود تر بیاد

حالا اگه شنبه شد یکشنبه هم ایرادی نداره

610:

لینک دانلود این بازی با حجم 7 گیگ
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بلاخره منتشر شد این بازی

611:


612:

امروز رفتم west game فرمود احتمالا امشب مياريم نشد فردا حتميه

613:

این و چطوری میشه دان کرد ؟

614:

تورنتش اومده دیگه دوستمون پستهای قبلی گذاشتن احتمالا از فردا، پس فردا میاد تو بازار کرک اینا هم انگار چیزی نمیخواد، بازی هم یه dvd9 هست .

البته اینم فکر کنم مثل GTA از این بازیهای ممنوعه باشه.


615:

سلام
کرک نميخواد،فقط ظاهراً بايد فايل ISO رو DAEMon باشه،و يا سی دی تو دستگاه باشه،من دارم بازی را دانلود ميکنم،اگر اجرا شد و مشکلی پيش نيومد،حتماً ميگم که بازی چه جوريه،سعی ميکنم که چند تا شات هم بزارم.


616:


617:

ممنوعه بودن كه رو شاخشه .

البته من هم كامل دليلش رو نمي دونم كسي چيزي مي دونه؟

احتمالا تا شنبه ديگه همه جا دارند.

پرنس جديد رو عشقه !!! خدا كنه فقط مثل gta مشكل دار نباشه و كركش هم كامل باشه .


618:

منظورتون از ممنوع چیه یعنی به خاطر مصلحت نظام تو ایران ممنوعه یا موضوع کرک قفلو این جور بحثاس

619:

اسلام در خطر هست دوست من بپرهيزيد از انجام بازي هاي نا مشروع !!! مگه طرح جديدو نخوندي تايشان قسمت خبرهاي كوتاه؟؟؟

620:

درود:
امروز رفتم یکی از نمایندگی وست گیم که بازی رو بگیرم وقتی فرمود ممنوع شده بی اراده یه 5 دقیقه ای می خندیدم
وای وای بازی ممنوع شده ما که اصلا نمی تونیم بازی کنیم.
چقدر اینها احمق و بی شعور هستن.

621:


622:

دیگه چیارو ممنوع کردن؟؟یا بهتر بگم چیو ممنوع نکردن؟؟

623:

ديگه فكر كنم همه بازيا ممنوع شه!!! يا به دليل رعايت نكردن حجاب اسلامي يا خشونت زيادي

624:

فكر نكنم اينجوري باشه

625:

اقا من همين امروز رفتم west هيچي در مورد ممنوعيت نفرمود
فرمود امشب يا فردا مياريمش

626:

ایول پرنس جدید


البته اگه بزارن به دست ما برسه

627:

شایعه
شخص اکبر { ه } طی سخنرانی طولانی در حضور کثیر خبرنگاران داخلی و خارجی سپس نام بردن یک سری از بازیها و فیلمها فرمود :
اگه تو کامپیوتر کسی بازی bloodrayne باشه مجازات اعدام در انتظارش خواهد بود
و متقابلا فرمودند

ماموران ما به طور قافلگیرانه در یک خانه را میزنند و اگر در کامپیوتر اون خانه بازیهایی چون ولفجر XII و انرژی هسته ای باشد جوایز ارزنده ای به اونها داده خواهد شد


628:

بهش میگم

629:

فکر کنم تقریبا 60-70 % بازیهای معروفی که میشناسین ممنوع بشه، چون بالاخره تو هر بازی یچیزی داره که بدون شک مخالف نظر ....

ها هست، یا بازی رو برای این ساختن که باعث غرب گرایی و گمراهی جوونای مملکت بشه .


630:


631:

درود:
شما از کدوم نمایندگی پرسیدید من از نمایندگی شهرستان تهران پارس پرسیدم.


632:


633:

درود:

نمايندگي وليعصر-پايينتر از طالقوني

634:

نه نبايد ممنوع كنند آخه پرنس كه مشكلي نداره!!!
حالا مثلا gta و چند تا بازي جديد ديگه رو ممنوع كردن خشونتش بالاس و يكم مشكل داره يه چيزي اين بازي كه مشكلي نداره .

ولي ماهم كه كار خودمونو مي كنيم و بالاخره از يكجايي گيرش مي ياريم بيشتر به ضرر شركت هاي توزيع بازي شده بازي باز بالاخره بازي خودش رو هر طور شده بازي مي كنه .

635:


636:

تکین هم بازی رو آورده توی 2 تا dvd منتشر شده اینم سایت جدید تکین
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق و سربلند باشید.


637:

داستان :
ماجرا از اون جایی شروع می شود که Prince در طوفان شدید صحرا به دنبال خر خود Farah می گردد.

سپس آروم شدن طوفان او خود را در باغی زیبا و اسرار آمیز پیدا می کند.

در اینجا او با دختری به نام Elika اشنا شده و پس از دنبال کردن و نجات دادن او به خاطر خواسته Elika با همدیگر به معبد می روند که در اونجا شاهد نابودی درخت زندگی توسط پدر الیکا و رها شدن اهریمن خدای تاریکی هستند.

پس از زهایی, اهریمن شروع به تاریک و فاسد کردن سرزمین می کند.

پدر الیکا پس از درگیری با Prince عقب نشینی می کند و الیکا برای Prince توضیح می دهد که چندین زمین Fertile در اطراف سرزمین و جود دارند که باید برای جان بخشیدن دوباره به درخت زندگی و زندانی کردن دوباره اهریمن اونها را از Corruption پاک کرد.

این دو باید با 4 نفر از ژنرال های اهریمن مبارزه کردن و اونها را از Fertile Ground ها برانند.در این میان که این دو مشغول پاکسازی مناطق هستند مقداری از گذشته هر دو شخصیت مشخص شده : مادر الیکا سه سال پیش مرده و پدر الیکا به خاطر این مسئله ناراحتی های زیادی تحمل کرده تا اینکه خود الیکا هم بر اثر تصادفی می میرد و سپس این اتفاق پدر الیکا که تحمل ضربه دیگری را ندارد به پیش اهریمن رفته و در ازای زنده کردن الیکا او را آزاد می کند.

Prince هم که یک دزد حرفه ای هست که فقط فکر خودش هست و بسیار خودخواه هست و اعتقاد دارد فقط به خاطر خودش باید بجنگد.
در آخر پس از نبرد ها و پاکسازی همه مناطق این دو باهم به معبد رفته و با پدر الیکا برای آخرین بار روبه رو شده که توسط Prince کشته می شود.

در این میان اهریمن هم با این دو نفر روبه رو شده ولی توسط Prince ناکام می ماند.

در آخر الیکا موفق به التیام دادن درخت زندگی می شود ولی در عوض قدرت زندگی خود را به درخت می بخشد.

اهریمن دوباره زندانی شده و الیکا می میرد.

Prince به خاطر علاقه به الیکا درخت زندگی را نابود کرده و همان کاری که پدر الیکا در اول داستان انجام داد را انجام می هد.

الیکا را دوباره زنده می کند و اهریمن دوباره آزاد می شود .

صحنه پایانی بازی Prince را در حالی که الیکا را به آغوش گرفته و به سمت صحرا حرکت می کند را نشان می دهد....

و اهریمن دوباره به فاسد کردن سرزمین ها مشغول می شود .....جمله های فارسی که الیکا در بازی صحبت می کنه :
= هستفاده از Wing of Ormazd Power Plate : " بالهای اومزد " "پرواز" "لطافت"
= هستفاده از Hands of Ormazd Power Plate : " دستان اومزد" "قدرت او" ( البته این آخریو فکر کنم )
= هستفاده از پرشهای دو نفره : " خدای خود را ستایش کن!!" "هرمز!!"
= هستفاده از Compass : "راه راست را نشان بده" "راه مستقیم(؟؟؟)

من دیگه زیاد دقت نکردم دوستان دیگه هواسشون باشه.


638:


639:

سلام دوستان
اين بازي هنوز تو ايران نيومده؟

640:

ای لعنت بر پدر این بنیاد !
یعنی اگه این بازی ممنوع بشه خودم میرم رئیس ساوقتش رو میکشم
برنامه بود وست امروز بیاره ولی زنگ زدم فرمودن نیومده
از 2 ماه دیگه باید همه بازی ها رو سانسور شده یا ممنوع شده ببینیم !
بازی هم وقتی منتشر میشه که بنیاد بگه !

641:

برای X360 و PS3 اومده برای PC هنوز نه.
ای لعنت بر پدر این بنیاد !
یعنی اگه این بازی ممنوع بشه خودم میرم رئیس ساوقتش رو میکشم
برنامه بود وست امروز بیاره ولی زنگ زدم فرمودن نیومده
از 2 ماه دیگه باید همه بازی ها رو سانسور شده یا ممنوع شده ببینیم !
بازی هم وقتی منتشر میشه که بنیاد بگه !
فکر نکنم ایرادی بگیرند چون بازی هیچی نداره چون X360 و PS3 ریخته تو بازار.

اتفاقا یه Region داره به اسم Martyr Tower ( برج شهیدان! ) که محل نگه داری Trophy های یکی از Boss Fight های بازی هست !!

642:

همین الان به وست مرکزی زنگ زدم فرمود هفته دیگه میاد فرمودم چه روزی فرمود معلوم نیست !!
من که امیدوارم گیر ندن ولی اگه بدن که یه جنازه میفته رو دستم ! :دي

643:

واقعا هيچي نداره كه بهش گير بدن!!!خشونت كه 0 !!!اصلا نداره بازي براي تمام سنينه
فقط elika يك مقداري بعضي از اندامش معلومه از جمله از نا حيه ي زانو به پايين و قسمت كوچكي از كمر و شكم!!!
بايد ببينيم مورد تآييد ارشاد اينا برنامه ميگيره يا نه!!! شمام خون خودتو كثيف نكن دوست عزيز

644:

هشدار هشدار
این بازی ممنوع شد !
من رفتم وست صادقیه و به طور مخفیانه خریدم ! تازه gta iv هم به طور مخفی می فروخت !!
برید هر چی سریعتر پیدا کنید و بخرید وگرنه به این راحتی ها پیدا نمیشه ...
با این که فرمودم رنیس ساوقت رو میکشم ولی چون بازی رو گرفتم پس بهش رحم میکنم ! :دي

645:


646:

کجا ممنوع شده
تکین که داره میفروشه الانم توی سایتش هم هست برید یه سر بزنید....

یکم سیاسیه ولی ببینید این نظام با اینهمه کار مهم و پايه ی که مملکت داره به چه کارهایی مشغوله دیگه همینشون مونده که به بازی کردن ما هم گیر بدن(که دادن!!)

647:


648:

ای بابا گیر دادن به همه چیز کم بود اینم اضافه شد

من که فکر نمیکنم اینجوری باشه.

راستی کسی میدونه این بازی رو تو کرج از کجا میشه خرید؟؟؟؟؟؟؟

649:

سایت تکین الان داره میفروشه

650:

کی میگه گیر دادن؟؟
به اندرکاور و GTa IV که گیر ندادن!!این دو تا بازی توی دستفروشی های شیراز هم پیدا میشه چه برسه به ...

فردا که کل شیراز تعطیله ،پس فردا میرم میگیرم!!

651:

دوستان خسته نباشید

من بازی شاهزاده ایرانی را روی موبایل دارم بازی می‌کنم

بازی قشنگی هست می‌خواستم بدانم داستان این بازی ربطی به بازی کامپیوتری داره یا نه

تقریباً‌ شبیه همان داستانی هست که برای نسخه کامپیوتری درست کردند

652:

فقط دو ساعت طول کشید تا بفهمم از کجا میشه گرافیکشو زیاد کرد.کرکم نداشت.بازیه عجیبیه کلا!
سپس 1 ساعت بازی ازش خوشم اومده.حرکاتش منو یاد قدیما میندازه.حیف که میگن تکراری میشه

653:


654:

بازی منتشر شده توی 2 تا دی وی دی کسی از بکس بازی رو گرفته؟؟؟؟
گرافیک بازی در چه حدی؟؟؟؟

655:

من میگم حالا که اینجوری شد اصلا بیایید تظاهرات کنیم......!!!
بازی سانسور شده .....

نمیخوایم ........نمیخوایم!!!

656:

عجب بازیه بدجوری معتادش شدم.داستانش هم جالبه از این پرنس خیلی خوشم میاد الیکا هم هر وقت از پرتگاه می افتم سریع نجاتم میده تو جنگ ها هم که کمکم میکنه.داستان خیلی توپی هم داره.مشکلی داشتین بپرسین.


657:

سلام
اگه گیرت اومد آدرسش رو هم برای من بفرست پیام خصوصیم ( البته اگه بدون سانسور میفروشن )

gta iv + pop 2008
ممنون

658:


659:

این خیلی بعیده که بخان بازی رو سانسور کنن

تازه الان دیگه راحت یه نفر میتونه از اینترنت دانلود کنه و تکسیر و عرضه و ...

همه در عرض چند روز

چغدر بده که ایران قانون کپی رایت نداره

660:

بازیش واقعا فوق العاده هست
گرافیک از نظر هنری شاهکاره
داستان پردازی واقعا عالیه و از همون اول شما رو درگیر بازی میکنه
مبارزات وافعا زیباست ولی آسونه
در کل بزرگترین مشکلش آسون بودنشه که مارو به چالش نمیکشه !
این بازی فوقالعاده رو به همه توصیه میکنم
سپس این که تموم کردم احتمالا بازی رو نقد هم میکنم

661:


662:

سلام
من از b a z i m a r k e t سفارش دادم.
شما هم اینکارو بکنید چون من هر بازی رو که از این سایت سفارش دادم همش سالم بوده وبدون هیچ مشکلی .


663:

سلام خسته نباشین :d
آقا دو نا dvd ایش سانسور شدست ؟؟؟؟؟؟
از کجا میشه فهمید سانسور شدست یا نه؟؟؟
من الان دوتا dvd یشو گرفتم

664:

حالا به فرض بازی رو روی 2 dvd هم گیر بیاریم از کجا میشه فهمید نسخه کاملش هست و دستکاری نشده.


665:

هان؟ چی سانسور شده؟ بازی که دموهاش به جز خاطرات الیکا که چند ثانیه موقع Power گرفتن Bink بود همش Ingame Cutscene هست.

البته تو ورژن کنسولش.


666:

خوب بلاخره از کجا میشه فهمید کامله یا نه ؟
یادمه یه وقتی تو محل با دوستان که adsl پرسرعت داشتن
هر کی چند لینک دانلود میکرد و بازی کامل میشد بعد این لینک هارو میدادن به همه

667:

قضیه سانسور کردن صحت داره متاسفانه
از این به بعد بازی ها یا سانسور میشن یا ممنوع میشن !
بازی های دوبله هم زیاد میشه و صدا ها هم از این به بعد سانسور میشه !
کلا اوضاع خیلی خیطه ! :دي

668:

الان این نسخه ای که دست ماست سانسوریه ؟؟!!!!
2 dvd

669:

برا كنسولم همچين اتفاق ناگواري رخ ميده؟؟؟

670:

نه حالا تا بخوان سانسور کنن طول میکشه الان نسخه هایی که هست همشون کامله
2 dvd

671:

خوبه خیالمون راحت شد

672:

بابا سانسور کجا بود چرا الاکی شایعه درست می کنید

673:

تا 2 ماه دیگه بهت میگم شایعه هست یا واقعیت ! :دي

674:

100% واقعيته دوست عزيز!!!تو به اين فكر كن كه تايشان اين مملكت هيچي بعيد نيست.همه كار ميكنن تا همه چيو همه كسو محدود كنن به دلايل مختلف و الكي

675:

دقیقا.بازی خیلی آسونه.مرگ کلا تو بازی هیچ معنایی نداره.اولین راهیی که به ذهنت برسه رو امتحان میکنی فوقش دوباره برمیگردی سر جات!!از اون بدتر غولاشه.مگه میشه آدم تو یک بازی نمیره؟با دقیقا 2 ساعت بازی 5 تا منطقه رو گرفتم.اینجوری که تا چند ساعت دیگه تموم میشه
----------
گرافیکش هم تو نگاه اول کمی بی خود میاد.اما یکم که بازی کردم واقعا خوشم اومد.مخصوصا وقتی همه جا گل کاری میشه.


در ضمن این بازی رو کسی نمیتونی سانسور کنه.کلا خیالتون راحت!تازه این قضیه سانسور ماله یک سال پیش هست.پارسال کین اند لینچ و پرواستریت رو کاملا سانسور کردن و دادن دست ما.
اما دوباره یک مدت شل گرفتن و الان دوباره شروع کردن.باز دو ماه دیگه یادشون میره.سال دیگه این موقع یادشون میاد بازیا رو باید سانسور کرد

676:

بابا مگه سانسور كردن به همين سادگي هاست
حداقل 3 ماه طول ميكشه تا بخوان بازي رو سانسور كنن .

نه اينكه 2 روز نشده تو دنيا پخش شده اينجا سانسور شدش رو بفروشن
الكي شايعه درست نكنيد.


677:

مینیمم و ماکزیمم سیستم مورد نیاز برای بازی را کسی میدونه بگوید

678:

ایول.

ببینین چی کار کردم:

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حیف که فقط همین اسکینو یافتم.
کسی یاد نداره همه اسکینا رو باز کنه؟اگر بلدین از ما دریغ نکنین.


679:


680:

دوستان اون قسمت بود كه غولش به زنه بود بايد ميرفتي دنبالش بعد اليكارم بسته بود من خودمو انداختم پايين ديدم اليكا
خودشو آزاد كرد اومد منو نجات داد بعد دوباره رفت سر جاش بسته شد به زمينخيلي با حال بود

681:

فعلا بی خیال سانسور و این چیزا
بازی رو بچسبین !
وقتی داشتم با الیکا صحبت میکردم بهش گیر دادم بعد من بیست سوالی بازی می کردم اونم هی میفرمود دنیا داره نابود میشه بعد تو می خوای بازی کنی ! بعد من هی ادامه دادم تا فرمود این بازی خیلی احمفانه هست هی ادامه دادم تا دیگه بی خیال شدم !

682:

Jade Skin از بازی Beyond Good and Evil برای Elika یک بار بازیو تموم کن و برای Altair به Special Contect Xbox Live ( برای PC را نمی دونم ) وصل شو و دانلود کن.
فعلا بی خیال سانسور و این چیزا
بازی رو بچسبین !
وقتی داشتم با الیکا صحبت میکردم بهش گیر دادم بعد من بیست سوالی بازی می کردم اونم هی میفرمود دنیا داره نابود میشه بعد تو می خوای بازی کنی ! بعد من هی ادامه دادم تا فرمود این بازی خیلی احمفانه هست هی ادامه دادم تا دیگه بی خیال شدم !
آره خیلی دایالوگ هست هر منطقه جدید که میری دایالوگهای جدیدی باز میشه.

سعی کن تا می تونی دایالوگ هارو گوش کنی چون بعد دیگه تمی تونی اینارو بشنوی ( هر چی به آخرش نزدیک میشی)

683:

در یک کلام ایا بازی به خوبی پرنسهای قبلی هست؟یا از ac بهتر هست یا به اون اثر نمیرسه!؟

684:

اگه انتظار داري مثل سه گانه ي قبلي بازي خفن اكشن باشه بايد بگم كه اونجوري نيستش.گرافيك خوبه.
gameplay خوبو روونه ولي همون جور كه فرمودم اكشنش كمه.به نظر من خيلي بهتر مي تونست بشه.

685:

به جای اینکه بازی Action/Advanture باشه الان Advanture/Action هست! خودش یک تجربه جدیده حتما امتحان کن.

برای X360 یک Achivement داره به نام "Be Gentle With Her" که باید برای گرفتنش کمتر از 100 بار Elika شمارو تو بازی نجات بده که برای گرفتنش آدم باید حواسشو جمع کنه.


686:


687:

وای!!!

من بازی رو گرفتم

پشیمونم

فکر نمی کردم اینقدر کارتونی باشه!
وحشتناکه!

688:

تنظیمات گرافیکی این بازی کجاست داخل option که نیست؟

689:

دوستانی که بازی کردن یکمی از بازی تعریف نمايند ببینیم ارزش داره بریم بخریم یا نه .
مثلا Bug داره یا نه ؟
گیم پلی بازی چطوریه ؟

690:

صفحه 30 به طور خیلی خلاصه توضیح داده بودم :

خوب بازی بسیار زیبا بود.
gameplay :
این بازی اصلا شبیه assassin نیست و بیشتر منو یاد شماره pop : Warrior within میندازه.

تو این بازی فقط prince و elika تنها هستند.

مبارزه ها محدوده تعداد دشمنها هم خیلی خیلی کم.

تقریبا همه نبردها به حالت خاص sequence key و combo های آسون و مختلف انجام میشه.

این بازی 4 تا boss fight داره که با هر کدام 5 بار باید بجنگید.( به جز پدر elika که هر دفعه سپس گرقتن power ها با او روبه رو میشوید) ترتیب خاصی نداره و بر حسب انتخاب خودتون می تونید به هر منطقه که خواستید برید( البته بستگی به این داره که کدوم power را در temple انتخاب کنید).

سپس heal کردن هر منطقه یک سری light seed در منطقه بوجود می آید که اونها را باید برای بدست آوردن قدرتهای بعدی برای elika بگیرید (45 عدد برای هر منطقه) که مستلزم پرشها و عملیت آکروباتیک متعدد و رفتن همان منطقه از نو هست.

هر منطقه هم معماهای مخصوص به خود و راه مخصوص به خود را دارد که برای عبور و حل کردن اونها راه حل های مختلفی را می طلبد که از یکنواخت شدن بازی جلوگیری خواهد کرد.
graphic :
گرافیک بازی هم بسیار زیباست و اصلا احساس نارضایتی نخواهید کرد.

همه بازی cellshade به نظر نخواهد آمد.

وجود elika هم خیلی خوبه و اصلا احساس تنهایی نخواید کرد.

نقش او در اوایل بازی بسیار مهمتر از نقش شما احساس می شود و فکر می کنید که به هیچ دردی نمی خورید.

ولی با گذشت وقت معلوم می شود که به تنهایی نمی تواند کاری اجرا کند.

Conversation های متعددی در بازی بین prince و elika وجود داره که بیشترش خنده داره کلا بازی احساس شوخ طبعی زیادی داره.
در نسخه x360 باگی ندیدم.

صدا گذاری هم خیلی خوبه فقط صدای prince در اوایل بازی مشکل داره که در ادامه بهتر میشه.

البته نقش اول بازی prince نیست و او یک دزد هست ! که خر خود به نام farah ! که پر از بار طلا دزدی از قبرها بوده ( به قول خودش tomb raider هست نه دزد !!) در صحرا گم کرده و بعد با elika روبه رو می شود و ناخواسته و ناگهان وارد جریان بازی می شود.

شروع اتفاقات اول بازی بسیار تند و سریع هست و همان اول توضیح زیاد داده نمی شود.
اگر در انجام یک عمل آکروبتیک اشتباه کنید و از جایی بیوفتید elika همیشه شما را نجات خواهد داد و شما را به سکوی صاف قبلی که شروع کردید خواهد برد که این بازی را بسیار آسان کرده و مجبور نیستید بازی را از قبل تر شروع کنید.

این مسئله در مورد جنگیدن صدق می کند.

اگر در نبرد شکست بخورید ( که این خیلی ضایع هست دشمنان حتی سپس پیشروی بازی اون قدر سخت نخواهند شد که از پسشان بر نیایید!) او شما را نجات خواهد داد ولی دشمنان هم مقداری از جان از دست رفته خود را باز میابند.
شاید باید اسم بازی thief of persia یا princess of persia بود بیشتر به داستان بازی می خورد.
انجام این بازی به همه توصیه می شود چون یک تجربه کاملا جدید هست.

خودتان را برای کلید زدن حسابی آماده کنید!!

691:


692:

منم به همه توصیه میکنم دیالوگ ها رو گوش کنن
نکات طنز جالب + بسیاری از نکات داستان در دیالوگ ها فرموده میشه

693:

آره شخصیت Prince که هنوز Prince نشده و در آخر شماره 3 میشه حالت Dante را به خودش گرفته.


694:

کسی نمی دونه
مثلا رزولوشن بازی رو از کجا میشه تغییر داد تو اپشن که موردی برای این کار وجود نداره

695:

در پوشه ای که بازی رو نصب کردید یک launcher هست که تنظیمات در اونه

696:


697:

شما اصلا به ارزش هنری گرافیک توجه نکردی ...
از نظر هنری شاهکاره

698:76 out of 100 based on 86 user ratings 286 reviews